głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
needyoou Najbardziej nieuzasadnionymi łzami są te wylane za kogoś kogo nawet nie obchodzisz. Być może ludzie mają rację zachowuję się jak ćpun. Jestem nieobecna nie mam

needyoou

needyoou.moblo.pl
Najbardziej nieuzasadnionymi łzami są te wylane za kogoś kogo nawet nie obchodzisz.
Najbardziej nieuzasadnionymi łzami... teksty

needyoou dodano: 3 października 2011

Najbardziej nieuzasadnionymi łzami są te wylane za kogoś, kogo nawet nie obchodzisz.

Być może ludzie mają rację... teksty

needyoou dodano: 3 października 2011

Być może ludzie mają rację, zachowuję się jak ćpun. Jestem nieobecna, nie mam planów tylko marzenia. Reaguję rozdrażnieniem na wszystko. Wszyscy mnie wkurwiają i czuję się jakbym miała 30 lat więcej niż mam. I też uciekam od rzeczywistości. Ale nie niszczę swojego ciała, przynajmniej tak mi się wydaje. Moim narkotykiem jest wyobraźnia i faceci. Wklejam siebie do filmów, książek i przekształcam rzeczywistość Jestem 8 cudem świata, pięknością, mam głos anioła i zbawiam świat. Problem w tym, że tak bardzo przyzwyczaiłam się do życia w środku mojej głowy, ze nie mogę żyć w realnym świecie.Może ćpanie byłoby jednak wyjściem?

dziękuje. :  teksty needyoou dodał komentarz: dziękuje. :) do wpisu 3 października 2011
Teraz stale było jej zimno. Jakby... teksty

needyoou dodano: 3 października 2011

Teraz stale było jej zimno. Jakby zamarzała od środka. I to ciągłe zmęczenie. Już rano musiała walczyć ze sobą, żeby wstać z łóżka, a potem było jeszcze gorzej. Z każdym dniem było gorzej, a ona nie umiała tego powstrzymać.

Wyjątkowo nieśmiała i zamknięta w... teksty

needyoou dodano: 3 października 2011

Wyjątkowo nieśmiała i zamknięta w sobie, została niesłusznie uznana za "dziwną", podczas gdy była po prostu trochę wycofana i przerażona.

W tej chwili już zupełnie nie wiem... teksty

needyoou dodano: 3 października 2011

W tej chwili już zupełnie nie wiem, kim jestem. Odważną, konsekwentną w swoim działaniu, młodą dziewczyną z klasą, czy wrażliwą, nieśmiałą i nie mającą pojęcia o życiu dziewczynką? Nie wiem, nie pytajcie mnie nawet. Zastanawiam się, jaka jestem naprawdę. Jaka bym była, gdyby nie było żadnych ludzi wokół mnie. Co tak naprawdę lubię, co sprawia mi przyjemność, z kim chcę się zadawać i o czym marzę. Nic nie jest już dla mnie jasne. Gdzieś zgubiłam samą siebie.

Pragnę mieć siłę  aby wdeptać... teksty

needyoou dodano: 3 października 2011

Pragnę mieć siłę, aby wdeptać ich w ziemię i zadać im wielki ból.

Chcę zrozumienia. Nawet jeśli... teksty

needyoou dodano: 3 października 2011

Chcę zrozumienia. Nawet jeśli jestem do bólu inna, wyklęta, pogardzona, szokująca, perwersyjna i pierwsza w kolejce do spalenia na stosie.

Opowiedzieć ci o miłości? Ok  nie... teksty

needyoou dodano: 3 października 2011

Opowiedzieć ci o miłości? Ok, nie ma sprawy. Hm, jakby tu zacząć, aby cię do niej nie zniechęcić? Więc miłość to taka mała, paskudna, cholerna, pierdolona, obsesyjna, wkurwiająca, bolesna, czasem rozpierdalająca serce od środka choroba.

Tak na prawdę zazdroszczę  tym... teksty

needyoou dodano: 3 października 2011

Tak na prawdę zazdroszczę, tym wszystkim kobietom. Nie ciała, nie włosów, ani charakteru, figury, chłopaka, czy czegokolwiek. Cholernie zazdroszczę im pewności siebie. Tego chodzenia z podniesioną głową i oznajmiania światu "Patrzcie, dobrze mi z sobą, jestem piękna".

Spełnienia marzeń :  teksty needyoou dodał komentarz: Spełnienia marzeń :) do wpisu 3 października 2011
Zapominam o ludziach  odsuwam się i... teksty

needyoou dodano: 2 października 2011

Zapominam o ludziach, odsuwam się i znowu wracam do mojego zakątka, gdzie jestem tylko ja. Nie chcę się spotkać, nie chcę wyjść. Wolę być sama. I znów tworzę błędne koło. Bo gdy poziom samotności dotknie krytycznej granicy, ja znowu poznaję nowych ludzi na czatach, forach czy pingerze. I tak jest ciągle.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV