głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
U mnie dobrze.   We mnie źle. teksty

needyoou dodano: 2 listopada 2011

U mnie dobrze. We mnie źle.

jej to już nawet psycholog nie pomoże  d teksty needyoou dodał komentarz: jej to już nawet psycholog nie pomoże ;d do wpisu 1 listopada 2011
ale masz najebane w głowie  o teksty needyoou dodał komentarz: ale masz najebane w głowie ;o do wpisu 1 listopada 2011
Ludzie tego nie rozumieją.... teksty

needyoou dodano: 31 października 2011

Ludzie tego nie rozumieją. Właściwie, to nawet ja przestałam to rozumieć. Nie wiem dlaczego lecę jak wierny piesek, nie wiem naprawdę, nie pojmuję tego sama. Coś mnie po prostu ciągnie. I to coś zajebiście silnego. A ja jestem za słaba, żeby zrozumieć, że mi nie wolno. Nawet głupi się nauczy, że nie można włazić do ognia, bo się poparzysz. A ja chcę się ogrzać i zawsze zapominam, że to przyjemne ciepło wyrządza mi ogromną krzywdę. Może i faktycznie jestem jakąś pojebaną masochistką, ale ja kurwa nie umiem się nauczyć, że zła osoba na zawsze pozostanie złą. Że nie zmieni się dla mnie z dnia na dzień.

Uważasz  że jest słaba  bo po jej... teksty

needyoou dodano: 30 października 2011

Uważasz, że jest słaba, bo po jej policzkach spływają łzy. Lecz ta sama dziewczyna budzi się każdego ranka chociaż wie, że będzie to kolejny pusty dzień. Uśmiecha się, chociaż jej serce rozdziera się z bólu. Żyje, chociaż każdego wieczora pragnie śmierci. Nie wiedziałeś o tym? No właśnie, jest silniejsza niż myślisz.

Straszne życie. Straszna pustka.... teksty

needyoou dodano: 30 października 2011

Straszne życie. Straszna pustka. Stajesz przed lustrem i widzisz żywego trupa. Ogromne oczy, zapadnięte policzki, biała jak papier skóra. Nogi jak z waty, suche włosy, spierzchnięte usta. Straszny widok. Najgorsze były te oczy. Wielkie, niebieskie oczy z czarną kropką zamiast źrenic.

Nie przyjmuj do wiadomości  że... teksty

needyoou dodano: 29 października 2011

Nie przyjmuj do wiadomości, że istnieje jakaś rzecz, której nie byłabyś w stanie zrobić, nie wierz w to, że istnieje ktoś, kto byłby bardziej wartościowy od Ciebie, nie pozwól sobie wierzyć, że powinnaś się zmienić skoro ludzie tego od Ciebie wymagają, nigdy też nie pozwól sobie wmówić, że proszenie o miłość jest normalne.
Autor cytatu: niecalkiemludzka

Jestem smutna. Czuję  że... teksty

needyoou dodano: 28 października 2011

Jestem smutna. Czuję, że przyszłość jest beznadziejna, i nic już nie będzie lepiej. Jestem znudzona i rozczarowana wszystkim. Jestem kompletnie przegrana. Jestem winna i jestem karana. Chciałabym się zabić. Straciłam zainteresowanie ludźmi. Nie umiem podjąć żadnej decyzji. Nie mogę spać. Nie mogę nie myśleć. Nie mogę się szczerze cieszyć. Nie umiem pokonać swej samotności, strachu, wstrętu. Jestem tłusta. Nie mogę pisać. Nie mogę kochać. Zabijam moich przyjaciół. Nie mogę być sama, nie mogę być z kimś. Zmierzam ku śmierci. Nie chcę umierać.

Co byś wyjęczał  gdybyś mógł... teksty

needyoou dodano: 28 października 2011

Co byś wyjęczał, gdybyś mógł powiedzieć co naprawdę myślisz? Że nie wiesz, kim jesteś, i że cudze oczy nakładają na ciebie modelujący kaganiec definicji? Że starasz się sprostać oczekiwaniom patrzącego na ciebie oka i stopniowo zatracasz swój kształt? Że robisz to WYJĄTKOWO perfekcyjnie, ale boisz się, że nie jesteś nikim WYJĄTKOWYM? Gdzie jest to miejsce, w którym kończy się udawanie, a zaczynasz się ty? Przemyśl to. W monologu wewnętrznym nie da się siebie okłamać.

Czasem pakujemy stare rzeczy i... teksty

needyoou dodano: 27 października 2011

Czasem pakujemy stare rzeczy i chowamy je na strychu, nigdy nie zamierzając ich wyjmować, ale nie potrafimy się ich pozbyć. Pewnie tak samo jak marzeń.

No i widzisz. Myślałam  że... teksty

needyoou dodano: 27 października 2011

No i widzisz. Myślałam, że wszystko się jakoś ułoży...No ale kurwa nie wyszło.

Jedna wielka CHUJNIA. teksty

needyoou dodano: 24 października 2011

Jedna wielka CHUJNIA.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV