głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niezaapominajka Chciałabym mówić Ci więcej i pokazywać Ci siebie. Chciałabym w Twoich ramionach zasypiać i budzić się niekoniecznie każdą noc spędzać w jednym łóżku koniecznie

niezaapominajka

niezaapominajka.moblo.pl
Chciałabym mówić Ci więcej i pokazywać Ci siebie. Chciałabym w Twoich ramionach zasypiać i budzić się niekoniecznie każdą noc spędzać w jednym łóżku koniecznie każd
Chciałabym mówić Ci więcej i... teksty

niezaapominajka dodano: 21 marca 2013

Chciałabym mówić Ci więcej i pokazywać Ci siebie. Chciałabym w Twoich ramionach zasypiać i budzić się, niekoniecznie każdą noc spędzać w jednym łóżku, koniecznie każdą noc być w Twoim sercu.

Już tak nie mogę. Wszystko mnie... teksty

niezaapominajka dodano: 21 marca 2013

Już tak nie mogę. Wszystko mnie boli. Każdy ruch, każdy oddech. Jestem taka banalna, ciągle mnie coś boli, ciągle mam ochotę umrzeć, ciągle wszystkich okłamuję. I tracę wszystko, miłość, przyjaźń, nawet siebie już nie mam. Nie wiem, co robić. Powiedzieć komuś? A może powinnam milczeć? Może to tylko mój problem, może powinnam zniknąć i nie wracać już nigdy. Bo to tylko ja. Mała, nic nieznacząca ja. Krzywdzę, ranię, zabijam, przepraszam, a potem znów ranię i zabijam. Zabijam wszystkich, a siebie nie umiem. Chyba zacznę się tego uczyć, tak jak kiedyś. Będę studiować naukę śmierci, swojej własnej.

Dziś w nocy obudziłam się z... teksty

niezaapominajka dodano: 16 marca 2013

Dziś w nocy obudziłam się z krzykiem, śniło mi się, że żyję. Żyję w świecie odizolowanym od reszty. Sama. Znów przyszedł lekarz. Widział jak płaczę, a chwilę potem uśmiechałam. ”To, co jest przyczyną Twoich najgłębszych cierpień, jest zarazem źródłem Twoich największych radości.” I wyszedł. Siedzę, tonę i tonę we łzach, bo jest mi smutno, bo jestem sama. Dławi mnie strach. Samotność to taka straszna trwoga.Ogarnia mnie, przenika mnie. I znów przyszedł lekarz. ”Kim jesteś?”-spytał. Wiedziałam, że tu wcale nie chodzi o to, jak mam na imię. ”Pytasz mnie kim jestem? Jestem tylko kolejną osoba na Twojej drodze. Osobę, którą zapomnisz tak szybko, jak poznałeś.”-powiedziałam obojętnie. ”Nie rozumiem.”-powiedział po chwili zastanowienia. Ja też nie rozumiałam. ”No bo jest tak… spotykasz miliony ludzi, choć tak na prawdę nigdy ich nie poznasz na tyle, by im zaufać.” ”Czego pragniesz?” ”Pragnę, żeby wszyscy o mnie zapomnieli.A Ty?” ”Ja natomiast pragnę, żebyś uwierzyła w tylko jedną rzecz: żyć.

Ja lubię dziwaków. Raczej trudno... teksty

niezaapominajka dodano: 16 marca 2013

Ja lubię dziwaków. Raczej trudno zaufać komuś, kto na takim świecie umie zwyczajnie wyglądać i normalnie żyć.

On zamordowałby za mnie  ja... teksty

niezaapominajka dodano: 16 marca 2013

On zamordowałby za mnie, ja zabiłabym za niego.

Wszystko polega na tym  żeby... teksty

niezaapominajka dodano: 16 marca 2013

Wszystko polega na tym, żeby człowiek był taki, jaki jest, żeby nie wstydził się chcieć tego, czego chce i marzyc o tym, o czym marzy. Ludzie są na ogól niewolnikami konwenansów. Ktoś im powiedział, ze powinni być tacy i tacy, i starają się być takimi aż do śmierci, nie wiedząc nawet, kim byli i są naprawdę. Nie są wiec nikim i niczym, postępują niejednoznacznie, niejasno, chaotycznie. Człowiek przede wszystkim musi mieć odwagę być sobą. W tych czasach to na prawdę trudne. Ludzie oceniają Cię po tym, jak się zachowujesz, jak wyglądasz. Nie znając Cię i Twojej historii. Ja jestem tego czystym przykładem. Ale koledzy mnie nie unikali. Albowiem jeden z paradoksów psychiki zbiorowej brzmi: samotność, częsta towarzyszka wewnętrznej siły człowieka-przyciąga i zniewala człowieka. Mama kiedyś zabrała mnie do lekarza. Jezu i myślała, że zmienię nastawienie do tych chodzących ideałów? Jasne. Lekarz powiedział mi: ”Proszę, powiedz mi, w jaki dokładnie sposób chciałabyś się zabić?” Mama wyszła.

Pozwól mi płakać  potem będzie... teksty

niezaapominajka dodano: 16 marca 2013

Pozwól mi płakać, potem będzie już dobrze.

Będzie źle. Będzie jeszcze gorzej... teksty

niezaapominajka dodano: 16 marca 2013

Będzie źle. Będzie jeszcze gorzej niż teraz. będą jeszcze bardziej szare dni, niż te podczas których egzystujesz teraz. Będzie najgorzej jak może być.

Umrę dziś przez sen... teksty

niezaapominajka dodano: 16 marca 2013

Umrę dziś przez sen...

Ile razy wybaczasz komuś tylko... teksty

niezaapominajka dodano: 16 marca 2013

Ile razy wybaczasz komuś tylko dlatego, że nie chcesz go stracić?

Jeżeli się nie boisz to znaczy  że... teksty

niezaapominajka dodano: 16 marca 2013

Jeżeli się nie boisz to znaczy, że nie żyjesz.

Lubię spać. To tak jakbym... teksty

niezaapominajka dodano: 16 marca 2013

Lubię spać. To tak jakbym popełniła na chwilę samobójstwo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV