głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
need.you.here Miało być inaczej . Miało to wyglądać zupełnie inaczej niż jest .. A teraz ? Teraz już niebo nie jest tak samo niebieskie jak było . Teraz już ptaki nie śpiewaj

need.you.here

need.you.here.moblo.pl
Miało być inaczej . Miało to wyglądać zupełnie inaczej niż jest .. A teraz ? Teraz już niebo nie jest tak samo niebieskie jak było . Teraz już ptaki nie śpiewają tak
Miało być inaczej . Miało to... teksty

need.you.here dodano: 11 kwietnia 2014

Miało być inaczej . Miało to wyglądać zupełnie inaczej niż jest .. A teraz ? Teraz już niebo nie jest tak samo niebieskie jak było . Teraz już ptaki nie śpiewają tak pięknie jak przedtem. Teraz już sąsiadka nie uśmiecha się do mnie tak jak uśmiechała jeszcze niedawno . Teraz wiosna nie jest kolorowa tylko szara . Teraz rap nie pomaga mi się uspokoić jak zawsze tylko wzbudza we mnie nostalgię . Teraz nadjeżdżający pociąg nie zatrzymuje mnie przed torami tylko na torach .. Teraz dźwięk naszej piosenki już nie koi moich zmysłów tylko wbija im wielkie igły bólu.. Czuję ból . Potężny , ogromny, przerażający ..

 man keeps killing man   KAMIL... teksty

need.you.here dodano: 11 kwietnia 2014

"man keeps killing man " // KAMIL BEDNAREK ♥

 c teksty need.you.here dodał komentarz: ;c do wpisu 11 kwietnia 2014
Jupi! To kiedy i u kogo? :D teksty need.you.here dodał komentarz: Jupi! To kiedy i u kogo? :D do wpisu 10 kwietnia 2014
Kurwa jak źle jak niesamowicie źle... teksty

need.you.here dodano: 9 kwietnia 2014

Kurwa jak źle, jak niesamowicie źle, tracę to, ślizgam się i właściwie nie wiem co robię, nie wiem jak mogłam tak wszystko w sobie zjebać i nie wiem dlaczego, nie robię nic, żeby to naprawić, nienawidzę się za to, ale wciąż milczę, spełniam polecenia, upijam się i oddaje w czyjeś ręce, chociaż kurwa wiem, że jestem tam tylko maskotką, że bez Ciebie nic nie znaczę i że bez Ciebie już nigdy się nie podniosę, no kurwa, przecież ja nawet pisać już nie umiem, nie mam niczego, nikogo, nie mam pojęcia kurwa co ja właściwie odpierdalam, no kurwa, musisz to dostrzec, tylko Ty jesteś w stanie dostrzec jak bardzo wszystko w sobie spierdoliłam, tylko Ty jesteś w stanie mnie z tego wyciągnąć, bo wiesz, mimo, że tak bardzo wariuje, to ja już wiem, ja w końcu to zrozumiałam, nie chcę już być taka, już nigdy nie chcę być wolna, nie mieć żadnych zobowiązań i nikim się nie martwić, nie chce wolności i pustej frajdy, chcę Ciebie, przy Tobie tamto wszystko, nic kurwa nie znaczy.
Autor cytatu: niecalkiemludzka

 I to wszystko zniknęło tak nagle.   Chyba umieram. Ja również . teksty need.you.here dodał komentarz: "I to wszystko zniknęło, tak nagle." , "Chyba umieram." Ja również . do wpisu 9 kwietnia 2014
Ja się na to piszę mała !  teksty need.you.here dodał komentarz: Ja się na to piszę mała ! ;* do wpisu 9 kwietnia 2014
Idę ! Serio przydałoby się nam razem . teksty need.you.here dodał komentarz: Idę ! Serio przydałoby się nam razem . do wpisu 9 kwietnia 2014
Zjebało się . Znów. Tym razem... teksty

need.you.here dodano: 9 kwietnia 2014

Zjebało się . Znów. Tym razem chyba bezpowrotnie..I już serio straciłam ochotę na wszystko. I już nawet brakuje łez. Straszny ból głowy - bo kurwa ile można płakać . Dopijam butelkę i czekam aż zacznie uśmierzać ból . Heh - nie działa.

2. Nakrywam głowę kołdrą. I już... teksty

need.you.here dodano: 7 kwietnia 2014

2. Nakrywam głowę kołdrą. I już widzę jak późna jest godzina i wiem, że następnego dnia nie będę dość przytomna by stanąć oko w oko z tęsknotą. I wiem , że jej ulegnę i wiem że znów będę płakać , i wiem , że znów pojawisz się podświadomie w moim śnie i wiem, że kolejnego dnia, kolejnej nocy będzie to samo . I staram się zasnąć . Kręcę się, złoszczę i płaczę. I tęsknię . I znów płaczę i uśmiecham się na pewne wspomnienie by po chwili znów wybuchnąć płaczem. I już późna noc i wszyscy śpią . A ja znów zatraciłam się w złudnych marzeniach. Bo pośród panującego fałszu , obłudy i tego całego,skurwiałego świata byłeś i jesteś najlepszym dowodem na to, że się uśmiechałam bo potrafiłeś dać mi radość. Teraz mnie tego pozbawiasz. Ku mojemu zdziwieniu - podobno dla mojego dobra .

1. I znów wieczór. I znów... teksty

need.you.here dodano: 7 kwietnia 2014

1. I znów wieczór. I znów pierdolona noc przede mną . Nienawidzę tej pory . Jest zbyt spokojna, zbyt cicha.. To czas kiedy powinnam się wyciszyć , ułożyć do snu , odpocząć. A co robię ? Kładę się - owszem. Zamykam powieki-tak. Lecz nie po to by zasnąć . Robię to by powstrzymać łzy które z ogromną siłą próbują wydostać się z mych oczu. Wstaję . Spoglądam przez okno . Nie po to by obserwować i podziwiać gwiazdy. Spoglądam w dal.. Bezskutecznie próbuję dostrzec tam odpowiedzi na pytania, które zadaję sobie od dłuższego czasu. : " Dlaczego znów ja? " " Za co to wszystko ? " " Co takiego zrobiłam ?" " Czy aż tak bardzo zawiniłam ? " " Jak długo jeszcze będę cierpieć ?" " Ile jeszcze osób mi zabierzesz? " Ile jeszcze wytrzymam..? " Siadam skulona zaciskając pięści jakby miało to mi w czymś pomóc i słyszę jak moja dusza rozrywa się kolejny raz . Jak kolejny raz zostawia bolesny ślad na moim mięśniu pompującym krew do narządów, podtrzymując chociaż ich fizyczne istnienie.

Siedziałam pół nocy skulona... teksty

need.you.here dodano: 6 kwietnia 2014

Siedziałam pół nocy skulona tłumiąc krzyk, przytulając się do poduszki. Krzyczałam ale tak by nikt mnie nie usłyszał.. Płakałam.. tak bardzo nie chcę żeby to był koniec, tak bardzo jesteś mi potrzebny, tak bardzo sobie nie radzę.. Tak bardzo spadam w dół , w przepaść , z której nie wiem czy kiedykolwiek będę mogła się podnieść.. Bo nie będę miała siły i nie będzie dla kogo .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV