głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
need.you.here Jedyne co teraz czuję to pustka. Wielka głucha pusta otchłań . Jedyne czego teraz pragnę to to aby ktoś ją wypełnił by ktoś zaszył te wszystkie rany. Tak bardzo

need.you.here

need.you.here.moblo.pl
Jedyne co teraz czuję to pustka. Wielka głucha pusta otchłań . Jedyne czego teraz pragnę to to aby ktoś ją wypełnił by ktoś zaszył te wszystkie rany. Tak bardzo pot
Jedyne co teraz czuję to pustka.... teksty

need.you.here dodano: 7 kwietnia 2013

Jedyne co teraz czuję to pustka. Wielka głucha pusta otchłań . Jedyne czego teraz pragnę to, to aby ktoś ją wypełnił, by ktoś zaszył te wszystkie rany. Tak bardzo potrzebuję by ktoś zapełnił mi każdy kolejny dzień swoja obecnością. Aby trwał przy mnie i nie pozwolił kolejny raz upaść. Aby był blisko. Zawsze. Bym mogła poczuć się bezpieczna gdy on będzie przy mnie.

Zaufanie.. to taki stan  w którym... teksty

need.you.here dodano: 7 kwietnia 2013

Zaufanie.. to taki stan, w którym bezgranicznie komuś ufasz. Oddajesz się mu całym sercem. Powierzasz swoje myśli, marzenia, odczucia. Chcesz aby druga osoba odwzajemniła się tym samym . Jednak często jest tak,że to Ty jesteś tą osobą której wszystko mówią, powierzają swoje sekrety oczekując od Ciebie , że zachowasz je dla siebie i pomożesz rozwiązać wszelkie kłopoty. A gdy już pomożesz nagle stajecie się sobie dalsi aż do momentu gdy kolejny raz będą potrzebować Twojej pomocy . A Ty kolejny raz ulegniesz bo przecież Ci na nim zależy i chcesz dla niego jak najlepiej . Znajome?

najbardziej boli widok  kiedy... teksty

need.you.here dodano: 6 kwietnia 2013

najbardziej boli widok, kiedy zamykają go w trumnie. i nie chodzi tu o klaustrofobię. chodzi o to, że gdy go zamkną już nigdy go nie zobaczysz, nigdy nic nie powie, nigdy.
Autor cytatu: poonadhoryzont

Doświadczona przez życie  bo Bóg... teksty

need.you.here dodano: 6 kwietnia 2013

Doświadczona przez życie, bo Bóg zabrał mi tatę? Nie nazwę tego tak, choć dojrzałam przez tą stratę. Nie mam Mu tego za złe, stojąc tutaj z kwiatem, choć runął świat, bo On był moim światem. Powinnam raczej zacząć to od zdania tego: "jeśli masz tatę, nie ojca, nie starego, szanuj Go błagam, z powodu tak prostego: że nadejdzie czas, gdy odejdzie dnia któregoś." I będzie pusto, zabraknie nawet krzyku, na samą myśl 'coś' ściska mnie w przełyku, nie będę płakać, choć mam to w nawyku, gdy widzę Jego imię z nazwiskiem na pomniku. I mimo, że nie ma poczty w niebie, to i tak możecie pisać listy do siebie. Tato odpisze inaczej, będzie blisko Ciebie, będziesz mógł na Niego liczyć, pomoże w potrzebie. / aniusssia
Autor cytatu: aniusssia

Chciałabym mieć przy sobie kogoś... teksty

need.you.here dodano: 5 kwietnia 2013

Chciałabym mieć przy sobie kogoś na kim mogłabym polegać. Kogoś kto byłby szczery, komu mogłabym bezgranicznie zaufać i wiedziałabym, że nigdy mnie nie zawiedzie. Kogoś do kogo napisałabym o drugiej w nocy z wiadomością "Wyjdziesz?" i bez wahania by wyszedł. Kogoś kto budziłby mnie również tylko dlatego, że miałby ochotę się ze mną zobaczyć. Potrzebuję kogoś z kim mogłabym porozmawiać o wszystkim, ale też kogoś z kim mogłabym najzwyczajniej w świecie pomilczeć. Kogoś kto wpadłby do mnie bez zapowiedzi kiedy nie mam humoru z chusteczkami i pudełkiem lodów truskawkowych nie pytając o powód smutku, przytulił i nie puszczał póki sama bym się od niego nie odsunęła. Chciałabym mieć obok siebie kogoś kto byłby oparciem. Kogoś kto byłby zawsze wtedy kiedy bym Go potrzebowała. Potrzebuję kogoś dla kogo byłabym po prostu ważna..

hej . Co u Ciebie ? Dobrze ? Super. U... teksty

need.you.here dodano: 5 kwietnia 2013

hej . Co u Ciebie ? Dobrze ? Super. U mnie ? Też. Yhy .. A co mam Ci powiedzieć ? Że jest źle ? Bardzo ? Że nie potrafię sobie z niczym poradzić ? Że pęka mi serce gdy Cię nie widzę ? Że tęsknię ? Że rozpadam się każdego dnia na kawałki? Że gościsz u mnie w każdym śnie ? Że bez Ciebie nie mogę, nie potrafię żyć normalnie? Że Cię nadal kocham pomimo tego wszystkiego co się między nami wydarzyło ? Że bez względu na wszystko nigdy nie przestanę Cię kochać ? Że czekam z utęsknieniem na każde nasze przypadkowe spotkanie. Że za każdym razem gdy idę miastem rozglądam się nerwowo poszukując Cię smutnym wzrokiem? Że właśnie w tym momencie gdy Ci to mówię moje serce wali jak oszalałe? Takiej odpowiedzi chciałeś ..?

Mówiła sobie   Nie płacz. Nic już... teksty

need.you.here dodano: 5 kwietnia 2013

Mówiła sobie - Nie płacz. Nic już się teraz nie zmieni . Nikt nie cofnie czasu. Już nigdy nic nie będzie takie jak kiedyś. Nikt nie zajmie tej pustki w sercu, która teraz pozostała. Nic ani nikt nie jest w stanie choć w najmniejszym stopniu zapewnić tego co zapewniał ON. Wszystko się zmieniło. I nawet nie ma co się łudzić, ze to wróci. Bo nie wróci.

faceci zawsze potrafią sprawić  że... teksty

need.you.here dodano: 5 kwietnia 2013

faceci zawsze potrafią sprawić, że dziewczyny płaczą. ale jeśli dziewczyna sprawi, że facet płacze, naprawdę musi coś dla niego znaczyć.
Autor cytatu: 2810

Tak zraniłeś mnie. Nawet bardzo.... teksty

need.you.here dodano: 5 kwietnia 2013

Tak zraniłeś mnie. Nawet bardzo. Przepłakałam prawie wszystkie noce bez Ciebie - zgadza się . Pozostawiłeś na moim sercu ranę, która się nigdy nie zabliźni. Tak-wmawiałam sobie, że Cię nienawidzę. Zarzekałam się, że nie chcę więcej Cię widzieć. Owszem - obiecywałam sobie, że nigdy więcej Ci nie zaufam. Tak racja - Mówiłam, że nie chce mieć z Tobą już nic wspólnego. Ale cholera wróć.. Bądź. Prosze. Gdybym tylko usłyszała jedno słowo. Gdybyś tylko szepnął, że tęsknisz. Wmawiałam sobie, że nigdy nie chcę już mieć Cię przy sobie. Ale to nieprawda. Sama siebie oszukuję. Myślałam, że jeśli będę sobie to wpajać to tak też będzie. Guzik prawda.

♥ wspaniałe . łzy popłynęły    teksty need.you.here dodał komentarz: ♥ wspaniałe . łzy popłynęły ;( do wpisu 3 kwietnia 2013
Widocznie niebo ma do opłakania... teksty

need.you.here dodano: 3 kwietnia 2013

Widocznie niebo ma do opłakania sporo dlatego daje klimat przemijania tym wieczorom// Huczu ♥

Nigdy nie chciałam  żeby to się... teksty

need.you.here dodano: 3 kwietnia 2013

Nigdy nie chciałam, żeby to się tak skończyło. Nigdy nie chciałam, żeby z nami stało się to o co tak bardzo się modliłam, żeby się nigdy nie stało. Nie chciałam tego. Znów stało sie dokładnie na odwrót niż chciałam. Znów pojawia się ten sam schemat. I znów nawet nie potrafię znaleźć słów. I znów je powtarzam. I znów nie wiem co dalej .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV