głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
monika_zdzislawa I wiesz trochę nieprzyjemne jest uczucie towarzyszące zdaniu sobie sprawy z tego jak wiele od dzieciństwa się zmieniło. Z tego że nie tylko koledzy i koleżanki

monika_zdzislawa

monika_zdzislawa.moblo.pl
I wiesz trochę nieprzyjemne jest uczucie towarzyszące zdaniu sobie sprawy z tego jak wiele od dzieciństwa się zmieniło. Z tego że nie tylko koledzy i koleżanki z tamtyc
I wiesz trochę nieprzyjemne jest... teksty

monika_zdzislawa dodano: 12 stycznia 2011

I wiesz trochę nieprzyjemne jest uczucie towarzyszące zdaniu sobie sprawy z tego jak wiele od dzieciństwa się zmieniło. Z tego, że nie tylko koledzy i koleżanki z tamtych lat zniknęli, że utraciłaś też jakiś członków rodziny oraz chrześniaka twojego ojca i teraz możesz widywać go tylko na fotografiach, bo pomimo tego, że obydwoje wyrażaliście chęć spotkania to ostatni raz widzieliście się na jego pierwszej komunii świętej. Ta, niezwykle miłe uczucie.

Nie wiem co jest w nim takiego  że... teksty

monika_zdzislawa dodano: 10 stycznia 2011

Nie wiem co jest w nim takiego, że wystarczy jedna jego wiadomość bym stopniała i cieszyła się jak dziecko z lizaka. Czemu nie potrafię powiedzieć mu tego co leży mi na sercu, tylko ciesze się głupią rozmową zapominając o tym, że jest źle i czas o tym porozmawiać.

Słowa  których było brak .. chwile... teksty

monika_zdzislawa dodano: 10 stycznia 2011

Słowa, których było brak .. chwile, których nie było./ net.

Pamiętam każdy dotyk  każde... teksty

monika_zdzislawa dodano: 8 stycznia 2011

Pamiętam każdy dotyk, każde spojrzenie, każde "motyle w brzuchu", każdy dreszcz, który mnie przeszedł, każde spojrzenie, każdy pocałunek i wiem, że nie zapomnę.

latach beztroski bo u mnie było... teksty

monika_zdzislawa dodano: 8 stycznia 2011

latach beztroski bo u mnie było inaczej. I jeśli myślisz, że później było łatwiej to znowu się mylisz bo z każdym rokiem było coraz gorzej. Później tylko stracił gimnastykę i nauczyłam się oddawać, nauczyłam się podnosić rękę na ojca i nie dawać mu się maltretować.

I pomimo  że niemalże wszystkie... teksty

monika_zdzislawa dodano: 8 stycznia 2011

I pomimo, że niemalże wszystkie wspomnienia z dzieciństwa znikły to jedno pamiętam. Ono nigdy nie było łatwe, nie było lat beztroski. Od zawsze był zapieprz, strach i ból. W wieku trzech lat widziałam jak psy wjebały się na chatę i zgarniały mojego wujka, nie ma co fajna sprawa ubierać z ojcem i wujkami choinkę, a po chwili patrzeć jak okładają brata twojego ojca. Szczerze tego nie pamiętam, tylko kilka lat temu mi o tym powiedzieli. Krótko po tym ojcu zaczęło odbić i stał się tyranem. Pił i robił awantury, pił i i bił, pił i kazał nam się wynosić. Nie wiem czemu mu tak odbiło, ok w tym samym roku wyszedł z pierdla, w którym był po raz chyba drugi, nie miał może łatwego dzieciństwa, ale to chyba nie powód by być skurwielem?! Jak nie pił siedział ze mną i mnie uczył, a raczek trenował. Tak, gimnastyka od trzeciego roku życia była mi bliska. Dzień w dzień dostawałam wycisk, od dziecka podnosił ciężary i wiedziałam co to jest poświęcenie. Tak więc proszę nie mów mi o dzieciństwie jako CDN

I czułam się zagubiona siedząc... teksty

monika_zdzislawa dodano: 7 stycznia 2011

I czułam się zagubiona siedząc dziś wieczorem w domu, w sumie to nadal tak się czuje. Przecież od wielu tygodni o tej godzinie nie było już mnie w domu. A teraz jak jestem chora, przyjaciółka już poszła naprawdę nie wiem co robić

Trochę się zmieniło podczas... teksty

monika_zdzislawa dodano: 5 stycznia 2011

Trochę się zmieniło podczas świąt. Laska z którą się głównie zadawałam w nowej klasie działa mi tak na nerwy, że omijam ją szerokim łukiem, dobrała się z druga wkurwiającą. Ja zadaje się z tymi z którymi przynajmniej o czym pogadać, a no i coraz bardziej cisnę znienawidzonej przeze mnie piździe. Ciekawe co będzie dalej..

Piszę sms a  a po chwili go kasuje... teksty

monika_zdzislawa dodano: 5 stycznia 2011

Piszę sms-a, a po chwili go kasuje, nie wiem co się ze mną dzieje, że się boje napisać.

A w tym roku nabiorę większego... teksty

monika_zdzislawa dodano: 1 stycznia 2011

A w tym roku nabiorę większego dystansu do wszystkiego, bo ostatnio go zmniejszyłam i dobrze na tym nie wyszłam.

 Wyglądasz jak po jakimś mega... teksty

monika_zdzislawa dodano: 1 stycznia 2011

"Wyglądasz jak po jakimś mega melanżu" "Tak, jak po rzeźni" Odpowiedziałam rano dziewczyną jak zaliczyłyśmy trzy godziny snu. No tak ubrana byłam w za duże porwane spodnie, bluzkę wiązana na szyi, a na to wielka bluza Dilla. "Spałaś w mojej bluzie?" Usłyszałam głos przyjaciółmi i zaczęłam się śmiać. "Tak, bo mnie trzęsło" Zaczęłyśmy się śmiać i poszłyśmy zrobić śniadanie i herbatę. Kocham te imprezy z nimi i nie oddałabym ich za najgrubszy melanż.

Dziewczyny zmobilizowały mnie... teksty

monika_zdzislawa dodano: 1 stycznia 2011

Dziewczyny zmobilizowały mnie, żebym do Niego zadzwoniła po północy, więc tak też zrobiłam. "No hey, chciałam Ci życzyć szczęśliwego nowego roku i w ogóle." "A no dzięki za życzenia" Rzuciłam jeszcze cześć i się rozłączyłam. "i co?" Zacytowałam go, a przyjaciółka stanęła jak wryta nie dowierzając w to co słyszy. Chwilę później kilka łez popłynęło mi po policzku, ale je zgarnęłam i poszłam pić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV