głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
need.you.here Kochanie obiecaj mi coś. Co takiego? Że nigdy o mnie nie zapomnisz Tego możesz być pewna. ... Oczywiście uwierzyła. Bo przecież był taki przekonywujący bo nie

need.you.here

need.you.here.moblo.pl
Kochanie obiecaj mi coś. Co takiego? Że nigdy o mnie nie zapomnisz Tego możesz być pewna. ... Oczywiście uwierzyła. Bo przecież był taki przekonywujący bo nie m
  Kochanie obiecaj mi coś.   Co... teksty

need.you.here dodano: 23 marca 2013

- Kochanie obiecaj mi coś. - Co takiego? - Że nigdy o mnie nie zapomnisz - Tego możesz być pewna. ... Oczywiście uwierzyła. Bo przecież był taki przekonywujący, bo nie mógłby jej przecież okłamać. Oszukiwała sie sama. A on ? Odszedł jak zawsze. Norma. Standard.

Taka osoba to skarb .. teksty need.you.here dodał komentarz: Taka osoba to skarb .. do wpisu 23 marca 2013
nie powiem  że sobie radze  bo... teksty

need.you.here dodano: 22 marca 2013

nie powiem, że sobie radze, bo skłamie.
Autor cytatu: daangers

Jednego dnia tracę równowagę... teksty

need.you.here dodano: 22 marca 2013

Jednego dnia tracę równowagę, upadam nisko. Następnego wstaje z dumą mówiąc sobie ' dam radę '. Kolejnego jest jeszcze gorzej niż było.. i tak w kółko.
Autor cytatu: daangers

Wróciła do domu  trzasnęła... teksty

need.you.here dodano: 22 marca 2013

Wróciła do domu, trzasnęła drzwiami i zsuwając się po nich zaczęła płakać. "przecież wszyscy mówili mi, że tak będzie, dlaczego ja zawsze muszę wiedzieć wszystko "lepiej" " .

Usiedli na przeciwko siebie patrząc... teksty

need.you.here dodano: 22 marca 2013

Usiedli na przeciwko siebie patrząc głęboko w oczy. On delikatnie muskał jej rękę opuszkami palców. Ona nie wierząc do końca w to wszystko, szczęśliwa jak nigdy uśmiechała się. Położył swoją dłoń na jej szyi przyciągając do siebie i delikatnie całując. Wiedziała, że jej szczęście i sens życia siedzi właśnie przed nią. Szkoda tylko, że to nie trwało długo, że jak zwykle się skończyło..

♥ teksty need.you.here dodał komentarz: do wpisu 22 marca 2013
podoba  podoba :   teksty need.you.here dodał komentarz: podoba, podoba : * do wpisu 21 marca 2013
Podobno po burzy wychodzi słońce.... teksty

need.you.here dodano: 21 marca 2013

Podobno po burzy wychodzi słońce. Ale moja burza trwa od bardzo dawna właściwie od jakiś 2 lat. Tak. właśnie wtedy zaczęło się wszystko jebać. Właśnie od tamtego czasu nie potrafię znaleźć swojego miejsca na ziemi a gdy wydaje mi się, że już znalazłam spada na mnie zimny deszcz. Kropla, po kropli wywołując dreszcze. Dreszcze, które nie powinny boleć. Jednak mój organizm reaguje na nie zupełnie inaczej. Poruszają się one po moim ciele zostawiając niewidzialne blizny, które bolą. Przypominają mi one wszystko to co przeżyłam. Dają do zrozumienia, że to jeszcze nie koniec. Więc błądze wśród okrutnego deszczu bez żadnego parasola , pozwalając by kolejne krople dotykały moich włosów, przenikając przez ubrania docierając do serca. Serca, które woła "ile jeszcze bólu mam znieść dziewczyno"..

nigdy nie będę ideałem i albo to... teksty

need.you.here dodano: 21 marca 2013

nigdy nie będę ideałem i albo to zaakceptujesz, albo wypierdalaj .
Autor cytatu: teenager.in.love

Kobiety są proste. Jak nie wiadomo o... teksty

need.you.here dodano: 21 marca 2013

Kobiety są proste. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o to, żeby poświęcić im więcej uwagi.
Autor cytatu: minnaloushe

Śledząc scenariusz mojego życia... teksty

need.you.here dodano: 21 marca 2013

Śledząc scenariusz mojego życia stwierdzam, że byłby z niego niezły przepis na komediodramat. 3 szklanki głupoty, 2 szklanki naiwności, 1/2 szklanki szczerości, szczypta złego humoru i odrobina chęci zmienienia świata na lepsze. Wszystko dokładnie wymieszać i wystarczy tylko chwila aby pojawił się kolejny problem .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV