głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Dokładnie.. teksty need.you.here dodał komentarz: Dokładnie.. do wpisu 15 marca 2013
Świat pełen jest szczegółów  od... teksty

need.you.here dodano: 15 marca 2013

Świat pełen jest szczegółów, od których zaczynają się historie.
Autor cytatu: bez_uczuciowy

W głowie utkwiło jej tylko jedno... teksty

need.you.here dodano: 14 marca 2013

W głowie utkwiło jej tylko jedno, krótkie zdanie, które powtarzała w myślach i które rozbrzmiewało jak echo w każdej komórce jej ciała. " To już koniec, przepraszam". Analizując je słowo po słowie, literka po literce czuła jak każda kolejna łza spływająca po jej policzku zadaje ranę przypominającą przeciągnięcie drutem kolczastym po delikatnej skórze. Nie mogła wydusić z siebie ani jednego słowa. Głos uwiązł jej w gardle, nie mogła złapać normalnego oddechu. Każde drganie powietrza sprawiało jej ból. Kiedy próbował jej dotknąć czuła jakgdyby ktoś przypalał ją papierosem. W momencie gdy odzyskała czucie w nogach odwróciła się bez słowa , serca waliło jej jak młotem a każdy krok sprawiał jej ogromne trudności.. W jej głowie panował totalny chaos.

Świetne . teksty need.you.here dodał komentarz: Świetne . do wpisu 13 marca 2013
Wiesz.. zamykam oczy i widzę  Ciebie... teksty

need.you.here dodano: 12 marca 2013

Wiesz.. zamykam oczy i widzę Ciebie śmiejącego się jak zawsze. Pamiętasz jak działał na mnie Twój uśmiech ? Jak potrafiłeś poprawić mi humor jesdnym spojrzeniem ? Pamiętasz, że nie zawsze było idealnie ale to właśnie było piękne. Pomimo wszystkich przeszkód, które między nami stały, pomimo moich "humorów" byłeś przy mnie. Brakuje mi Twojego głosu. Uwielbiałam gdy zmieniałeś go by mnie rozbawić . Byłeś przy tym taki słodki. Brakuje mi Twojego optymizmu. Kiedy wszystko się waliło a Ty ze spokojem mówiłeś , że przecież to nie koniec świata i że damy radę . Wierzyłam, nadal wierzę. Więrzę w nas bez względu na to gdzie teraz jesteś i co robisz. Wierzę, że może być lepiej .

Staram się  bardzo się staram. Ale... teksty

need.you.here dodano: 10 marca 2013

Staram się, bardzo się staram. Ale nie potrafię, nie mogę Cię zrozumieć. Poświęciłam Ci dziś bardzo dużo czasu . Bardzo dużo o Tobie myślałam. Zastanawiałam się czy to ze mną jest coś nie tak czy poprostu tak musiało być. I wiesz do czego doszłam ? Że bez wzglądu kto tu zawinił nie chcę Cię stracić .. Nie tak , nie teraz . Poprostu nie chcę. Zbyt ważny, zbyt bliski jesteś mojemu sercu.

Tak bardzo mi Cię brak  i tak bardzo... teksty

need.you.here dodano: 9 marca 2013

Tak bardzo mi Cię brak i tak bardzo nie mogę Ci tego powiedzieć . Tak bardzo chciałabym przywitać z Tobą wiosnę, zrobić prowizoryczną Marzannę, iść nad najbliższą rzekę, chwycić się za ręce rzucić kukłę ze słowami " na zapieczętowanie naszej przyjaźni" zapieczętowanie naszych serc i ruszyć przed siebię śmiejąc się i wygłupiając jak kiedyś . Śmiejąc się z ludzi którzy myśleli, że jesteśmy parą - bo przecież " przyjaźń damsko-męska nie istnieje". Cholerne stereotypy. Właśnie, że istnieje. No bo jeśli to nie prawda to co to było ? Darzyliśmy się miłością - fakt. Ale jak brat i siostra. I niech mi nikt nie mówi, że to nie możliwe .

Pytasz dlaczego nie jestem w stanie... teksty

need.you.here dodano: 8 marca 2013

Pytasz dlaczego nie jestem w stanie sobie odpuścić tej przyjaźni? Dlaczego sklejam te wszystkie myśli? Dlaczego wciąż jestem , wciąż staram się być upierdliwa i zawracam Ci głowę? Bo na tym to polega, słońce. Na tym polega prawdziwa magia przyjaźni. Na wsparciu. Na zrozumieniu. Na tym by nie odchodzić, gdy ta ważna osoba wypowiada w Twoją stronę złe i krzywdzące słowa, więc możesz mówić, że mam spierdalać, możesz próbować mi tłumaczyć. Ja nie odejdę, bo tylko ja potrafię wyczuć w tych słowach, które wypowiadasz ból Tylko ja wyczuwam prośbę o pomoc , ratunek. Nie ważne co postanowisz, ja będę . Są rzeczy, sprawy i ludzi, o których watro walczyć, do samego końca. Nie dla satysfakcji, czy własnych korzyści. Dla wiedzy i świadomości, że było się cały czas, że nie zawiodło się jako przyjaciel. Nie tym razem. Uczę się na błędach, naprawdę.
Autor cytatu: fuckingreality

Opowiedziałabym Ci o tym całym... teksty

need.you.here dodano: 8 marca 2013

Opowiedziałabym Ci o tym całym strachu, który we mnie siedzi. Opisałabym ze szczegółami cały dzień i uczucia, które mi w nim towarzyszyły. Mówiłabym jak bardzo Cię kocham, chociaż tak naprawdę nie da się dobrze oddać słowami mojej miłości. Wiedziałbyś wszystko, gdybyś tylko zapytał./esperer
Autor cytatu: esperer

Razem możemy być wyjątkowi. Bez... teksty

need.you.here dodano: 8 marca 2013

Razem możemy być wyjątkowi. Bez siebie - zwyczajni.
Autor cytatu: yezoo

I chciałbym zatopić dłonie w Twoje... teksty

need.you.here dodano: 8 marca 2013

I chciałbym zatopić dłonie w Twoje ciało i światło latarni wzdłuż kręgosłupa, bo nawet gdy wiem, że nie ma nic, widzę światło, kiedy się do mnie uśmiechasz.
Autor cytatu: ampty

Wyleczyła się  już z tego stanu..... teksty

need.you.here dodano: 6 marca 2013

Wyleczyła się już z tego stanu.. Teraz potrzebowałaby rozmowy z Tobą ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV