głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
need.you.here A może jest tak że pomimo tego co mówię co robię jest zupełnie inaczej . Przecież jestem kobietą . Podobno takie jesteśmy.. Potrzebuję .. kurwa sama nie wiem cz

need.you.here

need.you.here.moblo.pl
A może jest tak że pomimo tego co mówię co robię jest zupełnie inaczej . Przecież jestem kobietą . Podobno takie jesteśmy..
A może jest tak   że pomimo tego co... teksty

need.you.here dodano: 18 marca 2013

A może jest tak , że pomimo tego co mówię, co robię , jest zupełnie inaczej . Przecież jestem kobietą . Podobno takie jesteśmy..

Potrzebuję .. kurwa sama nie wiem... teksty

need.you.here dodano: 18 marca 2013

Potrzebuję .. kurwa sama nie wiem czego potrzebuję .

Tak  tak znajome ..  Najgorsze jest to  że tak naprawde nie wiem skąd się to bierze.. teksty need.you.here dodał komentarz: Tak, tak znajome .. Najgorsze jest to, że tak naprawde nie wiem skąd się to bierze.. do wpisu 18 marca 2013
'ŻYCIE'   dar który trzeba... teksty

need.you.here dodano: 18 marca 2013

'ŻYCIE' , dar który trzeba wykorzystać. // podjaaraany
Autor cytatu: podjaaraany

wiesz co boli najgorzej ? kiedy... teksty

need.you.here dodano: 18 marca 2013

wiesz co boli najgorzej ? kiedy patrzysz na cierpienie bliskich, a nie jesteś w stanie pomóc .
Autor cytatu: teenager.in.love

Jest trochę dziwnie. Trochę smutno... teksty

need.you.here dodano: 18 marca 2013

Jest trochę dziwnie. Trochę smutno . W sumie sama nie potrafię wytłumaczyć od czego to zależy . Wahania nastroju stają się coraz bardziej dokuczliwe. Coraz bardziej nie daję sobie rady, Coraz szczęściej mam ochotę usiąść i płakać . I są takie chwilę, że nic się nie dzieje, o niczym konkretnym nie myślę a łzy zaczynają spływać po policzku. Dławię się ich gorzkim smakiem. Patrzę przez załzawione oczy i mam ochotę zasnąć, żeby tylko się tak nie czuć ..

♥ :  teksty need.you.here dodał komentarz: ♥ :( do wpisu 18 marca 2013
Dokładnie.. teksty need.you.here dodał komentarz: Dokładnie.. do wpisu 15 marca 2013
Świat pełen jest szczegółów  od... teksty

need.you.here dodano: 15 marca 2013

Świat pełen jest szczegółów, od których zaczynają się historie.
Autor cytatu: bez_uczuciowy

W głowie utkwiło jej tylko jedno... teksty

need.you.here dodano: 14 marca 2013

W głowie utkwiło jej tylko jedno, krótkie zdanie, które powtarzała w myślach i które rozbrzmiewało jak echo w każdej komórce jej ciała. " To już koniec, przepraszam". Analizując je słowo po słowie, literka po literce czuła jak każda kolejna łza spływająca po jej policzku zadaje ranę przypominającą przeciągnięcie drutem kolczastym po delikatnej skórze. Nie mogła wydusić z siebie ani jednego słowa. Głos uwiązł jej w gardle, nie mogła złapać normalnego oddechu. Każde drganie powietrza sprawiało jej ból. Kiedy próbował jej dotknąć czuła jakgdyby ktoś przypalał ją papierosem. W momencie gdy odzyskała czucie w nogach odwróciła się bez słowa , serca waliło jej jak młotem a każdy krok sprawiał jej ogromne trudności.. W jej głowie panował totalny chaos.

Świetne . teksty need.you.here dodał komentarz: Świetne . do wpisu 13 marca 2013
Wiesz.. zamykam oczy i widzę  Ciebie... teksty

need.you.here dodano: 12 marca 2013

Wiesz.. zamykam oczy i widzę Ciebie śmiejącego się jak zawsze. Pamiętasz jak działał na mnie Twój uśmiech ? Jak potrafiłeś poprawić mi humor jesdnym spojrzeniem ? Pamiętasz, że nie zawsze było idealnie ale to właśnie było piękne. Pomimo wszystkich przeszkód, które między nami stały, pomimo moich "humorów" byłeś przy mnie. Brakuje mi Twojego głosu. Uwielbiałam gdy zmieniałeś go by mnie rozbawić . Byłeś przy tym taki słodki. Brakuje mi Twojego optymizmu. Kiedy wszystko się waliło a Ty ze spokojem mówiłeś , że przecież to nie koniec świata i że damy radę . Wierzyłam, nadal wierzę. Więrzę w nas bez względu na to gdzie teraz jesteś i co robisz. Wierzę, że może być lepiej .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV