głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
need.you.here Staram się bardzo się staram. Ale nie potrafię nie mogę Cię zrozumieć. Poświęciłam Ci dziś bardzo dużo czasu . Bardzo dużo o Tobie myślałam. Zastanawiałam się c

need.you.here

need.you.here.moblo.pl
Staram się bardzo się staram. Ale nie potrafię nie mogę Cię zrozumieć. Poświęciłam Ci dziś bardzo dużo czasu . Bardzo dużo o Tobie myślałam. Zastanawiałam się
Staram się  bardzo się staram. Ale... teksty

need.you.here dodano: 10 marca 2013

Staram się, bardzo się staram. Ale nie potrafię, nie mogę Cię zrozumieć. Poświęciłam Ci dziś bardzo dużo czasu . Bardzo dużo o Tobie myślałam. Zastanawiałam się czy to ze mną jest coś nie tak czy poprostu tak musiało być. I wiesz do czego doszłam ? Że bez wzglądu kto tu zawinił nie chcę Cię stracić .. Nie tak , nie teraz . Poprostu nie chcę. Zbyt ważny, zbyt bliski jesteś mojemu sercu.

Tak bardzo mi Cię brak  i tak bardzo... teksty

need.you.here dodano: 9 marca 2013

Tak bardzo mi Cię brak i tak bardzo nie mogę Ci tego powiedzieć . Tak bardzo chciałabym przywitać z Tobą wiosnę, zrobić prowizoryczną Marzannę, iść nad najbliższą rzekę, chwycić się za ręce rzucić kukłę ze słowami " na zapieczętowanie naszej przyjaźni" zapieczętowanie naszych serc i ruszyć przed siebię śmiejąc się i wygłupiając jak kiedyś . Śmiejąc się z ludzi którzy myśleli, że jesteśmy parą - bo przecież " przyjaźń damsko-męska nie istnieje". Cholerne stereotypy. Właśnie, że istnieje. No bo jeśli to nie prawda to co to było ? Darzyliśmy się miłością - fakt. Ale jak brat i siostra. I niech mi nikt nie mówi, że to nie możliwe .

Pytasz dlaczego nie jestem w stanie... teksty

need.you.here dodano: 8 marca 2013

Pytasz dlaczego nie jestem w stanie sobie odpuścić tej przyjaźni? Dlaczego sklejam te wszystkie myśli? Dlaczego wciąż jestem , wciąż staram się być upierdliwa i zawracam Ci głowę? Bo na tym to polega, słońce. Na tym polega prawdziwa magia przyjaźni. Na wsparciu. Na zrozumieniu. Na tym by nie odchodzić, gdy ta ważna osoba wypowiada w Twoją stronę złe i krzywdzące słowa, więc możesz mówić, że mam spierdalać, możesz próbować mi tłumaczyć. Ja nie odejdę, bo tylko ja potrafię wyczuć w tych słowach, które wypowiadasz ból Tylko ja wyczuwam prośbę o pomoc , ratunek. Nie ważne co postanowisz, ja będę . Są rzeczy, sprawy i ludzi, o których watro walczyć, do samego końca. Nie dla satysfakcji, czy własnych korzyści. Dla wiedzy i świadomości, że było się cały czas, że nie zawiodło się jako przyjaciel. Nie tym razem. Uczę się na błędach, naprawdę.
Autor cytatu: fuckingreality

Opowiedziałabym Ci o tym całym... teksty

need.you.here dodano: 8 marca 2013

Opowiedziałabym Ci o tym całym strachu, który we mnie siedzi. Opisałabym ze szczegółami cały dzień i uczucia, które mi w nim towarzyszyły. Mówiłabym jak bardzo Cię kocham, chociaż tak naprawdę nie da się dobrze oddać słowami mojej miłości. Wiedziałbyś wszystko, gdybyś tylko zapytał./esperer
Autor cytatu: esperer

Razem możemy być wyjątkowi. Bez... teksty

need.you.here dodano: 8 marca 2013

Razem możemy być wyjątkowi. Bez siebie - zwyczajni.
Autor cytatu: yezoo

I chciałbym zatopić dłonie w Twoje... teksty

need.you.here dodano: 8 marca 2013

I chciałbym zatopić dłonie w Twoje ciało i światło latarni wzdłuż kręgosłupa, bo nawet gdy wiem, że nie ma nic, widzę światło, kiedy się do mnie uśmiechasz.
Autor cytatu: ampty

Wyleczyła się  już z tego stanu..... teksty

need.you.here dodano: 6 marca 2013

Wyleczyła się już z tego stanu.. Teraz potrzebowałaby rozmowy z Tobą ..

Ile można udawać  że Ci nie... teksty

need.you.here dodano: 5 marca 2013

Ile można udawać, że Ci nie zależy, że wszystko jest w jak najlepszym porządku? No ile? Miesiąc?, trzy?, pół roku?, rok ? Na dworze coraz cieplej, ptaki zaczynają spiewać wszystko się zmienia,tylko nie ta cholerna tęsknota . Ona się nie zmienia. Nawet rośnie. W sercu z dnia na dzień czujesz coś innego. Niby nic się nie zmienia ale wszystko siedzie w głowie, w psychice, która robi z Tobą co chce. bawi siez Tobą, a Ty nie możesz... albo nie chcesz nic z tym zrobić.

Tak bardzo jest mi Ciebie brak. Tego... teksty

need.you.here dodano: 4 marca 2013

Tak bardzo jest mi Ciebie brak. Tego nie da się wyrazić słowami . Ta pustka w sercu jak gdyby ktoś wyrwał mi jego cząstkę .. Częstkę Ciebie..

Wiesz Prosiaczku  czasem nawet... teksty

need.you.here dodano: 3 marca 2013

Wiesz Prosiaczku, czasem nawet przyjaźń znika jak miodek Puchatka... / hm../

2. już mnie  tak jak ja potrzebuję... teksty

need.you.here dodano: 3 marca 2013

2. już mnie tak jak ja potrzebuję Ciebie, że nie potrzebujesz mnie wogóle. Chciałabym to wszystko naprawić. Nawet nie wiem, jak to wszystko się zepsuło. To była chwila, moment. Tęsknie. Cholernie tęsknię! Nie wiem jak to wszystko dalej zniosę , nie wiem jak długo, za długo we mnie to wszystko siedzi. Ciągle mam nadzieję, że wszystko się ułoży, że jutro napewno będzie lepiej, jednak "jutro" przychodzi i wcale nie jest lepiej, wcale nie męczę się mniej ..

1.Nawet nie wiesz jak teraz jest .... teksty

need.you.here dodano: 3 marca 2013

1.Nawet nie wiesz jak teraz jest . Pewnie Cię to nie obchodzi. Nie obchodzi Cię to, że nie mogę spać, że żałuję tego, że tak to wszystko się potoczyło. Pewnie nawet nie pomyślisz o mnie chociaż przez sekunde. Pewnie teraz siedzisz wygodnie w domu, w dobrym humorze, w dobrym towarzystwie i nie pamiętasz już jak to było kiedyś. Kiedy byliśmy sobie tak bliscy i zastanawialiśmy się czy naprawde nie ma między nami pokrewieństwa.. Przyjacielu. Potrzebuję Cię tu i teraz. Chcę nas. Jak dawniej . Nie jest łatwo codziennie udawać, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Bo nie jest. Nie jest łatwo powstrzymać łez właśnie w tej chwili. Bo nie jest. Nie jest też łatwo powstrzymać się by nie wsiąść w pierwszy lepszy autobus przyjechać do Ciebie i rzucić Ci się na szyję, mówiąc, że nie daję już rady . Bo nie jest. Nie chcę Ci komplikować życia. Skoro ułożyłeś je sobie bez mojego udziału - nie chcę się wtrącać. Ale boli mnie ta myśl że o nas nie pamiętasz, że nie potrzebujesz

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV