głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
naadix Nie rób z tego czegoś więcej niż przyjaźni nie rób proszę zostaw nie wiesz że się nie powstrzymam zrobię to i tak będzie cudownie bo znasz mnie jak nikt i takie

naadix

naadix.moblo.pl
Nie rób z tego czegoś więcej niż przyjaźni nie rób proszę zostaw nie wiesz że się nie powstrzymam zrobię to i tak będzie cudownie bo znasz mnie jak nikt i takie wa
Nie rób z tego czegoś więcej niż... teksty

naadix dodano: 8 lipca 2014

Nie rób z tego czegoś więcej niż przyjaźni, nie rób, proszę zostaw, nie wiesz, że się nie powstrzymam, zrobię to i tak będzie cudownie, bo znasz mnie jak nikt i takie ważne miejsce zajmujesz ale ja to zepsuje, jestem przekonana, nie przywołuj przeszłości, nie będę miała do kogo się zwrócić kiedy się zostawimy, kto mnie tak dobrze zrozumie, będę nieświadomie szukała kandydatów na towarzyszy krwawiącej duszy i się stoczę znowu, załamie, nie mów, że czujesz coś więcej.

wszystko  wszystko było w Nim źle... teksty

naadix dodano: 7 lipca 2014

wszystko, wszystko było w Nim źle, był za bardzo ułożony, za bardzo ogarnięty, za często pisał i zbyt często pokazywał, że mu zależy, był taki.. kurwa inny, taki jakiego zawsze pragnęłam mieć, a kiedy już mogłam to Go nie chciałam, nie chciałam tego jego ułożonego życia i niczego innego, potrzebowałam jakiegoś skurwiela, który będzie mnie ranił i przez którego będę co tydzień leżała na dnie, nie chciałam Go, ale ciągle dawałam mu nadzieję, kurwa.

nie jestem nienormalna  po prostu co... teksty

naadix dodano: 7 lipca 2014

nie jestem nienormalna, po prostu co dwa dni chcę zdobyć świat a co trzy leżę z depresją

pamiętasz  jeszcze nie dawno... teksty

naadix dodano: 3 lipca 2014

pamiętasz, jeszcze nie dawno mogłyśmy gadać ze sobą bez końca, każdego wieczoru pisałyśmy, dzwoniłyśmy, spotykałyśmy się co chwilę, nie miałyśmy przed sobą nic do ukrycia. dlaczego teraz każde słowo wywołuje kontrowersje, ciągle kłócimy się o wszystko, a ja muszę chować się pośród swoich detali z życia, ty wciąż powtarzasz, że to co dzieje się tutaj przerasta cię i przeraża. nasze światy wciąż się kłócą, twój o żelaznym rygorze i mój, ten bez zasad, po którym zostaną wspomnienia.

mogło Cię w ogóle nie być teksty

naadix dodano: 2 lipca 2014

mogło Cię w ogóle nie być

odpycham od siebie ludzi  albo... teksty

naadix dodano: 20 czerwca 2014

odpycham od siebie ludzi, albo trzymam ich na dystans, żeby mniej bolało kiedy odejdą.

cisza między nami. właściwie... teksty

naadix dodano: 6 czerwca 2014

cisza między nami. właściwie właśnie tego się spodziwałam, bo przecież mną się można bawić i odkładać w kąt gdy nie będę już potrzebna, ale gdy Ci się będzie nudzić lub będziesz mieć jakiś problem, napisz koniecznie. przecież jestem na tyle głupia, że zawsze będę i zawsze pomogę. w zamian oczywiście nie otrzymując ani grama wdzięczności.

“one of the most courageous... teksty

naadix dodano: 2 czerwca 2014

“one of the most courageous decisions you'll ever make is to finally let go of what is hurting your heart and soul.”

straciles dla mnie tyle czasu  ze... teksty

naadix dodano: 31 maja 2014

straciles dla mnie tyle czasu, ze poczulam sie wazna

lubię znikać  nikomu się nie... teksty

naadix dodano: 30 maja 2014

lubię znikać, nikomu się nie tłumaczyć, bo problemy rozwiązuje sama, ale ty jesteś moim największym zmartwieniem ostatnio i jakoś poradzić sobie z tym nie potrafię, więc wkurzam się pięć razy więcej niż mam w zwyczaju, jestem smutna.

nie potrafię walczyć o ludzi  po... teksty

naadix dodano: 30 maja 2014

nie potrafię walczyć o ludzi, po prostu. jak odnoszę wrażenie, że komuś nie zależy na mnie, to się wycofuję, nie chcę przeszkadzać i być zbędnym balastem. znikam.

jest mi przykro. tak  jest mi przykro... teksty

naadix dodano: 23 maja 2014

jest mi przykro. tak, jest mi przykro, bo to zawsze ja sie musze starac o wszystkich, a czasem naprawde chcialabym, zeby to ktos postaral sie o mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV