głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 Pewnego wieczoru Barack Obama ze swoją małżonką Michelle postanowili zrobić coś by wyłamać się z codziennej rutyny poszli na kolację do zwykłej niewyszukanej re

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
Pewnego wieczoru Barack Obama ze swoją małżonką Michelle postanowili zrobić coś by wyłamać się z codziennej rutyny poszli na kolację do zwykłej niewyszukanej resta
Pewnego wieczoru Barack Obama ze... teksty

mistrzunii0 dodano: 7 stycznia 2016

Pewnego wieczoru Barack Obama ze swoją małżonką Michelle postanowili zrobić coś, by wyłamać się z codziennej rutyny - poszli na kolację do zwykłej, niewyszukanej restauracji. Kiedy już siedli do stołu, właściciel spytał prezydenckich ochroniarzy, czy mógłby porozmawiać z Pierwszą Damą na osobności. Zgodzili się. Po tejże rozmowie, prezydent spytał żony, dlaczego ten człowiek tak bardzo chciał z nią porozmawiać... Wspomniała, że w latach jej młodości, był w niej szalenie zakochany. Prezydent podsumował żonę: "więc gdybyś wyszła za niego, byłabyś teraz właścicielką tej restauracji", na co Michelle odpowiedziała: "nie, gdybym za niego wyszła, to on byłby teraz prezydentem".

To prawda  dobre kobiety mają coś... teksty

mistrzunii0 dodano: 7 stycznia 2016

To prawda, dobre kobiety mają coś takiego w sobie że potrafią "poprowadzić" swojego mężczyznę przez życie we właściwym kierunku, i to wcale nie oznacza że to Ona "nosi spodnie" w związku.

Nikt nie jest idealny  ale każdy ma... teksty

mistrzunii0 dodano: 7 stycznia 2016

Nikt nie jest idealny, ale każdy ma w sobie coś wyjątkowego.

Trzeba wszystko uporządkować.... teksty

mistrzunii0 dodano: 7 stycznia 2016

Trzeba wszystko uporządkować. Musisz się zdecydować, czego chcesz się trzymać. Musisz wiedzieć, co trwa, a co przeminęło. I czasami ustalić, czego nigdy nie było. I musisz sobie pewne rzeczy odpuścić.

Bo prawda jest taka że Kobieta jest... teksty

mistrzunii0 dodano: 7 stycznia 2016

Bo prawda jest taka że Kobieta jest najpiękniejsza wtedy kiedy jest kochana i żaden kosmetyk nie jest w stanie tego zastąpić.

Pojawiłeś sie przypadkiem i tak... teksty

mistrzunii0 dodano: 7 stycznia 2016

Pojawiłeś sie przypadkiem i tak przypadkiem zniknąłeś, zupełnie przypadkiem.

Potrafię ufać bezgranicznie   by za... teksty

mistrzunii0 dodano: 7 stycznia 2016

Potrafię ufać bezgranicznie - by za chwilę wkurwiać się, że wyjdziesz z kimś. I nie rozumiem, nienawidzę, gdy Cię nie ma przy mnie dziś.

 Potrafię pisać tak  że... teksty

mistrzunii0 dodano: 7 stycznia 2016

"Potrafię pisać tak, że zapamiętasz, Potrafię kłamać tak, że nadal chcesz nas"

 Bo nie ma na świecie mienia... teksty

mistrzunii0 dodano: 5 stycznia 2016

"Bo nie ma na świecie mienia większego niż mieć siebie nawzajem... Nie ma lepszego miejsca niż obok." Witam.. Dzień dobry.. Mr G

A kiedy ona cię kochać... teksty

mistrzunii0 dodano: 5 stycznia 2016

A kiedy ona cię kochać przes­ta­nie, zo­baczysz noc w środ­ku dnia, czar­ne niebo za­miast gwiazd, zo­baczysz wszys­tko to sa­mo, co Ja.

 A o cokolwiek chodzi  nie bierz tego... teksty

mistrzunii0 dodano: 5 stycznia 2016

"A o cokolwiek chodzi, nie bierz tego tak poważnie. Bardzo rzadko jakaś rzecz jest długo poważna. Naprawdę. Szczególnie nocą. Noc przesadza." Erich Maria Remarque "Łuk Triumfalny"

Przeszkody nie powinny Cię... teksty

mistrzunii0 dodano: 4 stycznia 2016

Przeszkody nie powinny Cię zatrzymać. Jeśli uderzysz w ścianę, to nie odwracaj się zrezygnowany. Znajdź sposób, żeby się wspiąć, obejść lub przebić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV