głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niierealna uszkodził jakąś cząstkę mnie. tą której żaden z lekarzy nie podjąłby się leczenia. a kiedy chciał ją pocałować odchylała głowę kokieteryjnie zagryzając wargi. b

niierealna

niierealna.moblo.pl
uszkodził jakąś cząstkę mnie. tą której żaden z lekarzy nie podjąłby się leczenia.
uszkodził jakąś cząstkę mnie.... teksty

niierealna dodano: 28 stycznia 2011

uszkodził jakąś cząstkę mnie. tą, której żaden z lekarzy nie podjąłby się leczenia.

a kiedy chciał ją pocałować... teksty

niierealna dodano: 28 stycznia 2011

a kiedy chciał ją pocałować, odchylała głowę, kokieteryjnie zagryzając wargi. była na wyciągnięcie ręki, ale nigdy osiągalna. nigdy na tyle, aby był w stanie ją mieć i zaprzestać jej zdobywania.

druga połówka? pfff! ja już sama z... teksty

niierealna dodano: 28 stycznia 2011

druga połówka? pfff! ja już sama z sobą tworzę zajebistą całość !

nie wierzyłam własnym oczom... teksty

niierealna dodano: 28 stycznia 2011

nie wierzyłam własnym oczom, widząc go z inną. tak bardzo zabolało. serce biło micniej, oczy łzawiły. był uśmiechnięty, szczęśliwy. nigdy nie patrzył takim wzrokiem pożądania. trzymał ją za rękę i zdawałoby się, że aż za mocno. oboje pasowali do siebie. szli przez 'nasz' park, po 'naszej' ścieżce, a później uciedli na 'naszej' ławce. wiem, że był szczęśliwy i 'nasz' park musi zamienić się w ich - odeszłam więc.

Uwielbiam  gdy idąc miastem ze... teksty

niierealna dodano: 28 stycznia 2011

Uwielbiam, gdy idąc miastem ze słuchawkami w uszach, rozmyślam o Tobie, a odtwarzacz spośród ponad 500 piosenek losuje akurat tę, przy której wyznałeś mi miłość.

to lampka nocna  która oświetla mi... teksty

niierealna dodano: 28 stycznia 2011

to lampka nocna, która oświetla mi klawiaturę, gdy rozmawiam z Tobą po nochach . a to mój kubek . wspominam i marzę pijąz z niego herbatę . to z kolei Twój telefon i Twoja szczoteczka do zębbów i Twoja książka i Twój notes .. lubię sobie myśleć, że zapomniałeś ich chcący i niedługo zazdzwonisz domofonem, mówiąc, że chcesz na chwile wejść . będę udawać obojętną i zimną, może nawet powiem, żebyś się pospieszył, ale w gruncie rzeczy będę walczyć by nie rzucić Ci się na szyję i nie zacząć łkać żałośnie . dlatego proszsę do cholery, wejdź, powiedz, że mnie kochasz i zostań ze mną.. do końca świata i o jeden dzień dłużej ..

'  jakiś środek antymotyliczny... teksty

niierealna dodano: 28 stycznia 2011

' jakiś środek antymotyliczny poproszę.

te skubane robaczki znowu urządziły... teksty

niierealna dodano: 28 stycznia 2011

te skubane robaczki znowu urządziły sobie w mym brzuchu imprezę zamkniętą.

Mówiłam żeby mnie nie tulił  bo... teksty

niierealna dodano: 28 stycznia 2011

Mówiłam żeby mnie nie tulił, bo się zakocham. Nie słuchał! ;*

Gwiazda i średnik a pomiędzy nimi... teksty

niierealna dodano: 28 stycznia 2011

Gwiazda i średnik a pomiędzy nimi spacja ; *

Młoda dziewczyna siedzi na huśtawce... teksty

niierealna dodano: 28 stycznia 2011

Młoda dziewczyna siedzi na huśtawce, serce jej pęka, w oczach ma pełno łez. Świat, jaki znała, rozpadł się na kawałki. Już na zawsze zapomni, jak to jest śmiać się z dziecięcą beztroską, bo dzieciństwo właśnie pozostawiła za sobą. Zawiedzione nadzieje i niespełnione marzenia będą jej stałymi towarzyszami, oodkąd miłość jej życia uleciała. Unosi oczy, żeby spojrzeć na samolot przecinający oślepiająco jasne niebo, i spogląda w kierunku zachodzącego słońca. Czy to ten samolot zabiera jej ukochanego? Prawdopodobnie. Samolot znika w szkarłatnym świetle zachodu.

Powiedz jej  że ją uwielbiasz.... teksty

niierealna dodano: 28 stycznia 2011

Powiedz jej, że ją uwielbiasz. zawsze mów, że ci zależy. kiedy jest zmartwiona przytul ją mocno. wyróżniaj ją wśród innych dziewczyn. baw się jej włosami. podnoś ją, gilgotając i siłując się. mów jej dowcipy. przynoś jej kwiatki tak po prostu. trzymaj jej rękę.. po prostu trzymaj. rzucaj jej kamyk w okno w nocy. pozwól jej zasypiać w swoich ramionach. pozwól jej się złościć na siebie. powiedz jej, że pięknie wygląda. kiedy jest smutna zostań przy niej. nawet jeśli nic nie mówi. spójrz jej w oczy i się uśmiechnij. całuj ją po szyi. tańcz z nią nawet jeśli nie ma muzyki. całuj ją podczas deszczu. a kiedy się w niej zakochasz. powiedz jej o tym. tylko nie złam jej serca, ona wie co to ból.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV