głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
need.you.here Idę ! Serio przydałoby się nam razem . Zjebało się . Znów. Tym razem chyba bezpowrotnie..I już serio straciłam ochotę na wszystko. I już nawet brakuje łez. Stra

need.you.here

need.you.here.moblo.pl
Idę ! Serio przydałoby się nam razem .
Idę !  Serio przydałoby się nam  razem . teksty need.you.here dodał komentarz: Idę ! Serio przydałoby się nam razem . do wpisu 9 kwietnia 2014
Zjebało się . Znów. Tym razem... teksty

need.you.here dodano: 9 kwietnia 2014

Zjebało się . Znów. Tym razem chyba bezpowrotnie..I już serio straciłam ochotę na wszystko. I już nawet brakuje łez. Straszny ból głowy - bo kurwa ile można płakać . Dopijam butelkę i czekam aż zacznie uśmierzać ból . Heh - nie działa.

2. Nakrywam głowę kołdrą. I już... teksty

need.you.here dodano: 7 kwietnia 2014

2. Nakrywam głowę kołdrą. I już widzę jak późna jest godzina i wiem, że następnego dnia nie będę dość przytomna by stanąć oko w oko z tęsknotą. I wiem , że jej ulegnę i wiem że znów będę płakać , i wiem , że znów pojawisz się podświadomie w moim śnie i wiem, że kolejnego dnia, kolejnej nocy będzie to samo . I staram się zasnąć . Kręcę się, złoszczę i płaczę. I tęsknię . I znów płaczę i uśmiecham się na pewne wspomnienie by po chwili znów wybuchnąć płaczem. I już późna noc i wszyscy śpią . A ja znów zatraciłam się w złudnych marzeniach. Bo pośród panującego fałszu , obłudy i tego całego,skurwiałego świata byłeś i jesteś najlepszym dowodem na to, że się uśmiechałam bo potrafiłeś dać mi radość. Teraz mnie tego pozbawiasz. Ku mojemu zdziwieniu - podobno dla mojego dobra .

1. I znów  wieczór.  I znów... teksty

need.you.here dodano: 7 kwietnia 2014

1. I znów wieczór. I znów pierdolona noc przede mną . Nienawidzę tej pory . Jest zbyt spokojna, zbyt cicha.. To czas kiedy powinnam się wyciszyć , ułożyć do snu , odpocząć. A co robię ? Kładę się - owszem. Zamykam powieki-tak. Lecz nie po to by zasnąć . Robię to by powstrzymać łzy które z ogromną siłą próbują wydostać się z mych oczu. Wstaję . Spoglądam przez okno . Nie po to by obserwować i podziwiać gwiazdy. Spoglądam w dal.. Bezskutecznie próbuję dostrzec tam odpowiedzi na pytania, które zadaję sobie od dłuższego czasu. : " Dlaczego znów ja? " " Za co to wszystko ? " " Co takiego zrobiłam ?" " Czy aż tak bardzo zawiniłam ? " " Jak długo jeszcze będę cierpieć ?" " Ile jeszcze osób mi zabierzesz? " Ile jeszcze wytrzymam..? " Siadam skulona zaciskając pięści jakby miało to mi w czymś pomóc i słyszę jak moja dusza rozrywa się kolejny raz . Jak kolejny raz zostawia bolesny ślad na moim mięśniu pompującym krew do narządów, podtrzymując chociaż ich fizyczne istnienie.

Siedziałam pół nocy skulona... teksty

need.you.here dodano: 6 kwietnia 2014

Siedziałam pół nocy skulona tłumiąc krzyk, przytulając się do poduszki. Krzyczałam ale tak by nikt mnie nie usłyszał.. Płakałam.. tak bardzo nie chcę żeby to był koniec, tak bardzo jesteś mi potrzebny, tak bardzo sobie nie radzę.. Tak bardzo spadam w dół , w przepaść , z której nie wiem czy kiedykolwiek będę mogła się podnieść.. Bo nie będę miała siły i nie będzie dla kogo .

Nie wytrzymam . Nie dam rady .. kurwa... teksty

need.you.here dodano: 5 kwietnia 2014

Nie wytrzymam . Nie dam rady .. kurwa rozpadam się. I wiesz co ? NIE . Nie przejdzie mi . Nigdy . Nigdy nie opuścisz mego serca . Zawsze będę Cię tam trzymać . Nie wyobrażam sobie tylko tego że może Cię nie być w rzeczywistości . Tu . Jeśli będziesz tylko w moim sercu, moich wspomnieniach a nie będzie Cię przy mnie to mnie zniszczy .. Już niszczy . Kiedy odchodzisz i powracasz..Już tracę grunt pod nogami . Już nie mam się czego chwycić.. A co będzie jutro? Za tydzień , za miesiąc ? Niech mi nikt nie mówi, że czas leczy rany , bo nie leczy . Może tylko lekko uśmierzyć ból, który i tak rozpierdala mnie od środka zadając coraz głębsze , mocniejsze ciosy .. Tysiące łez spływających po policzkach , które upadają na każdą ranę z sykiem i parującą ogromną rozpaczą.. Powoli przestaję istnieć .. Bo bez Ciebie i tak nie mam po co.

a teraz czuję się troche tak jakby... teksty

need.you.here dodano: 5 kwietnia 2014

a teraz czuję się troche tak jakby przestawało bić mi serce... / podobnodziwka
Autor cytatu: podobnodziwka

♥♥♥Jesteś przecudowna   jakbyś czytała mi w myślach . teksty need.you.here dodał komentarz: ♥♥♥Jesteś przecudowna , jakbyś czytała mi w myślach . do wpisu 4 kwietnia 2014
♥!! teksty need.you.here dodał komentarz: ♥!! do wpisu 1 kwietnia 2014
Chciałabym kiedyś poznać jego... teksty

need.you.here dodano: 31 marca 2014

Chciałabym kiedyś poznać jego ciało tak idealnie. Z każdym dniem dowiadywać się o nim coraz więcej, zauważać najmniejsze zmiany, wypatrywać najmniejsze blizny i pieprzyki. Studiować je jak najciekawszą książkę i zagłębiać się w te tajemnice coraz bardziej, coraz głębiej. Chciałabym stać się ekspertem w tej dziedzinie, znać każdy zakamarek, każdy milimetr Jego skóry. Chciałabym sprawdzić czy w każdym jednym miejscu smakuje i pachnie tak samo. Chcę się nim delektować, codziennie, w każdej minucie, w każdej sekundzie, do końca życia / podobnodziwka
Autor cytatu: podobnodziwka

2. Które tak bardzo utrudniają mi... teksty

need.you.here dodano: 31 marca 2014

2. Które tak bardzo utrudniają mi przebicie się przez tą cienką warstwę , warstwę Twojej wrażliwości , Twojego wewnętrznego piękna ..

1. Ej .. usiądź i posłuchaj . Nic... teksty

need.you.here dodano: 31 marca 2014

1. Ej .. usiądź i posłuchaj . Nic nie mów tylko słuchaj . Doskonale wiesz jak ważną rolę odgrywasz w moim życiu , wiesz to . Wiesz jak bardzo cierpię kiedy jest źle , kiedy nie tworzymy całości, wiesz. Wiesz, że płaczę nocami , znasz powody, Ty to wszystko wiesz. Teraz posłuchaj co wiem ja . Wiem jak bardzo jesteś skrzywdzony . Wiem jak bardzo jest Ci źle z samym sobą , jak bardzo chciałbyś stąd uciec gdzieś daleko zostawiając wszystkie troski i problemy daleko za sobą.. Wiem jak bardzo potrzebujesz ciepła i miłości i jak bardzo boisz się kochać .. Wiem ile w Tobie bólu , wiem, że Twoje łzy są gorzkie , pełne cierpienia.. Ja Cię rozumiem .. Jestem przy Tobie , zawsze będę jeśli tylko będziesz tego chciał .. Tylko musisz mi na to pozwolić .. Nie odpychaj mnie , na rzecz samotności .. to boli.. Pozwól scałować z Twej duszy cały ból , każdą bliznę.. Nie te fizyczne - emocjonalne. Te z którymi borykasz się co dnia , które tak bardzo nie pozwalają Ci cieszyć się małymi rzeczami ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV