głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niezaapominajka Pozbieram się. Zresztą który to już raz? Nie było w nim krzty delikatności. Kiedy gryzł moją szyję myślałam tylko o tym kiedy znów dotknę jego warg. Właśnie tak

niezaapominajka

niezaapominajka.moblo.pl
Pozbieram się. Zresztą który to już raz?
Pozbieram się. Zresztą  który to... teksty

niezaapominajka dodano: 21 marca 2013

Pozbieram się. Zresztą, który to już raz?

Nie było w nim krzty delikatności.... teksty

niezaapominajka dodano: 21 marca 2013

Nie było w nim krzty delikatności. Kiedy gryzł moją szyję, myślałam tylko o tym kiedy znów dotknę jego warg. Właśnie tak działał na kobiety

Musimy się przyzwyczaić do tego.... teksty

niezaapominajka dodano: 21 marca 2013

Musimy się przyzwyczaić do tego. że przed najważniejszymi skrzyżowaniami naszego życia nie ma żadnych znaków ostrzegawczych.

Wydaje mi się  że materia  z... teksty

niezaapominajka dodano: 21 marca 2013

Wydaje mi się, że materia, z której powstałam była uszkodzona. I to dlatego jestem taka nieidealna. To przez tę zepsutą materię. Przez nią mam tak wiele słabych punktów, właściwie, jestem jednym, wielki słabym punktem. Gdziekolwiek nie spojrzę, widzę słabość. Mam jej już dosyć. Chciałabym być kimś innym, kimś kto nie powstał z zanieczyszczonej materii. Mogłabym być lepsza, chociaż trochę. Nie chcę już być tą najgorszą i nieidealną. Ja tak bardzo staram się naprawić błąd, którym jestem, ale coś, co urodziło się zepsute, na zawsze takie będzie. Nie można mnie naprawić. Jestem zepsutą materią.

Chciałabym mówić Ci więcej i... teksty

niezaapominajka dodano: 21 marca 2013

Chciałabym mówić Ci więcej i pokazywać Ci siebie. Chciałabym w Twoich ramionach zasypiać i budzić się, niekoniecznie każdą noc spędzać w jednym łóżku, koniecznie każdą noc być w Twoim sercu.

Już tak nie mogę. Wszystko mnie... teksty

niezaapominajka dodano: 21 marca 2013

Już tak nie mogę. Wszystko mnie boli. Każdy ruch, każdy oddech. Jestem taka banalna, ciągle mnie coś boli, ciągle mam ochotę umrzeć, ciągle wszystkich okłamuję. I tracę wszystko, miłość, przyjaźń, nawet siebie już nie mam. Nie wiem, co robić. Powiedzieć komuś? A może powinnam milczeć? Może to tylko mój problem, może powinnam zniknąć i nie wracać już nigdy. Bo to tylko ja. Mała, nic nieznacząca ja. Krzywdzę, ranię, zabijam, przepraszam, a potem znów ranię i zabijam. Zabijam wszystkich, a siebie nie umiem. Chyba zacznę się tego uczyć, tak jak kiedyś. Będę studiować naukę śmierci, swojej własnej.

Dziś w nocy obudziłam się z... teksty

niezaapominajka dodano: 16 marca 2013

Dziś w nocy obudziłam się z krzykiem, śniło mi się, że żyję. Żyję w świecie odizolowanym od reszty. Sama. Znów przyszedł lekarz. Widział jak płaczę, a chwilę potem uśmiechałam. ”To, co jest przyczyną Twoich najgłębszych cierpień, jest zarazem źródłem Twoich największych radości.” I wyszedł. Siedzę, tonę i tonę we łzach, bo jest mi smutno, bo jestem sama. Dławi mnie strach. Samotność to taka straszna trwoga.Ogarnia mnie, przenika mnie. I znów przyszedł lekarz. ”Kim jesteś?”-spytał. Wiedziałam, że tu wcale nie chodzi o to, jak mam na imię. ”Pytasz mnie kim jestem? Jestem tylko kolejną osoba na Twojej drodze. Osobę, którą zapomnisz tak szybko, jak poznałeś.”-powiedziałam obojętnie. ”Nie rozumiem.”-powiedział po chwili zastanowienia. Ja też nie rozumiałam. ”No bo jest tak… spotykasz miliony ludzi, choć tak na prawdę nigdy ich nie poznasz na tyle, by im zaufać.” ”Czego pragniesz?” ”Pragnę, żeby wszyscy o mnie zapomnieli.A Ty?” ”Ja natomiast pragnę, żebyś uwierzyła w tylko jedną rzecz: żyć.

Ja lubię dziwaków. Raczej trudno... teksty

niezaapominajka dodano: 16 marca 2013

Ja lubię dziwaków. Raczej trudno zaufać komuś, kto na takim świecie umie zwyczajnie wyglądać i normalnie żyć.

On zamordowałby za mnie  ja... teksty

niezaapominajka dodano: 16 marca 2013

On zamordowałby za mnie, ja zabiłabym za niego.

Wszystko polega na tym  żeby... teksty

niezaapominajka dodano: 16 marca 2013

Wszystko polega na tym, żeby człowiek był taki, jaki jest, żeby nie wstydził się chcieć tego, czego chce i marzyc o tym, o czym marzy. Ludzie są na ogól niewolnikami konwenansów. Ktoś im powiedział, ze powinni być tacy i tacy, i starają się być takimi aż do śmierci, nie wiedząc nawet, kim byli i są naprawdę. Nie są wiec nikim i niczym, postępują niejednoznacznie, niejasno, chaotycznie. Człowiek przede wszystkim musi mieć odwagę być sobą. W tych czasach to na prawdę trudne. Ludzie oceniają Cię po tym, jak się zachowujesz, jak wyglądasz. Nie znając Cię i Twojej historii. Ja jestem tego czystym przykładem. Ale koledzy mnie nie unikali. Albowiem jeden z paradoksów psychiki zbiorowej brzmi: samotność, częsta towarzyszka wewnętrznej siły człowieka-przyciąga i zniewala człowieka. Mama kiedyś zabrała mnie do lekarza. Jezu i myślała, że zmienię nastawienie do tych chodzących ideałów? Jasne. Lekarz powiedział mi: ”Proszę, powiedz mi, w jaki dokładnie sposób chciałabyś się zabić?” Mama wyszła.

Pozwól mi płakać  potem będzie... teksty

niezaapominajka dodano: 16 marca 2013

Pozwól mi płakać, potem będzie już dobrze.

Będzie źle. Będzie jeszcze gorzej... teksty

niezaapominajka dodano: 16 marca 2013

Będzie źle. Będzie jeszcze gorzej niż teraz. będą jeszcze bardziej szare dni, niż te podczas których egzystujesz teraz. Będzie najgorzej jak może być.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV