głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
koniec  nie zyje. teksty

niedopieszczona dodano: 16 stycznia 2013

koniec, nie zyje.

pierdole to wszystko. teksty

niedopieszczona dodano: 27 grudnia 2012

pierdole to wszystko.

dziękuję tym którzy byli i są... teksty

niedopieszczona dodano: 10 grudnia 2012

dziękuję tym którzy byli i są, chvj w krzyż tym co odeszli. Dziękuję tym co akceptują moje głupie decyzję. I dziękuję Ci za to, że nadal mnie kochasz i znow jesteśmy razem. :* Paweł.

I dziekuje Bogu za to  że mam takich... teksty

niedopieszczona dodano: 30 listopada 2012

I dziekuje Bogu za to, że mam takich przyjaciół. Tylko Oni umieją wyciągnąć mnie z domu mimo wszystko tekstem ' jak nie wyjdziesz to wyciągniemy Cie siłą, no juz łap Ją za nogi. ' gdy to słyszę juz wolę sama wyjść. Tylko Oni potrafią wlać mi do mordy hektolitry wódki pod pretekstem poprawienia mi humoru i wyluzowania. Tylko Oni robią mi taki bałagan w pokoju, że potem szukam rzeczy przez miesiąc. Oni wchodzą do mojego pokoju oknem i zwracają sie do moich rodziców ' Pani Mama, Pan tato' tylko ich tak na prawdę kocham i nigdy nie przestanę, bo Tylko Oni wiedzą jak jest, a jednak mnie kochają.

uwierz  mam podobnie. Wiem co czujesz. teksty niedopieszczona dodał komentarz: uwierz, mam podobnie. Wiem co czujesz. do wpisu 14 listopada 2012
chce umrzeć. teksty

niedopieszczona dodano: 24 października 2012

chce umrzeć.

nawet nutella stracila smak. teksty

niedopieszczona dodano: 24 października 2012

nawet nutella stracila smak.

Chociaż wszyscy inni dookoła  we... teksty

niedopieszczona dodano: 18 października 2012

Chociaż wszyscy inni dookoła we mnie zwątpili, on pozostawał niewzruszony. kiedy leżałam na wielkim łóżku pod tobołem kołdry i koca, ciągnął mnie za rękę, związywał włosy w koczek, zakładał trampki na stopy i zabierał na zielone pole. Kazał mi usiąść na przeciwko siebie i bluźnić. W tym jednym momencie pozwalał mi używać najgorszych przekleństw, jakie znałam. Po moim potoku słów był w stanie określić, czy czuję się choć odrobinę lepiej. jeśli nie, kazał mi płakać. Mówił, że jesteśmy z dala od ludzi więc mogę nawet drzeć ryj. I tak robiłam. W najgorszych momentach szarpałam go za szarą bluzę, szczypałam, a potem, gdy cała złość i cały ból ze mnie uchodził, przytulał mnie tak mocno, że ledwo łapałam oddech. Zawsze wiedział, czego mi trzeba.

po raz kolejny leżąc na podłodze... teksty

niedopieszczona dodano: 16 października 2012

po raz kolejny leżąc na podłodze patrząc w sufit i słuchając dobrego bitu uświadamiam sobie, że zawalajac szkołę, pijąc i jarając rujnuje sobie życie. Ale po raz kolejny mam to głęboko w dupie.

wolna od szkoly  znajmych  pracy.... teksty

niedopieszczona dodano: 10 września 2012

wolna od szkoly, znajmych, pracy. Tylko czy o to mi chodzilo.

kocham te dni. Gdy czuje w powietrzu... teksty

niedopieszczona dodano: 29 sierpnia 2012

kocham te dni. Gdy czuje w powietrzu piątkowa imprezę. Moja przyjaciółka jest szczęśliwa, a ja leżąc nago na leżaku czekam na wiadomość od ukochanego i dziękuję bogu za człowieka który posadził mi krzaki wokół podwórka i mogę dzięki temu latać jak popierdolona z dupa na wierzchu i nikt mnie nie zobaczy.

już prawie zasypiam przed kompem... teksty

niedopieszczona dodano: 17 sierpnia 2011

już prawie zasypiam przed kompem, ale nie poddam się i dalej będe czekać aż wejdziesz na to durnowate gg.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV