głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
needyoou http: www.youtube.com watch?v=9oz2D85X2ps feature=related ♥ Jest tak i to se wbij do bani jeśli nie chcesz cierpieć to też przestań ty ranić. Sitek Siedzę w tym

needyoou

needyoou.moblo.pl
http: www.youtube.com watch?v=9oz2D85X2ps feature=related ♥
http:  www.youtube.com... teksty

needyoou dodano: 6 października 2011

Jest tak i to se wbij do bani jeśli... teksty

needyoou dodano: 6 października 2011

Jest tak i to se wbij do bani jeśli nie chcesz cierpieć to też przestań ty ranić./Sitek

Siedzę w tym cholernym dresie... teksty

needyoou dodano: 6 października 2011

Siedzę w tym cholernym dresie, załamana i totalnie nieprzystosowana do życia. Tworzę idiotyczne scenariusze oparte na marzeniach, zamiast podnieść głowę i wziąć się za ogarnianie rzeczywistości.

Nadal mamy nadzieję. Nic nie możemy... teksty

needyoou dodano: 6 października 2011

Nadal mamy nadzieję. Nic nie możemy na to poradzić. Udajemy, że jesteśmy szczęśliwe, a kiedy widzimy pary całujące się na ulicy parodiujemy odruch wymiotny. Ale same pragniemy miłości. Wierzymy w nią. Nawet jeśli wiemy, że faceci to skurwiele, to i tak mamy nadzieję, że jeden z nich uratuje nas przed życiem w samotności.

Mówią o niej  że się zmarnowała.... teksty

needyoou dodano: 5 października 2011

Mówią o niej, że się zmarnowała. Że jest narkomanką i dziewczyną na telefon. Wiele razy śmiano się z niej na ulicy, pokazując palcami. Owszem, nie wygląda schludnie, kiedy idzie patrząc pod nogi, z rozmazanym makijażem, butami z powyginanymi obcasami i krótkiej mini. Nikt nie stara się zrozumieć, dlaczego to robi, jak do tego doszło. Nikt nie stara się jej pomóc. Jedyne, co ci ludzie potrafią to wytykać palcem innych, bo różnią się od nich samych. Nikt nie wie, że mając 10 lat straciła ojca, a jej matka jest alkoholiczką. Nikt nie wie, że będąc jeszcze w gimnazjum, odnosiła same sukcesy. Nikt nie wie, że jej chłopak zginął w wypadku samochodowym, a tylko on był dla niej wsparciem. Nikt nie wie, bo ich to nie obchodzi. Wolą bezmyślnie śmiać się z wspaniałej dziewczyny, która tylko chciała być szczęśliwsza. A to, że znalazła to szczęście w narkotykach, to już jest jej sprawa.
Autor cytatu: pepsiak

tęskniła za nim jakby był jej. a... teksty

needyoou dodano: 5 października 2011

tęskniła za nim jakby był jej. a przecież nie jest. i nigdy nie będzie.

drodzy nauczyciele ! w imieniu... teksty

needyoou dodano: 4 października 2011

drodzy nauczyciele ! w imieniu wszystkich uczniów, chciałam was poinformować, że my też mamy prawo do popełniania błędów, zapominania książek, odrobienia zadania domowego czy nauczenia się na sprawdzian. wiecznie powtarzacie nam, że jesteście tylko ludźmi, ale my też nimi jesteśmy i również nie jesteśmy idealni. skoro wstawiacie komuś jedynkę za brak zadania, to innym wstawcie piątkę za to, że je mają. jeśli wpisujecie komuś uwagę za złe zachowanie, to innym wpiszcie pochwałę za dobre. nie zadawajcie nam do domu 5 stron z jednego przedmiotu, bo mamy jeszcze 13 innych. czas wolny? po pracy wy go macie, my nie, bo musimy zakuwać na te pieprzone sprawdziany, z których i tak po tygodniu nic nie będziemy pamiętać. szkoła jest po to, żebyście nas tam uczyli, a nie kazali uczuć się w domu. nie krzyczcie na całą klasę, jeśli czegoś nie rozumiemy. jesteście tam po to, żeby nam wytłumaczyć, a nie spieszyć się, żeby zdążyć z przerobieniem materiału. z poważaniem, uczniowie. / mojekuurwazycie
Autor cytatu: mojekuurwazycie

Życie chyba nie jest dla mnie. Po... teksty

needyoou dodano: 4 października 2011

Życie chyba nie jest dla mnie. Po prostu.

Miłość jest jedna. W siedemnastym... teksty

needyoou dodano: 4 października 2011

Miłość jest jedna. W siedemnastym roku życia czy w czterdziestym siódmym doprowadza ludzi do takiego samego stanu ogłupienia. Mają krótką pamięć. Kiedy miłość się kończy, człowiek nie może się nadziwić, że był taki niepoważny. Wyśmiewa się z zakochanych bez względu na nich wiek. Ma krótką pamięć. Własnym złudzeniom ulega się łatwo, ale cudzym nie dowierza.

Cześć  jestem nikim. teksty

needyoou dodano: 4 października 2011

Cześć, jestem nikim.

I myślisz ze zapomnę tak szybko jak... teksty

needyoou dodano: 4 października 2011

I myślisz ze zapomnę tak szybko jak Ty? [whitedove]
Autor cytatu: jachcenajamaice

Bo niestety nie każdy koszmar... teksty

needyoou dodano: 4 października 2011

Bo niestety nie każdy koszmar kończy się po przebudzeniu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV