głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 Dla wszystkich komentujących moją kolaborację z Popem słowami zrobiliście to dla kasy powiem tyle: Kasę oboje mamy i ani ja ani Pop nie musimy robić muzyki dla

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
Dla wszystkich komentujących moją kolaborację z Popem słowami zrobiliście to dla kasy powiem tyle: Kasę oboje mamy i ani ja ani Pop nie musimy robić muzyki dla pienię
Dla wszystkich komentujących moją... teksty

mistrzunii0 dodano: 11 grudnia 2015

Dla wszystkich komentujących moją kolaborację z Popem słowami "zrobiliście to dla kasy" powiem tyle: Kasę oboje mamy i ani ja ani Pop nie musimy robić muzyki dla pieniędzy. Pieniądze są wynikiem poświęcenia się w 100% pracy artystycznej. Jeśli ktoś z Was kiedyś miał przyjaciel, z którym przeszedł wiele i z jakichś przyczyn go stracił, ten wie jak ogromny kamień z serca spada gdy następuje pojednanie. Nie zrobiliśmy niczego na pokaz, wypłynęło to naturalnie i prosto z serca. KGM

Trudno wybaczyć  gdy urażona duma... teksty

mistrzunii0 dodano: 11 grudnia 2015

Trudno wybaczyć, gdy urażona duma nie znośnie pali wnętrzności jak rak, zapomnij co było a na pewno zakumasz co Ci chce przekazać Kali i Paweł Rak Odrzuć nienawiść, odrzuć ją już i stańmy jak kiedyś zakopmy nóż Nie cofniemy czasu dobrze o tym wiem, wybaczmy jak Jezus nam wybaczył cień

 Braci się nie traci jak miłości... teksty

mistrzunii0 dodano: 11 grudnia 2015

"Braci się nie traci jak miłości, ta prawdziwa zniesie wszystkie zawiłości Co złamane zrośnie jak po czasie kości, Gdy wybaczenie w Tobie jak słońce zagości Pośród nicości energie nieczułe Szatan karmiony jest płaczem i bólem , Pytam się kiedy Ja tez to zrozumiem? Pytam się kiedy Ty tez to zrozumiesz? Musimy ze sobą przestać walczyć dziś choć każdy niesie w życiu swój ciężarny krzyż, niechaj powieją flagi z napisami PEACE Niech ludzkość zamieni na uśmiech a nie syf i krzyk. "

   Żeby rozświetlić drogę styknie... teksty

mistrzunii0 dodano: 11 grudnia 2015

>> Żeby rozświetlić drogę styknie iskra. Ja Ci daję tutaj pełną zapalniczkę!

 Przygarnąłem Cię pod skrzydło... teksty

mistrzunii0 dodano: 11 grudnia 2015

"Przygarnąłem Cię pod skrzydło, napoiłem w czasie suszy. Wydoiłeś całą kieszeń, jak wycieczka w All Insclusive Nie zależy Mi na sianie , głownie liczy się sam fakt" ;)

  W związku trzeba iść na... teksty

mistrzunii0 dodano: 11 grudnia 2015

` W związku trzeba iść na kompromisy ale w miłości nigdy. Albo jesteśmy dla siebie najważniejsi albo nas nie ma. Albo robimy to na sto procent, albo wcale. ' :)

Ja już Cię nie chce  wiem  nie chce... teksty

mistrzunii0 dodano: 10 grudnia 2015

Ja już Cię nie chce, wiem, nie chce Cię I nie kuś jak kusisz moich znajomych, moich kolegów Nie musisz, co teraz zrobisz, suko bez reguł Wynocha, nie w moich progach szukaj noclegu Zakochać się w Tobie znaczy w głowie pierdolnik mieć Nie można chcieć ciągle się przy Tobie drzeć A zamiast biec, zdrowym być nie jak chory się wlec I po co mi stres, i ciągle myśleć gdzieś Ty jest? Pieprzą, wiesz, taki związek z Tobą Ty też Puszczam Twoje dłonie, sama toniesz, zrozum ten tekst Pytaj po ludziach kto przyjmie dzisiaj twego bucha Przechrzczony tak, że już nie da się tym nastukać Poszła mi stąd, nie wiem jak Ci tam Marysia Głódzia? Zamulaj innych, niech inni piją twego brudzia Co jakiś czas będę wpadał, lecz tylko na romans Nie skończę jako alkoholik i jako narkoman ;) ! ! !

 Twoje głupie pierdolenie  roznosi... teksty

mistrzunii0 dodano: 10 grudnia 2015

"Twoje głupie pierdolenie, roznosi się jak Echo! "

Ja jak już czytam o miłości  to w... teksty

mistrzunii0 dodano: 10 grudnia 2015

Ja jak już czytam o miłości, to w podręcznikach Od Kamasutry, czy innych takich periodykach Chcesz romantyka? Dla ciebie będę chuj wie kim Jutro wieczorem, jeśli znów mi się nie urwie film Będę rycerzem, jeśli wcześniej się nie wkurwię i Nie wyląduję gdzieś na mieście w jakimś klubie z kimś Kto również lubi pić, wiem ten świat jest dziwny Chwała przemija, dziewczyny mają w dupie blizny Dlatego wciąż myślę chujem, tak każe mi mój instynkt Ale dziś częściej ratuje mnie mój urok osobisty! ;)

Nawet gdy wszyscy już w Ciebie... teksty

mistrzunii0 dodano: 10 grudnia 2015

Nawet gdy wszyscy już w Ciebie zwatpili, pokaz ze się mylili ! :-)

 Lepiej podrasuj uśmiech  Daje ci... teksty

mistrzunii0 dodano: 10 grudnia 2015

"Lepiej podrasuj uśmiech Daje ci fory Wykasuj co smutne było do tej pory Z jakim spotkasz się jutrem Twoje wybory"

  siebie się przeproś że masz taki... teksty

mistrzunii0 dodano: 10 grudnia 2015

- siebie się przeproś że masz taki dar spierdalania wielu rzeczy! idę spać, dobranoc . - Vice versa :D -Ja w porównaniu do Ciebie , nie jestem taką wrędną chamską i bezczelną suką ;) ŻEGNAM.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV