głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 Leżeli przecież tak blisko siebie najpierw znalazły się ich ręce zaplatali dłonie tak mocno że nad ranem nie mogli się od siebie uwolnić jakby one zamarzły ona

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
Leżeli przecież tak blisko siebie najpierw znalazły się ich ręce zaplatali dłonie tak mocno że nad ranem nie mogli się od siebie uwolnić jakby one zamarzły ona pyta
 Leżeli przecież tak blisko siebie... teksty

mistrzunii0 dodano: 11 stycznia 2016

"Leżeli przecież tak blisko siebie, najpierw znalazły się ich ręce, zaplatali dłonie tak mocno, że nad ranem nie mogli się od siebie uwolnić, jakby one zamarzły, ona pytała: 'które dłonie są twoje, a które moje?', on odpowiadał: 'wszystkie są twoje'." Mirosław Nahacz "Niezwykłe przygody Roberta Robura"

 Jeżeli istnieje coś więcej niż... teksty

mistrzunii0 dodano: 11 stycznia 2016

"Jeżeli istnieje coś więcej niż miłość, to właśnie to do Ciebie czuję."

 Na satynowej poduszce zostało... teksty

mistrzunii0 dodano: 11 stycznia 2016

"Na satynowej poduszce zostało delikatne wgniecenie które odcisnęłaś spiesząc się do pracy... W łazience zapach Twoich perfum i świeżość pasty do zębów a na wannie krople wody które pamiętają jeszcze Twoje ciało... Na kuchennym stole kilka okruchów... kubek po Twojej ulubionej herbacie i kwiaty dla Ciebie... Zanim i ja wyjdę do pracy pomodlę się w ciszy serca i podziękuję Panu za zwyczajność i magię takich chwil..."

Cierpienie daje prędką dojrzałość. teksty

mistrzunii0 dodano: 10 stycznia 2016

Cierpienie daje prędką dojrzałość.

To niesamowite  że czasami wystarczy... teksty

mistrzunii0 dodano: 10 stycznia 2016

To niesamowite, że czasami wystarczy wyrzucić z życia tylko jedną osobę, spalić tylko jeden most, skreślić tylko jedno nazwisko, żeby nagle wszystko zaczęło się jakoś układać. Po prosu, przestań czekać , na piątek , na wakacje , na kogoś , kto się w Tobie zakocha , na życie. Szczęście osiąga się wtedy , kiedy przestajesz czekać , a zaczynasz korzystać , z chwili obecnej. Pamiętaj: Wszystko Ci Wolno - Ale Nie Wszystko Warto!

Faceci są nie tylko mistrzami... teksty

mistrzunii0 dodano: 8 stycznia 2016

Faceci są nie tylko mistrzami puszczania wiatrów, ale i słów na wiatr. Dajmy na to te ich postanowienia noworoczne. Ja wiem - każdy jakieś ma. Ale czy to od razu powód, by się nimi zachwycać, zanim się w ogóle zaczęło wdrażać w życie? Ja wychodzę z założenia, że póki czegoś nie zrealizowałam, nie zaczęłam, to nie ma czym się chwalić. Są też i te słowa, które nas na co dzień spotykają. "Jasne, że dam znać, że wszystko ok. Jak tylko dojedziemy, zadzwonię." Takiego chuja! Zapomnij o jakimkolwiek komunikacie, że wszystko jest ok przynajmniej do rana. A rano: "jak przyjechaliśmy, to dużo się działo, dużo ludzi, rozpakować wszystko trzeba było, a wiesz, potem to ktoś otworzył butelkę, potem drugą i tak do 5 rano siedzieliśmy" No tak. Siedzieli. I ktoś go za ręce trzymał, żeby tylko przypadkiem telefonu w rękę nie wziął i nie napisał, że wszystko Ok.

Pewnego wieczoru Barack Obama ze... teksty

mistrzunii0 dodano: 7 stycznia 2016

Pewnego wieczoru Barack Obama ze swoją małżonką Michelle postanowili zrobić coś, by wyłamać się z codziennej rutyny - poszli na kolację do zwykłej, niewyszukanej restauracji. Kiedy już siedli do stołu, właściciel spytał prezydenckich ochroniarzy, czy mógłby porozmawiać z Pierwszą Damą na osobności. Zgodzili się. Po tejże rozmowie, prezydent spytał żony, dlaczego ten człowiek tak bardzo chciał z nią porozmawiać... Wspomniała, że w latach jej młodości, był w niej szalenie zakochany. Prezydent podsumował żonę: "więc gdybyś wyszła za niego, byłabyś teraz właścicielką tej restauracji", na co Michelle odpowiedziała: "nie, gdybym za niego wyszła, to on byłby teraz prezydentem".

To prawda  dobre kobiety mają coś... teksty

mistrzunii0 dodano: 7 stycznia 2016

To prawda, dobre kobiety mają coś takiego w sobie że potrafią "poprowadzić" swojego mężczyznę przez życie we właściwym kierunku, i to wcale nie oznacza że to Ona "nosi spodnie" w związku.

Nikt nie jest idealny  ale każdy ma... teksty

mistrzunii0 dodano: 7 stycznia 2016

Nikt nie jest idealny, ale każdy ma w sobie coś wyjątkowego.

Trzeba wszystko uporządkować.... teksty

mistrzunii0 dodano: 7 stycznia 2016

Trzeba wszystko uporządkować. Musisz się zdecydować, czego chcesz się trzymać. Musisz wiedzieć, co trwa, a co przeminęło. I czasami ustalić, czego nigdy nie było. I musisz sobie pewne rzeczy odpuścić.

Bo prawda jest taka że Kobieta jest... teksty

mistrzunii0 dodano: 7 stycznia 2016

Bo prawda jest taka że Kobieta jest najpiękniejsza wtedy kiedy jest kochana i żaden kosmetyk nie jest w stanie tego zastąpić.

Pojawiłeś sie przypadkiem i tak... teksty

mistrzunii0 dodano: 7 stycznia 2016

Pojawiłeś sie przypadkiem i tak przypadkiem zniknąłeś, zupełnie przypadkiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV