głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
naadix co jeśli przestanę? nie pojawię się już w miejscu w którym zawsze na Ciebie czekam. nie będę spoglądać co kilka minut na telefon licząc na jakąkolwiek wiadomość

naadix

naadix.moblo.pl
co jeśli przestanę? nie pojawię się już w miejscu w którym zawsze na Ciebie czekam. nie będę spoglądać co kilka minut na telefon licząc na jakąkolwiek wiadomość od C
co jeśli przestanę? nie pojawię... teksty

naadix dodano: 18 luty 2014

co jeśli przestanę? nie pojawię się już w miejscu, w którym zawsze na Ciebie czekam. nie będę spoglądać co kilka minut na telefon, licząc na jakąkolwiek wiadomość od Ciebie. przestanę myśleć o Tobie. co jeśli jutro wrócę do domu, zjem obiad, przeczytam książkę, a Ty nie pojawisz się w żadnej myśli w mojej głowie? przestanę pisać do Ciebie z byle powodu, tylko po to, by zacząć rozmowę. minę Cię obojętnie w szkole i już nie spojrzę tak, jak zrobiłabym to wczoraj. co jeśli zapomnę? wykluczę Cię z mojego życia, odstawię na bok i tak zwyczajnie nie będę już pamiętać. uwolnię się od miłości, której nigdy nie miałam. zacznę patrzeć w inne oczy i być może w nich znajdę coś piękniejszego, coś wartego więcej niż łzy, coś, co da mi powód by żyć i w końcu przestać uciekać?

czasami musisz zniknąć. odwrócić... teksty

naadix dodano: 16 luty 2014

czasami musisz zniknąć. odwrócić się na pięcie i zobaczyć świat bez niektórych osób. Jeśli ktoś Cię nie docenia, nie stój obok, nie uśmiechaj się, po prostu odejdź. daj temu komuś szansę na zobaczenie życia bez Ciebie, bez Twojego śmiechu, humorków i ciągłych rozmów. nabierz szacunku do samej siebie, nie pojaw się w tym samym miejscu co zawsze. daj komuś szansę zatęsknić i pomyśleć, że lepiej umrzeć niż istnieć osobno.

nie czuje się tak samo  a może... teksty

naadix dodano: 8 luty 2014

nie czuje się tak samo, a może, może, może wiesz jak to jest gdy nie masz tyle odwagi żeby być szczęśliwą i tyle siły by płakać więc, siedzisz w bezruchu. i może nie możesz nic wymyślić, nic poradzić i ciągle zastanawiasz się czego chcesz, czego pragniesz ale jeszcze może wiesz, jak to jest gdy chcesz Go zobaczyć ale tego nie robisz, bo zrobiło się trochę za bardzo poważnie i odmawiasz towarzystwa by spędzić kolejny wieczór z książką. a im więcej myślisz tym bardziej nie wiesz i gorzej się czujesz, i ciągle szukasz kogoś kto Cię zrozumie ale nikt się nie pojawia, tracisz już resztki nadziei i pozostaje Ci siedzieć, siedzieć i nie czuć nic, nic tak wielkiego, że powoli zacznie Cię zabijać.

dziwnie tak. kiedy na nikim Ci nie... teksty

naadix dodano: 28 stycznia 2014

dziwnie tak. kiedy na nikim Ci nie zależy. nie czekasz na żadną wiadomość. nie myślisz o nikim przed snem. nie czujesz strachu, ze ktoś zniknie. dziwnie. bezpiecznie. pusto.

nie pisz  nie dzwoń  to jest ten... teksty

naadix dodano: 13 stycznia 2014

nie pisz, nie dzwoń, to jest ten cichy dzień. nie pytaj co u mnie słychać, nie odpowiem albo skłamię, że wszystko w porządku chociaż zbiera się na deszcz z moich oczu. nie próbuj pocieszać, wtedy jeszcze bardziej dopada mnie smutek. nie narzekaj na moje małe zaangażowanie w rozmowę, to jest ten dzień, w którym nie mówię za dużo z powodu braku sił na otwarcie ust. i nie odzywam się i nie uśmiecham do Ciebie, nie dlatego, że jestem obrażona. po prostu czasem mam dość wszystkiego. wtedy chcę się wyłączyć, chcę przestać myśleć i stać się niewidoczna. proszę, nie miej mi tego za złe. każdy potrzebuję odpoczynku od rzeczywistości, a ja tylko potrzebuję tego częściej niż inni.

nie rozumiem samej siebie. odrzucam... teksty

naadix dodano: 13 stycznia 2014

nie rozumiem samej siebie. odrzucam wszystkich, którzy najwięcej dla mnie znaczą. czasem myślę, że to źle tak zamykać się w sobie uciekając w samotność, ale czasem myślę może to i dobrze. może tak jest łatwiej, bezpiecznej, bo nie muszę się martwić, że kogoś stracę, bo nie pozwalam ludziom się do mnie zbliżyć. wydaję mi się, że nie będzie mi ich brakować, a gdy odejdą, nie usłyszę odgłosu łamiącego się serca. tak jest prościej. nie przywiązuję się do nikogo, nie ma sensu, przecież i tak odejdą. ludzie mają taki zwyczaj odchodzenia, a ja jestem słaba i sobie z tym nie radzę.

czy kiedykolwiek czułaś... teksty

naadix dodano: 7 stycznia 2014

czy kiedykolwiek czułaś potencjalną miłość do kogoś? w rzeczywistości nie kochasz go i wiesz, że tak jest, ale wiesz, że mogłabyś. uświadamiasz sobie, że mogłabyś łatwo się w nim zakochać. to prawie jak pączek kwiatu- gotowy do zakwitnięcia, ale to jeszcze nie to. i lubisz go bardzo, naprawdę bardzo. myślisz o nim często i dużo, ale nie kochasz go. chociaż mogłabyś. wiesz, że mogłabyś.

nie płaczę  więc nie ma powodu do... teksty

naadix dodano: 7 stycznia 2014

nie płaczę, więc nie ma powodu do niepokoju, niepotrzebnie szukam w sobie dziury, skoro już przecież jej nie ma. nic się we mnie nie dzieje, nie ma łez, nie ma smutku, nie ma niczego. jakby wszystko, co mnie dotyczy rozgrywało się kilka scen przede mną albo gdzieś obok, tak, że tylko słyszę, od czasu do czasu, jakieś swoje myśli, czasem czuję czyjąś obecność. a jeśli tego nie ma, to nie wiem kim jestem. nie wiem, co dzieje się ze mną, kiedy znikają moje głosy i kiedy nie ma we mnie płaczu. po prostu nie wiem, kim mogę być.

od teraz każda chwila będzie moja... teksty

naadix dodano: 6 stycznia 2014

od teraz każda chwila będzie moja, nie rozdzielę swojego serca między innych ludzi, bo potem nie mogę ich odzyskać. nie poświęcę życia komuś, kto nie chcę w nim być. przepraszam, ale w moim świecie nie ma już miejsca dla kogoś, kto nie docenia, że ma właśnie mnie.

nie chcę utknąć w kolejnym z... teksty

naadix dodano: 1 stycznia 2014

nie chcę utknąć w kolejnym z miejsc, w których nic się nie dzieje, w którym nie da się żyć i nie można niczego zmienić. chcę iść do przodu, poznawać nowych ludzi, zatracać się w uczuciach, kochać, czuć, że mogę wszystko i robić, co tylko chcę. nie mogę tutaj zostać, nie mogę czuć w sobie tego powietrza, w którym jest tyle przeszłości, że palą mnie oczy. nie chcę tutaj być,muszę iść do przodu, do przyszłości. szukać inspiracji, czuć na swojej skórze czyjś oddech i nie przestawać oddychać, nawet na chwilę. chcę zacząć wszystko doceniać, nie wrzucać wszystkiego do jednego worka i już nigdy do niego nie zaglądać. prawie zapomniałam,co chciałam osiągnąć w życiu, jaka chciałam być i kogo chciałam mieć przy sobie. muszę się stąd wydostać.

wydaje mi się  że jeśli ktoś nie... teksty

naadix dodano: 28 grudnia 2013

wydaje mi się, że jeśli ktoś nie był szczególnie popularny, błyskotliwy ani przystojny w latach szkolnych i nagle mówi coś, z czego inni się śmieją, to zaczyna traktować żartowanie jako swój azyl. myślisz sobie, może i niezgrabnie się poruszam, mam brzydką twarz i wielkie uda, nikomu się nie podobam, ale przynajmniej jestem zabawny. to takie przyjemne uczucie rozśmieszać ludzi, że zaczynasz na tym polegać. to tak jak gdybyś przestając być śmiesznym, przestawał istnieć.

wystarczy  że raz zostaniesz... teksty

naadix dodano: 16 grudnia 2013

wystarczy, że raz zostaniesz zdradzona i już zawsze czujesz się gorsza. jedna zdrada i do końca życia zastanawiasz się, co z tobą nie tak.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV