głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 Kilka kobiet kochałem szybko naiwnie Testowałem substancje psychoaktywne Ostro zrobiony pochylony nad kiblem Usłyszałem od matki ''W serce wbijasz mi w igłę''.

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
Kilka kobiet kochałem szybko naiwnie Testowałem substancje psychoaktywne Ostro zrobiony pochylony nad kiblem Usłyszałem od matki ''W serce wbijasz mi w igłę''.
 Kilka kobiet  kochałem  szybko... teksty

mistrzunii0 dodano: 9 grudnia 2015

"Kilka kobiet, kochałem, szybko, naiwnie, Testowałem substancje psychoaktywne, Ostro zrobiony pochylony nad kiblem, Usłyszałem od matki ''W serce wbijasz mi w igłę''. Uwierz, wiem jak się czuje zdrajca na skutek Syndromu samca, który myślał fiutem, myślał? Jeśli myśleć można gdy koks i gouda, zakłócają ci obraz. Nie było głosu z nieba ani błyskawic, Aniołów, góry czy kamiennych tablic, Tylko 114 rozdziałów księgi, uniwersalnej prawdy, którą świat tępi. Nie jestem święty, sam się rozliczam, To co złe, nie chciane wciąż mnie spotyka, Mam drzazgi w duszy, biorę to na klatę, Wyciągam rękę na zgodę, zgodę ze światem."

Oprócz muzyki srałem na wszystko... teksty

mistrzunii0 dodano: 9 grudnia 2015

Oprócz muzyki srałem na wszystko, "No Future!" krzyczałem jak Sex Pistols. Czas gdy z nienawiścią chodziłem pod rękę, Oprócz mnie samego nikt nie wierzył we mnie, Lałem w pysk jak "Zły" Tyrmanda, Los mnie rozliczył jak miasto za mandat.

Te wersy piszę jako Włodi  chociaż... teksty

mistrzunii0 dodano: 9 grudnia 2015

Te wersy piszę jako Włodi, chociaż dostałem Paweł, Na pasku wokół nogi datę, nazwisko, wagę. Ojciec najpierw opił, potem olał sprawę, Ulica go zastąpi, zdepcze białą flagę.

Miałem wiele dziewczyn  byłem z... teksty

mistrzunii0 dodano: 9 grudnia 2015

Miałem wiele dziewczyn, byłem z jedną Kobietą, Żyliśmy w tu i teraz wierząc ślepo, Melanż, na kacu przywitałem poranek, Obok spała nago jedna z Jej koleżanek, Co jest dobre, co złe? Nie pytaj, nie mów, Z pękniętym sercem staję vis-a-vis gremium...

Miałem twarde pieści  pękła nie... teksty

mistrzunii0 dodano: 9 grudnia 2015

Miałem twarde pieści, pękła nie jedna garda, Póki ktoś nie przystawił noża do gardła.

Dobosz chce grać nie stać w szeregu... teksty

mistrzunii0 dodano: 9 grudnia 2015

Dobosz chce grać nie stać w szeregu ofiar Szablonowego życia jak kopii kopia Chcą go oswoić co za filantropii objaw Ma bęben oddać i być małpą w spodniach? Dzięki, ale nie, moja ławka jest wygodna Mam to czego chce - bukiet chmur na obiad Notes, wolność, życie w rytmie na cztery *** Opinie szaleńca i przywilej bycia szczerym ***

Maestro pięknych chwil znika w... teksty

mistrzunii0 dodano: 9 grudnia 2015

Maestro pięknych chwil znika w blokach Szuka prawdy, którą świat z obiegu wycofał

Niosę plecak pełen snów  biję w... teksty

mistrzunii0 dodano: 9 grudnia 2015

Niosę plecak pełen snów, biję w bęben Świecie bądź zdrów, piszę własną legendę Daleko wgłąb siebie ruszyłem na włóczęgę

Mały doboszu  wstań i idź !   Bum... teksty

mistrzunii0 dodano: 9 grudnia 2015

Mały doboszu, wstań i idź ! "Bum bum", choćby cały świat się zawalił Musisz iść i w bęben bić "Bum bum" przed siebie, dalej, dalej !!!!

Czas na coś więcej niż wybrać... teksty

mistrzunii0 dodano: 9 grudnia 2015

Czas na coś więcej niż wybrać drobne ze studni życzeń !

Blizny na głowie i sercu dawnych lat... teksty

mistrzunii0 dodano: 9 grudnia 2015

Blizny na głowie i sercu dawnych lat pamiątki Kojarzysz o czym mówię sprawdź Parias track piąty Grałem na scenie na żywo, ostatni raz to poczuć Emocje wzięły górę, na dole krople z oczu Rozmyty obraz, tysiąc świateł, detox duszy biorę na klatę Uniosę się ponad czy zaliczę krater #ostatni patel Pomogli ludzie, tysiąc gardeł obecnych w obecnej chwili Wyplułem syf, żyje na luzie, z większa wiara we własne siły Nie ufam każdej myśli, chociaż do ucha słodko szepcze Rówieśnicy dali rade też się nie bałem zmiany na lepsze Stary kot zna smak karmy nie mówię tu o whiskas Nie wiem czym jest spokojna przystań Przede mną Buena Vista Sporo refleksji co? Życie to freestyle Uczył nas Kazik Górski #Gramy do ostatniego gwizdka Otwarte serce, świeża krew pompują tętnice Czas na coś więcej niż wybrać drobne ze studni życzeń

Kiedy twój sen się spełnia  chcą... teksty

mistrzunii0 dodano: 9 grudnia 2015

Kiedy twój sen się spełnia, chcą zmienić w koszmar go Ale Morfeusz nie pozwala wrzucić się na stos Wybrałem drogę która nie jest lekka I niektórzy mówią, że zaprowadzi prosto do piekła mnie Anhedonia skutecznie nie dopuszcza szczęścia Choć próbuje, wygrzebać z głębi serca je Presja najchętniej powiedziałbym jej precz

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV