głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Poważnie mówię ! :D teksty need.you.here dodał komentarz: Poważnie mówię ! :D do wpisu 27 marca 2014
Daleko mi do Ciebie ale dziękuję :D  ! :  teksty need.you.here dodał komentarz: Daleko mi do Ciebie ale dziękuję :D ! :* do wpisu 27 marca 2014
2. Jaką mają nade mną kontrolę ?... teksty

need.you.here dodano: 27 marca 2014

2. Jaką mają nade mną kontrolę ? Nie chcę .. Zakładam uśmiech wraz z zamknięciem frontowych drzwi mojego domu. I idę .. Ze słuchawkami na uszach, bólem w sercu i wymuszonym uśmiechem na twarzy .. Czasem jednak się cieszę że większość ludzi nie zwraca uwagi na oczy, bo one jedyne przekazują wszystkie emocje.. , bo one nie potrafią kłamać tak jak mój uśmiech. Widzą, że kąciki ust uniesione są ku górze, więc myślą, że jest dobrze . I niech tak zostanie . Tak jest łatwiej .

1. Bez Ciebie tracę siebie     te... teksty

need.you.here dodano: 27 marca 2014

1."Bez Ciebie tracę siebie " - te słowa tak idealnie odzwierciedlają stan, w którym się znajduję. Ja dosłownie tracę siebie.. Przestaję racjonalnie myśleć. Nie potrafię się na niczym skupić. Z trudem przychodzą mi najprostsze rzeczy. Nie mogę podnieść szklanki by jej nie zbić , nie mogę przejść przez próg by się o niego nie potknąć, nie mogę przekrajać jabłka by się nie skaleczyć, nie mogę rozmawiać z ludźmi by ich słownie nie zranić. Wszystko robię źle. Rozumiesz źle.. Nie potrafię z nikim rozmawiać bo zbyt szybko tracę kontrolę, mówiąc o przysłowiowe dwa słowa za dużo.. Kłótnie na każdym kroku z wszystkimi i o wszystko.. Szkoła? hm .. Chodzę tam i żyję wśród ludzi bym nie musiała się nikomu tłumaczyć. Pytana co u mnie odpowiadam, że wszystko w porządku, bo co innego mam powiedzieć ? Że boli ? Że kurwa nie radzę sobie i rozpierdala mnie od środka Twoja nieobecność, Twoje milczenie ? To mam im wszystkim powiedzieć ? Mam pokazać jaka jestem słaba? Jak bardzo moje uczucia biorą górę..

Pod czarnym polarowym kocem z... teksty

need.you.here dodano: 26 marca 2014

Pod czarnym polarowym kocem z szklanką wódki w dłoni tęskniłam.. TAK TĘSKNIŁAM. Nie chciałam zapomnieć. Brakowało mi ciepła, otuchy i jego uśmiechu. W sumie to brakowało mi jego. Brakowało mi go bardziej niż tej pieprzonej heroiny. [ ciamciaa ♥ ]
Autor cytatu: ciamciaramciaa

Pragnę by znów się odezwał  by... teksty

need.you.here dodano: 26 marca 2014

Pragnę by znów się odezwał, by napisał że żyję. By wytłumaczył swoją nieobecność, nie mam sił by znów o niego walczyć. Nie mam w sobie tyle energii by przestać wierzyć że znów staniesz przede mną i zaczniesz wmawiać mi że nie miałeś czasu, że szkoła tak bardzo pochłonęła Cię. Nie uwierzę Ci kolejny raz, nie przyjmę Ciebie z otwartymi ramionami. Jedynie mogę Ci obiecać że nigdy nie zapomnę o Tobie, nigdy nie pozwolę by dobre chwile zniknęły zawsze będziesz dla mnie kimś o kim nigdy nie da się zapomnieć. Budzę się znów w nocy, jestem zmęczona i wyczerpana powraca wszystko, każdy szczegół jest jak tamtej nocy, jest tak jak kiedyś. Ja sobie z tym nie radzę, nie potrafię przestać płakać nie potrafię dać sobie z tobą spokój. Ty ciągle siedzisz we mnie, błagasz mnie bym nie zapominała o tym wszystkim. Przecież doskonale rozumiesz co czuję, wiesz jak walczę każdej nocy o przetrwanie. Każdej pochmurnej nocy pragnę skończyć z tym wszystkim, wyrzec się siebie i przestać myśleć o tym wszystkim.
Autor cytatu: wartozycmarzeniami

Płaczę  tęsknie i mam wszystkiego... teksty

need.you.here dodano: 26 marca 2014

Płaczę, tęsknie i mam wszystkiego ponad siebie. Pytasz mnie czemu mam dosyć? lepiej zapytaj co u mnie, przytul i zostań na dłużej, bo teraz potrzebuję obecności i poczucia że moje życie ma sens.
Autor cytatu: wartozycmarzeniami

Sama wiem co jest dla mnie dobre .... teksty

need.you.here dodano: 26 marca 2014

Sama wiem co jest dla mnie dobre . Nie musisz mi wmawiać, że bez Ciebie będzie mi lepiej , bo nie będzie ! Wiem, że nie jest łatwo i nigdy nie było. Wiem, że stoi pomiędzy nami milion przeszkód- większych, mniejszych.. Obiecaliśmy sobie, że będziemy zawsze i zawsze wszystkiemu będziemy stawiać czoła. Razem jesteśmy silniejsi. Sam utwierdzałeś mnie w tym przekonaniu.. Pamiętasz? A teraz? Teraz uważasz, że lepiej DLA MNIE będzie kiedy usuniesz się w cień? Nieee.. Wcale nie będzie łatwiej. Będzie o wiele trudniej. Ja sobie nie poradzę. Nie dam rady. Żeby było lepiej potrzebuję Twojej obecności. Tylko Twojej. Bo tylko z Tobą udaje mi się żyć.. Proszę nie wmawiaj mi, że robisz to dla mojego dobra . To nie jest dla mnie dobre . To mnie jeszcze bardziej niszczy . Zostań. "Wystarczy być " ..

boli mnie to. boli mnie to  że nie... teksty

need.you.here dodano: 26 marca 2014

boli mnie to. boli mnie to, że nie interesuje Go to, że kocham Go porozbijanym na małe kawałeczki sercem, że wylałam przez Niego miliony łez, że potykam się o nasze wspomnienia. po prostu boli mnie to, że ma mnie gdzieś, chociaż podobno tak wiele dla Niego znaczyłam. / s.
Autor cytatu: nosferaatu_

trzeba być mną żeby spierdolić... teksty

need.you.here dodano: 25 marca 2014

trzeba być mną żeby spierdolić coś co pozwalało mi codziennie rano wstawać, coś co nadawało sens mojemu życiu. I to jeszcze jak spierdolić, zjebałam to jakby to był zwykły domek z kart. Kurwa, zabijcie mnie. / podobnodziwka
Autor cytatu: podobnodziwka

Dziękuję . ♥ teksty need.you.here dodał komentarz: Dziękuję . ♥ do wpisu 24 marca 2014
Umieram.. Ja już nie funkcjonuję.... teksty

need.you.here dodano: 24 marca 2014

Umieram.. Ja już nie funkcjonuję. Opadłam z sił całkowicie. Tych psychicznych . Nie ma mnie rozumiesz ? Bez Ciebie mnie nie ma . nic nie ma bez Ciebie. Proszę bądź .. Rańmy się nawzajem i podtrzymujmy przy życiu .. ja muszę wiedzieć, że jesteś .. Inaczej zniknę .. Już znikam .. Nie potrafię nic zrobić . Nic. Kiedy wiem, że jest między nami źle , kiedy nie wiem czy cokolwiek da się naprawić .. Słońce..nie daje rady . Na prawdę kurwa nie daję . Mieliśmy ją dawać razem ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV