głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Całym serduchem z Tobą       ♥ teksty need.you.here dodał komentarz: Całym serduchem z Tobą ;* ;/ ♥ do wpisu 30 kwietnia 2014
Piękne ..Prawdziwe .. Serio . teksty need.you.here dodał komentarz: Piękne ..Prawdziwe .. Serio . do wpisu 28 kwietnia 2014
oooo . teksty need.you.here dodał komentarz: oooo . do wpisu 27 kwietnia 2014
2. Dzięki rodzinie z którą podobno... teksty

need.you.here dodano: 26 kwietnia 2014

2. Dzięki rodzinie z którą podobno dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach .. Już dość .. Dość płaczu po nocach, dość wybaczania tych samych błędów.. Nie chcę już tego pamiętać .. Chcę w końcu wstać rano z pełną satysfakcją, że nie dręczyły mnie w nocy koszmary, że nie wylałam wieczorem ani jednej łzy, że nie brakuje już mi już ludzi za którymi tak tęskniłam, że nie czekam już na JEGO wiadomość nie pomyślałam o nim chociażby przez minutę.. że nie boli mnie już jego nieobecność . Bo boli jak jasna cholera ale właśnie dlatego muszę to wszystko skończyć . Musze zacząć nową, czystą kartkę. Tym razem muszę namalować tam to czego na prawdę chcę, namalować życie o którym zawsze marzyłam.. A którego nigdy nie było mi dane zaznać ..

1.I chyba czas wziąć się w garść... teksty

need.you.here dodano: 26 kwietnia 2014

1.I chyba czas wziąć się w garść, i chyba czas już zakończyć rozdziały z przeszłości. One do niczego dobrego nie prowadzą . Niszczą tylko teraźniejszość. Niszczą przyszłość. Doprowadzają do rozkładu mojej duszy, pozwalają by wspomnienia uderzały w moje życie tu i teraz raniąc mnie na każdym kroku. Pozwalają by łzy paliły mnie co noc a potworny ból w klatce piersiowej nie pozwalał na normalne funkcjonowanie . Muszę przestać tęsknić . Muszę przestać myśleć o tym co było a co już nigdy nie wróci.. Musze przestać marnować swoje życie na niewłaściwych ludzi a raczej na ostatni ich brak w moim życiu. Muszę być silna . Nie mogę wiecznie żyć nadzieją, że kiedyś się ułoży bo się nie ułoży . Biorę ostatni haust mojego "starego" życia .. Wystarczy. Palę kartki mojego pamiętnika. Nie chcę pamiętać . Nie chcę pamiętać o bólu i cierpieniu jakie doznawałam dzięki ludziom najbliższym memu sercu.. Dzięki moim "pseudo" przyjaciołom , facetom, którzy podobno mieli być na zawsze .. Dzięki rodzinie, z któ

Boli. Był jedynym  który ten ból... teksty

need.you.here dodano: 25 kwietnia 2014

Boli. Był jedynym, który ten ból potrafił ukoić .

Jego już nie ma .. Nie ma ..... teksty

need.you.here dodano: 24 kwietnia 2014

Jego już nie ma .. Nie ma .. zniknął .. Nie ma po nim śladu .. Boję się pomyśleć co może w tym momencie robić .. Tak cholernie się boję . Znam go .. Znam bardzo dobrze i tak strasznie się o niego boję .. Ale Jego nie ma .. Nie chce już mnie w swoim życiu .. Zniknął .. Może na zawsze .. Zabierając pół mojego serca ze sobą ..

I gdybym chciała cokolwiek naprawić... teksty

need.you.here dodano: 24 kwietnia 2014

I gdybym chciała cokolwiek naprawić to i tak jest to niemożliwe .. Przecież to Ty tak chciałeś . Przecież to Twój wybór .. Chciałabym tylko abyś wiedział jak cholernie mi Cię brakuje, jak bardzo tęsknie, jak bardzo chciałabym się do Ciebie przytulić i po prostu się wypłakać ..

Potrzebowałam Cię żeby oddychać.... teksty

need.you.here dodano: 24 kwietnia 2014

Potrzebowałam Cię żeby oddychać. W sumie to potrzebuję nadal.

Przez cały czas prosiła Boga by... teksty

need.you.here dodano: 24 kwietnia 2014

Przez cały czas prosiła Boga by pozwolił jej się chociażby z nim pożegnać .

Poprzez strugi deszczu niosła... teksty

need.you.here dodano: 24 kwietnia 2014

Poprzez strugi deszczu niosła ogromny, niewidzialny krzyż cierpienia . Bolało ją . Bolało ogromnie. W deszczu nie było widać, że płacze.

Nie mam już sił.. Moje serce... teksty

need.you.here dodano: 21 kwietnia 2014

Nie mam już sił.. Moje serce wygląda jak suszone winogrono. Nie jestem pewna czy dopływa tam jeszcze krew. Praktycznie pewnie tak bo jeszcze jakoś funkcjonuje. Teoretycznie - nie jestem tego pewna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV