głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
naadix w ciągu kwadransa umyłam się ubrałam powiedziałam ‘kurwa’ osiemset razy i byłam osiem razy przerażona że ciebie dziś nie zobaczę. naprawdę Ci zazdroszczę wiesz?

naadix

naadix.moblo.pl
w ciągu kwadransa umyłam się ubrałam powiedziałam ‘kurwa’ osiemset razy i byłam osiem razy przerażona że ciebie dziś nie zobaczę.
w ciągu kwadransa umyłam się... teksty

naadix dodano: 20 maja 2014

w ciągu kwadransa umyłam się, ubrałam, powiedziałam ‘kurwa’ osiemset razy i byłam osiem razy przerażona, że ciebie dziś nie zobaczę.

naprawdę Ci zazdroszczę  wiesz? bo... teksty

naadix dodano: 18 maja 2014

naprawdę Ci zazdroszczę, wiesz? bo możesz ode mnie odejść w każdej chwili. a ja od siebie nie mogę.

czasem naprawdę żałuję  że... teksty

naadix dodano: 29 marca 2014

czasem naprawdę żałuję, że jestem jaka jestem. że ruszają mnie małe gesty i wymyślone aluzje w cudzych słowach. żałuję, że ważne jest dla mnie czyjeś zdanie, że liczę się z uczuciami innych. żałuję, że potrafię zmienić humor tysiąc razy na dzień i że, gdy wkrada się ten najczarniejszy nie umiem go przegonić. żałuję, że nie potrafię pomagać ludziom, że wciąż myślę o sobie. żałuję, że nie potrafię głośno i wyraźnie stwierdzić czego chcę i godzę się z tym, co przychodzi. żałuję, że boję się zostać sama.

Uciekałam  kiedy tylko sprawy... teksty

naadix dodano: 17 marca 2014

Uciekałam, kiedy tylko sprawy zaczynały się komplikować, ponieważ żyłam w przeświadczeniu, że wszystko i tak skończy się tragicznie. Jedyna forma kontroli, jaką stosowałam, to decyzja, by odejść, zanim ktoś odejdzie ode mnie.

nie przyzwyczajaj się do mnie. nie... teksty

naadix dodano: 17 marca 2014

nie przyzwyczajaj się do mnie. nie zapamiętuj mojej twarzy. nie pamiętaj, ile łyżeczek cukru wsypuję do kawy, jak się ruszam, jak ubieram, jak pachnę. nie przywiązuj się do mnie - ja mam w zwyczaju uciekać.

kiedy ktoś Cię kocha  to tak jakby... teksty

naadix dodano: 17 marca 2014

kiedy ktoś Cię kocha, to tak jakby otulił Twoje serce kocem

Nie ma większej straty czasu niż... teksty

naadix dodano: 17 marca 2014

Nie ma większej straty czasu niż czekanie, a czekamy przecież non stop. Na tramwaj, na kawę, na film, na niektóre osoby. Czekamy stojąc w korku, w kolejce w sklepie, aż wystygnie zupa, aż skończą się reklamy. Czekamy na lato, słońce, śnieg i deszcz, lepszą pogodę, święta, na ciasto z piekarnika, na zagotowanie wody, na windę, na wakacje i na weekend, na wypłatę, na lepsze czasy, aż w końcu na przyjaźń, gwiazdkę z nieba... ...i obudzimy się kiedyś za starzy, za brzydcy, zbyt zmęczeni, za grubi, za słabi, zbyt wypaleni, za mało kreatywni... i jeśli nie będziemy starać się teraz, później już nic nie wynagrodzi nam straconych dni, dlatego rodzi się w mojej głowie pytanie: a czy Ty dzisiejszy dzień przeżyłeś czy przeczekałeś?

 nie walczy się o faceta  który... teksty

naadix dodano: 17 marca 2014

"nie walczy się o faceta, który zeszmacił się z inną kobietą."

kiedy zawsze chodziło o Ciebie... teksty

naadix dodano: 28 luty 2014

kiedy zawsze chodziło o Ciebie, było prościej, bo wiadomo było, że chodzi o Ciebie, a dziś, kiedy już nie chodzi o Ciebie, nie wiadomo, o co chodzi. tak się jakoś w sobie składam, tak się kompresuję do minimum, tak mrużę oczy, jakby nigdy nic nie było i niczego miało nie być.

każdy pragnie  by ktoś go kochał i... teksty

naadix dodano: 22 luty 2014

każdy pragnie, by ktoś go kochał i potrzebował, zwłaszcza kiedy tym kimś jest osoba, która właśnie z nami zerwała. rozumiem to. nic nie poprawi nam humoru tak jak telefon od smutnego i stęsknionego mężczyzny, który niedawno twierdził, że nie chce cię w swoim życiu, a teraz mówi "tak bardzo mi ciebie brakuje". to nas dowartościowuje. ekscytuje. jest nie do odparcia. ale musisz się temu oprzeć. jeśli nie dzwoni, żeby ci powiedzieć, że właśnie wysłał do ciebie ciężarówkę, która ma przywieźć wszystkie twoje rzeczy z powrotem do niego, to pomyśl, że jesteś tylko miłą, miękką poduszeczką oddzielającą go od twardego poczucia samotności, któremu nie potrafi stawić czoła.

to nie to  że z czasem przestaję... teksty

naadix dodano: 21 luty 2014

to nie to, że z czasem przestaję boleć, po prostu z czasem obojętniejesz. nie pamiętam, który to raz ktoś ode mnie odszedł, że nie uroniłam ani jednej łzy, choć serce łamało się po raz tysięczny. patrzyłam jak znowu tracę ważną osobę i nic, nie próbowałam jej nawet zatrzymać, po prostu stałam i wiedziałam, że nie mogę już płakać, robiłam to przecież tyle razy. po pewnym czasie nie chcesz już nawet wiedzieć czemu się skończyło, co było powodem zmiany decyzji, to przecież bez znaczenia. wszyscy odchodzą, tak jest, nikt nie zostaję na dłużej.

a Ty? bałaś się kiedyś  że nie... teksty

naadix dodano: 18 luty 2014

a Ty? bałaś się kiedyś, że nie wystarczysz?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV