głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ZGADZAM SIĘ W 100  !!! c teksty need.you.here dodał komentarz: ZGADZAM SIĘ W 100 % !!! ;c do wpisu 19 kwietnia 2014
Gdybym złapała złotą rybkę... teksty

need.you.here dodano: 19 kwietnia 2014

Gdybym złapała złotą rybkę poprosiłabym ja o to byś Ty był szczęśliwy . Abyś nigdy więcej nie musiał płakać , abyś nie musiał nigdy więcej czuć bólu i cierpienia . Poprosiłabym ją o to abyś się ciągle uśmiechał, żebyś ciągle miał dobry humor bo wtedy jesteś taaaaaaaaki .. najlepszy . Życzyłabym sobie abyś już nigdy nie był smutny , by był przy Tobie ktoś kto pomagałby Ci w każdej złej sytuacji , jednocześnie prosiłabym ją by było ich jak najmniej! Hm ... to trudne ale .. poprosiłabym ją jeszcze o kobietę , która uszczęśliwiałaby Cię każdego dnia. O kobietę, która trzymałaby Cię za rękę każdej nocy , która byłaby strażniczką serduszka które jest dla mnie tak bardzo ważne .. By pilnowała aby nie stała mu się żadna krzywda , by nie pojawiła się już na nim nigdy więcej żadna blizna .. Masz ich wystarczająco wiele . Całuje każdą z nich , mocno tulę do siebie i... Złota rybko mimo tego, że Cię nie złapałam może mogłabyś spełnić to życzenie .. Byłabym bardzo wdzięczna ..

Taka piękna wiosna za oknem  taka... teksty

need.you.here dodano: 19 kwietnia 2014

Taka piękna wiosna za oknem - taka chujowa zima w sercu .

Zrób mi prezent i napisz że to... teksty

need.you.here dodano: 19 kwietnia 2014

Zrób mi prezent i napisz, że to wszystko to tylko chwilowy kryzys, że już teraz będzie dobrze , że już będzie się układać .. Bo przecież kiedyś kurwa musi być dobrze , prawda ? Nie może być przecież nieustannie źle od dwóch i pół roku? Nie może ? No więc dlaczego jest ? Dlaczego nieustannie jest źle . Nieustannie wszystko się pierdoli .. Nieustannie tracę bliskie mi osoby .. Nieustannie robię coś źle .. Chcę żeby było dobrze , pomagam , robię wszystko co w mojej mocy a co dostaję w zamian ? trzy razy mocniejszy niż siła życzliwości policzek ..Fałszywe mordki , które kiedyś były jedne z ważniejszych .. dziś to już nie to samo .. dziś pokazali kim są .. Zdecydowanie źle dobieram towarzystwo .. Czy mówiłam już , że wszystko robię źle ?

♥ czarownica :   ! teksty need.you.here dodał komentarz: ♥ czarownica :**** ! do wpisu 19 kwietnia 2014
'Nie mam siły'  po raz kolejny... teksty

need.you.here dodano: 19 kwietnia 2014

'Nie mam siły' - po raz kolejny powtarzam sobie,siedząc w kącie pokoju,przy szeroko otwartym oknie. Wargi zagryzione do krwi,a ślady na nadgarstkach widoczne po paznokciach. - Ile jeszcze tak dam radę? Ile jeszcze wytrzymam znosząc to wszystko? Ile? Kolejne dni,i kolejne noce,w których grunt odsuwa się z pod stóp. Tracę kontrolę,i nie wiem już,gdzie mam stanąć,tak by w końcu czuć,że mogę żyć. Że jeszcze potrafię. A może już nie potrafię? Może tak miało być,i tu gdzieś po drodze,nagle wszystko miało się skończyć. Moja historia - może Ona miała tak szybko dobiec końca? Może. Ale czy na pewno? - Znowu płaczę, znowu zagryzam do krwi wargi,które już wcześniej zniesmaczone były krwią. Znowu paznokciami przejeżdżam po skórze,ze złości na samą siebie. Znów krzywdzę siebie za kogoś. Znowu we mnie leży ta wina - że nie jestem taka,jaka być powinnam. Znowu widzę problem tylko we Mnie,inni chyba też zaczęli go dostrzegać. I znowu coś rozrywa mnie od środka,czyżby to nienawiść?
Autor cytatu: bezznakumiloscii

Jego nie ma . Świąt nie będzie . teksty

need.you.here dodano: 19 kwietnia 2014

Jego nie ma . Świąt nie będzie .

kurwa genialne ! I takie prawdziwe ..  teksty need.you.here dodał komentarz: kurwa genialne ! I takie prawdziwe .. ;/ do wpisu 18 kwietnia 2014
♥ teksty need.you.here dodał komentarz: do wpisu 17 kwietnia 2014
Byłeś dla mnie wszystkim rozumiesz... teksty

need.you.here dodano: 17 kwietnia 2014

Byłeś dla mnie wszystkim rozumiesz ? Byłeś moim tlenem . Byłeś promykiem słońca, budzącego mnie co rano swoimi promykami. Byłeś ostoją kojącą cały mój ból . Bezpieczną przystanią, którą tak kochałam a która dawała mi poczucie spokoju pomimo dzielących nas kilometrów. Byłeś moim osobistym szczęściem, bez którego nie potrafiłam żyć . Byłeś cząstką serca, cząstką której nikt nie potrafiłby mi wyrwać . Byłeś tym przy którym chciało mi się żyć. Tym który dawał mi wiarę i nadzieję na lepsze jutro , na przyszłość.. Byłeś tym, którego nie zabiłabym za to, że budził mnie w środku nocy . Byłeś tym dla którego zrobiłabym wszystko . Byłeś tym za którym tak strasznie tęskniłam dwadzieścia cztery na dobę . Byłeś tym , którego dotyku pragnęłam najbardziej na świecie . Byłeś tym o którego byłam zazdrosna jak mało kto . Byłeś po prostu wszystkim.. I wiesz co ? Pomimo tych wszystkich zmian , pomimo Twojej nieobecności nadal jesteś ..

Pamiętam jak zawsze powtarzałeś mi... teksty

need.you.here dodano: 17 kwietnia 2014

Pamiętam jak zawsze powtarzałeś mi, że co by się nie działo Ty będziesz przy mnie. Pamiętam jak mówiłeś , że tylko ze mną możesz być sobą , że tylko przy mnie możesz otworzyć całkowicie swoją duszę, że tylko mi możesz się zwierzyć - ale tak prawdziwie. Z całego swojego bólu . Powtarzałeś że tylko ja w pełni potrafię Cię zrozumieć , że tylko przy mnie czujesz się sobą . Bez udawania.. Pamiętam jak obiecywałeś mi że co by się nie działo mamy siebie . Że damy radę ze wszystkim ale tylko R A Z E M . Mówiłeś, że jeśli u któregoś z nas będzie źle to ta druga osoba też będzie nieszczęśliwa.. że jesteśmy sobie potrzebni.. Teraz Cię potrzebuje, tęsknie tak bardzo, że chyba umrę z tęsknoty. Potrzebuję by żyć a Ciebie nie ma .. Czy też czujesz się jak ja? jeszcze niedawno mówiłeś , że tak .. Teraz nie wiem .. I to boli .

 Nie chcę się z Tobą żegnać bo mimo wszystko nie wyobrażam sobie bez Ciebie życia ouuu tak racja ..  ♥ Ciągle będziemy tkwić w czymś czego nie ma a to bez sensu.  ... teksty need.you.here dodał komentarz: "Nie chcę się z Tobą żegnać, bo mimo wszystko nie wyobrażam sobie bez Ciebie życia" ouuu tak racja ..;/ ♥ "Ciągle będziemy tkwić w czymś czego nie ma, a to bez sensu. " ... do wpisu 16 kwietnia 2014
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV