głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
to wytrwałości!  teksty needyoou dodał komentarz: to wytrwałości! ;) do wpisu 23 października 2011
Nie wiem cóż mogę powiedzieć nie... teksty

needyoou dodano: 21 października 2011

Nie wiem cóż mogę powiedzieć, nie wiem od czego zacząć, zresztą nieważne co powiem, nieważne jak długo będę opowiadać, mojej historii i tak nigdy do końca nie zrozumiesz, mogę tylko stwierdzić, że zawsze wydaje mi się, że jestem już na dnie, a po kilku miesiącach uświadamiam sobie, że to wcale nie było dno, że teraz jestem jeszcze niżej.
Autor cytatu: niecalkiemludzka

Wszystko się zmieniło. Wszystko i... teksty

needyoou dodano: 21 października 2011

Wszystko się zmieniło. Wszystko i wszyscy. Nie podoba mi się to. Nie ma już "przyjaciół". Nie ma "szczęścia"...nigdy nie było. Gubię się we wewnątrz samej siebie. Wypełnia mnie pustka. Straciłam wolę, by żyć. Po prostu - nie mam dla kogo. Tylko ja mogę się uratować...ale nie potrafię. Czegoś brakuje wewnątrz mnie. To nie może dziać się naprawdę, nie mogę tego wytrzymać, już dłużej nie chcę, nie mogę, nie wyobrażam sobie tego. Każdy dzień jest trudniejszy od poprzedniego, wszystko się sypie, każdy się ode mnie odwraca, a po drodze gubię się wewnątrz samej siebie. Nie mogę sobie poradzić z tym piekłem, które czuję.

Najpierw rezygnujesz z drobiazgów... teksty

needyoou dodano: 21 października 2011

Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu z wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.

Jest taki moment kiedy ból jest tak... teksty

needyoou dodano: 21 października 2011

Jest taki moment, kiedy ból jest tak duży, że nie możesz oddychać. To jest taki sprytny mechanizm. Myślę, że przećwiczony wielokrotnie przez naturę. Dusisz się, instynktownie ratujesz się i zapominasz na chwilę o bólu. Boisz się nawrotu bezdechu i dzięki temu możesz przeżyć.

Nieprawdą jest że czas leczy... teksty

needyoou dodano: 20 października 2011

Nieprawdą jest, że czas leczy wszelkie rany. Nie leczy - rozdrapuje.

Apatia mojego pokolenia. Obrzydza... teksty

needyoou dodano: 20 października 2011

Apatia mojego pokolenia. Obrzydza mnie. Obrzydza mnie też moja własna apatia, bycie tchórzliwym i nie przeciwstawianie się rasizmowi, seksizmowi i wszystkim innym -izmom, na które kontrkultura narzeka od lat.

tears are words the heart can't say. teksty

needyoou dodano: 20 października 2011

tears are words the heart can't say.

Podchodzisz dajmy na to do... teksty

needyoou dodano: 18 października 2011

Podchodzisz, dajmy na to, do człowieka i mówisz: "Jak leci, Joe?". A on ci na to: "Świetnie, świetnie, lepiej być nie może". A ty patrzysz mu w oczy i widzisz przecież, że trudno o gorzej. Jak się tak dobrze przyjrzeć, wszystkim układa się parszywie, wszystkim bez wyjątku. Z czego kurwa mać, wniosek, że człowiekowi nic nie jest w stanie pomóc.

Nie mam pojęcia co się ze mną... teksty

needyoou dodano: 18 października 2011

Nie mam pojęcia, co się ze mną dzieje. Jest mi zimno, gorąco, pocą mi się ręce, boli mnie brzuch, mam sucho w ustach, płaczę, śmieję się, jestem zła, jestem smutna, chcę jeść, chcę wymiotować, nie mam ni nic siły albo chcę zdobywać najwyższe szczyty, tęsknię, nienawidzę, mam wyjebane, okropnie się przejmuję, nie mogę się na niczym skoncentrować, cierpię. Dlaczego?

nowy facebook jest zjebany   teksty

needyoou dodano: 18 października 2011

nowy facebook jest zjebany -,-
Autor cytatu: kurde_mac

Czuję że umieram z samotności z... teksty

needyoou dodano: 17 października 2011

Czuję, że umieram z samotności, z miłości, z rozpaczy, z nienawiści - ze wszystkiego, co może mi zaoferować ten świat.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV