głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
need.you.here Noc to taka dobra przyjaciółka której możesz się zawsze zwierzyć. A dzień to tylko taki znajomy z którym się mijasz i prawie nic o Tobie nie wie. Miazga. Przecz

need.you.here

need.you.here.moblo.pl
Noc to taka dobra przyjaciółka której możesz się zawsze zwierzyć. A dzień to tylko taki znajomy z którym się mijasz i prawie nic o Tobie nie wie.
Noc to taka dobra przyjaciółka... teksty

need.you.here dodano: 25 marca 2013

Noc, to taka dobra przyjaciółka, której możesz się zawsze zwierzyć. A dzień to tylko taki znajomy z którym się mijasz i prawie nic o Tobie nie wie.
Autor cytatu: bo-tak

Miazga. Przeczytałam wszystko dokładnie każdy wpis  z każdym płakałam coraz bardziej. Wielki szacunek. Ogromny ukłon w Twoją stronę. teksty need.you.here dodał komentarz: Miazga. Przeczytałam wszystko, dokładnie każdy wpis , z każdym płakałam coraz bardziej. Wielki szacunek. Ogromny ukłon w Twoją stronę. do wpisu 25 marca 2013
To ja też : Łączę się z Tobą. teksty need.you.here dodał komentarz: To ja też :) Łączę się z Tobą. do wpisu 23 marca 2013
 Kochanie obiecaj mi coś.  Co... teksty

need.you.here dodano: 23 marca 2013

- Kochanie obiecaj mi coś. - Co takiego? - Że nigdy o mnie nie zapomnisz - Tego możesz być pewna. ... Oczywiście uwierzyła. Bo przecież był taki przekonywujący, bo nie mógłby jej przecież okłamać. Oszukiwała sie sama. A on ? Odszedł jak zawsze. Norma. Standard.

Taka osoba to skarb .. teksty need.you.here dodał komentarz: Taka osoba to skarb .. do wpisu 23 marca 2013
nie powiem że sobie radze bo... teksty

need.you.here dodano: 22 marca 2013

nie powiem, że sobie radze, bo skłamie.
Autor cytatu: daangers

Jednego dnia tracę równowagę... teksty

need.you.here dodano: 22 marca 2013

Jednego dnia tracę równowagę, upadam nisko. Następnego wstaje z dumą mówiąc sobie ' dam radę '. Kolejnego jest jeszcze gorzej niż było.. i tak w kółko.
Autor cytatu: daangers

Wróciła do domu trzasnęła... teksty

need.you.here dodano: 22 marca 2013

Wróciła do domu, trzasnęła drzwiami i zsuwając się po nich zaczęła płakać. "przecież wszyscy mówili mi, że tak będzie, dlaczego ja zawsze muszę wiedzieć wszystko "lepiej" " .

Usiedli na przeciwko siebie patrząc... teksty

need.you.here dodano: 22 marca 2013

Usiedli na przeciwko siebie patrząc głęboko w oczy. On delikatnie muskał jej rękę opuszkami palców. Ona nie wierząc do końca w to wszystko, szczęśliwa jak nigdy uśmiechała się. Położył swoją dłoń na jej szyi przyciągając do siebie i delikatnie całując. Wiedziała, że jej szczęście i sens życia siedzi właśnie przed nią. Szkoda tylko, że to nie trwało długo, że jak zwykle się skończyło..

♥ teksty need.you.here dodał komentarz: do wpisu 22 marca 2013
podoba podoba :  teksty need.you.here dodał komentarz: podoba, podoba : * do wpisu 21 marca 2013
Podobno po burzy wychodzi słońce.... teksty

need.you.here dodano: 21 marca 2013

Podobno po burzy wychodzi słońce. Ale moja burza trwa od bardzo dawna właściwie od jakiś 2 lat. Tak. właśnie wtedy zaczęło się wszystko jebać. Właśnie od tamtego czasu nie potrafię znaleźć swojego miejsca na ziemi a gdy wydaje mi się, że już znalazłam spada na mnie zimny deszcz. Kropla, po kropli wywołując dreszcze. Dreszcze, które nie powinny boleć. Jednak mój organizm reaguje na nie zupełnie inaczej. Poruszają się one po moim ciele zostawiając niewidzialne blizny, które bolą. Przypominają mi one wszystko to co przeżyłam. Dają do zrozumienia, że to jeszcze nie koniec. Więc błądze wśród okrutnego deszczu bez żadnego parasola , pozwalając by kolejne krople dotykały moich włosów, przenikając przez ubrania docierając do serca. Serca, które woła "ile jeszcze bólu mam znieść dziewczyno"..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV