głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niedopieszczona Kiedy przez te kilka sekund znowu znalazłam się w Twoich ramionach czułam się tak bezpieczna jak nigdy dotąd. Pomijając fakt że nie jesteśmy razem. D niby zwykł

niedopieszczona

niedopieszczona.moblo.pl
Kiedy przez te kilka sekund znowu znalazłam się w Twoich ramionach czułam się tak bezpieczna jak nigdy dotąd. Pomijając fakt że nie jesteśmy razem.
Kiedy przez te kilka sekund znowu... teksty

niedopieszczona dodano: 19 marca 2011

Kiedy przez te kilka sekund znowu znalazłam się w Twoich ramionach, czułam się tak bezpieczna, jak nigdy dotąd. Pomijając fakt, że nie jesteśmy razem.

D   niby zwykła  4 litera polskiego... teksty

niedopieszczona dodano: 19 marca 2011

D - niby zwykła, 4 litera polskiego alfabetu. ale mi kojarzy się tylko z DOMÓWKĄ. Nie durexem czy jego imieniem . Niby zwykłe (de) ale dla mnie jest to najlepsza litera w całym alfabecie.

Więzień skazany na dożywocie... teksty

niedopieszczona dodano: 19 marca 2011

Więzień skazany na dożywocie ucieka z więzienia. Chowa się do domu pewnego małżeństwa. Męża przywiązuje do krzesła, żonę do łóżka. Następnie tajemniczo kilka razy przybliża swoją twarz do piersi kobiety po czym wychodzi z pokoju. Mąż pod nieobecność więźnia szybko przesuwa krzesło do żony po czym mówi: -Kochanie, ten mężczyzna od dawna nie widział kobiety, widziałem, że całował cię po piersiach, widząc, że wyszedł chciałem ci powiedzieć, żebyś robiła to czego on chce. Jeśli będzie chciał się z tobą kochać, nie odmawiaj, nawet udawaj, że ci się to podoba. Od tego zależy naszę życie. Bądź dzielna, Kocham cię, wiedz o tym... -Oczewiście, cieszę się, że tak to właśnie widzisz. Ale on nie całował mnie po piersiach, tylko wyszeptał mi do ucha, że bardzo mu się podobasz, i zapytał gdzie trzymamy wazelinę. Pamiętaj co powiedziałeś, bądź dzielny, kocham cię..

mokre rzęsy  łamiący się głos... teksty

niedopieszczona dodano: 19 marca 2011

mokre rzęsy, łamiący się głos, zapuchnięte oczy, policzki mokre od łez. ona tęskni. cholernie za nim tęskni...

nie szukaj ideału  bo ideałów nie... teksty

niedopieszczona dodano: 17 marca 2011

nie szukaj ideału, bo ideałów nie ma. znajdź kogoś, kto zdenerwuje Cie jak nikt inny. kogoś, czyj dotyk sprawi, że odlecisz do innego świata. przy kim nie będziesz chciała udawać nic.

Droga Mamo!Nareszcie koniec... teksty

niedopieszczona dodano: 17 marca 2011

Droga Mamo!Nareszcie koniec szkoły.Dla mnie już na zawsze.Jestem od dawna zakochana.I postanowiłam z moim chłopakiem wreszcie się "urwać".Wiem ze Tobie się to nie podoba,ale on jest taki słodki.Te jego tatuaże i kolczyki na każdym kawałku ciała.A ten jego motocykl! Tomek twierdzi, że jazda na nim w kasku to grzech.On jest kompletnie na moim punkcie zwariowany.Może go uratowałam, bo ten alkohol by go w końcu zabił. I najważniejsze: będziesz miała wnuka.Tak się ciesze!!Kolega Tomka ma gdzieś w lesie drewnianą chatkę.Trzeba ją wyremontować.Nie ma w niej wody ani światła.Ale to nic.To będzie nasz nowy dom.Nie martw się Tomek ma kapitalny pomysł.Będziemy uprawiać Marihuanę i sprzedawać ją w mieście.Ma być z tego kupa forsy.Mam tylko nadzieję, że szybko znajdzie się lek na AIDS.Tomkowi bardzo by pomogło.PS.To wszystko bzdura!Jestem u Izy i oglądamy film. Chcę Ci tylko uświadomić, że są o wiele gorsze rzeczy na świecie, niż świadectwo, które znajdziesz na moim biurku. Twoja córka

Gapiąc się bezwładnie w monitor... teksty

niedopieszczona dodano: 14 marca 2011

Gapiąc się bezwładnie w monitor - wiem, że spiepszyłam,/ pieszczoch

Jesteś jak Chupa Chups słodki i... teksty

niedopieszczona dodano: 12 marca 2011

Jesteś jak Chupa Chups słodki i wyluzowany, a zarazem jak pieprzony m&m's - lecisz w kulki!

we współczesnych czasach Królewna... teksty

niedopieszczona dodano: 12 marca 2011

we współczesnych czasach Królewna Śnieżka codziennie wali fetę, Pinokio handluje ziołem, a Kopciuszek daje dupy na imprezach .

Idąc przez życie spotykam różnych... teksty

niedopieszczona dodano: 6 marca 2011

Idąc przez życie spotykam różnych ludzi, czasami te znajomości nie są jednak dobre lecz zbyt pochopne. Są ludzie, którzy twierdzą, że chcą się ze mną zaprzyjaźnić. A jak mi się odpłacają? Kłamstwem i obelgą… Mówią, że zależy im na mnie ale robią całkiem co innego. A potem wypierają się wszystkiego. Już wystarczy mi tych zakłamanych twarzy i przyjaciół przybranych

myślałam   że jak dorośnie dokona... teksty

niedopieszczona dodano: 6 marca 2011

myślałam , że jak dorośnie dokona naprawdę wielkich rzeczy . i co ? spotkała wielkiego dupka , który spełnił jej postanowienie , dał jej powód do wieelkiej ilości wylanych łez .

estem ciekawa co byś zrobił... teksty

niedopieszczona dodano: 6 marca 2011

estem ciekawa co byś zrobił , gdybym rozpłakała się tuż przy tobie . gdybyś był obok , tak blisko jak wtedy . przestałbyś udawać , że nic nas nie łączyło , przytulił i postarał się być taki jak wtedy ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV