głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
need.you.here Znów mi się śniłeś.. I wiesz co ? Przepraszałeś mnie za to że tak się między nami zmieniło że to wszystko aż tak się zepsuło. Nie chce żebyś mnie przepraszał...

need.you.here

need.you.here.moblo.pl
Znów mi się śniłeś.. I wiesz co ? Przepraszałeś mnie za to że tak się między nami zmieniło że to wszystko aż tak się zepsuło. Nie chce żebyś mnie przepraszał... Chc
Znów mi się śniłeś.. I wiesz co... teksty

need.you.here dodano: 25 luty 2013

Znów mi się śniłeś.. I wiesz co ? Przepraszałeś mnie za to, że tak się między nami zmieniło, że to wszystko aż tak się zepsuło. Nie chce żebyś mnie przepraszał... Chcę tylko, żeby było tak jak dawniej. Żebym mogła się do Ciebie przytulać, żebym wtedy gdy mam problem mogła się Tobie wygadać. Chcę żebyś rozśmieszał mnie do łez tak jak dawniej, żebyśmy mogli razem denerwować się, że kolejny dzień skończył się tak szybko , żebyś był moim przyjacielem jak kiedyś... Chcę żeby wróciły czasy, gdy w najgorszym dniu jeden sms od Ciebie przeganiał wszystkie chumury.. I żebyś jak kiedyś robił te słodkie miny mówiąc, że i tak mnie kochasz pomimo mojej głupoty .. Tak.

Naprawde czasami   ku wa mać   to za... teksty

need.you.here dodano: 24 luty 2013

Naprawde czasami "ku*wa mać" to za mało .

Dlaczego ludzie się tak zmieniają ?... teksty

need.you.here dodano: 24 luty 2013

Dlaczego ludzie się tak zmieniają ? Osoby, którym kiedyś mogliśmy powiedzieć wszystko i o których wszystko wiedzieliśmy dziś sa tak obcy. Dlaczego tak jest ? . Chwilami poprostu już nie daję sobie z tym rady . Siadam i płaczę . Chociaż wiem , że i tak to nic nie da. Minęło już tyle czasu od naszego ostatniego spotkania, od ostatniej szczerej rozmowy. Ale ta cholerna tęsknota jest silniejsza. Tak bardzo chciałabym cofnąć czas. Dziś już nie jest tak samo. Jest źle. Cholernie źle. Przyjaciel ? Chyba nim nie był skoro jest tak jak jest.

A co jeśli  jutro życie zmieni się... teksty

need.you.here dodano: 22 luty 2013

A co jeśli jutro życie zmieni się o 360 ' ? Nic. Przecież gorzej już być nie może .

Ajć. Trochę zabolało . teksty

need.you.here dodano: 22 luty 2013

Ajć. Trochę zabolało .

Może to był tylko moment  może... teksty

need.you.here dodano: 22 luty 2013

Może to był tylko moment, może tylko chwila ale ona zapadnie mi w pamięci na długo .

♥ teksty need.you.here dodał komentarz: do wpisu 18 luty 2013
A teraz ? Teraz nie ważne już co... teksty

need.you.here dodano: 16 luty 2013

A teraz ? Teraz nie ważne już co powiedzą inni, nie ważne co sobie pomyślą. Przecież od kiedy Cię nie ma , nic już nie ma sensu. Te wieczory, które spędzaliśmy tylko Ty i ja , gdy obrażałam się na Ciebie a Ty robiłeś słodkie miny żebym tylko rzuciła Ci się na szyję. To jak bawiłeś się moimi włosami, krzycząc na mnie że nie mam ich obcinać. To jak siedziałam na podłodze a Ty przytulałeś mnie od tyłu szepcząc, że mnie kochasz.. Pamiętasz to kiedy lepiliśmy bałwana a Ty "oddałeś" mu swój szalik,, żeby nie było mu zimno? Te na pozór nic nieznaczące rzeczy dla mnie były najważniejszymi . Były.

Jak co wieczór powiedziała... teksty

need.you.here dodano: 14 luty 2013

Jak co wieczór powiedziała "dobranoc", zgasiła światło i zanurzyła się w marzeniach..

Zastanawia się czy tak już będzie... teksty

need.you.here dodano: 13 luty 2013

Zastanawia się czy tak już będzie zawsze czy to tylko przejściowy proces pt." wszystko się je*ie " ? Ile razy można mówić sobie, ze więcej już nie będzie się przejmować , że daję sobie spokój. Przecież jeśli będzie taka obojętna to nic nie pójdzie do przodu. Dalej będzie tkwić w tym samym miejscu narzekając na swoje życie. Czasem zastanawia się czy tam po drugiej stronie jest lepiej. Czy wszyscy tych, których kochamy, a których juz z nami nie ma są tam szczęśliwi.. Brakuje jej stabilizacji .

Ej słoneczko!   usłyszała męski... teksty

need.you.here dodano: 11 luty 2013

Ej słoneczko! - usłyszała męski głos. Odwróciła się choć wiedziała, że to nie do niej. Chłopak przytulał swoją dziewczynę. Jak on ją kocha pomyślała i poszła dalej. Usiadła w parku , wyjęła kartkę i ołówek. Zaczęła rysować. Rysować to szczęście, które było wokół niej, które było tak blisko, a którego nie mogła dosięgnąć . Bo jak zwykle było jakieś "ale". Jak zwykle wszystko potoczyło się nie tak jak powinno. Jak zwykle to znowu padło na nią. Przez te wszystkie sytuacje zaczęła uciekać w pamiętnik. Pisała, pisała o wszystkim . Tylko on ją rozumiał. Tylko jemu się zwierzała tak bezgranicznie. Dla niej to nie było tylko kilka głupich kartek ale jedna z najcenniejszych rzeczy, które posiadała. To był jej prawdziwy przyjaciel mimo, że w realnym świecie przyjaciół jej nie brakowało ..

Obudziła się z napuchniętymi... teksty

need.you.here dodano: 11 luty 2013

Obudziła się z napuchniętymi oczyma. To była kolejna noc, którą zamiast przespać jak normalni ludzie-przepłakała. Patrząc w lustro przemyła twarz zimną wodą. Nic mi się ku*wa nie układa! Nawet nie potrafię zacząć dnia z uśmiechem na twarzy. To wszystko jest do bani -myślała.. Nie pierwszy raz takie myśli mąciły jej w głowie. Codziennie to samo. Codziennie patrzy na tylu szczęśliwych ludzi uśmiechając się do nich udając, że u niej jest w jak najlepszym porządku. Na pytania typu ; "co tam ?" odpowiada "wporządku". Bo tak łatwiej . Po co ma mówić jak jest naprawde skoro i tak nikogo to nie obchodzi? A właśnie tu nie jest tak różowo. Nie ma wiosny-pięknej rozkwitającej najpiękniejszymi kolorami. Jest jesień. Brzydka, deszczowa, zimna jesień ! Zresztą czy to ma znaczenie? nie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV