głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mis_nieszczescia Chcesz czy nie ja dalej Cię kocham . I nigdy nie przestanę . ♥ Jeśli tęsknisz to znaczy że dalej kochasz . Świetne . Świetne wpisy . Oo.. Świetne Cz.3 Nie bój s

mis_nieszczescia

mis_nieszczescia.moblo.pl
Chcesz czy nie ja dalej Cię kocham . I nigdy nie przestanę . ♥
Chcesz czy nie  ja dalej Cię kocham... teksty

mis_nieszczescia dodano: 9 maja 2011

Chcesz czy nie , ja dalej Cię kocham . I nigdy nie przestanę . ♥

Jeśli tęsknisz to znaczy że dalej kochasz .  teksty mis_nieszczescia dodał komentarz: Jeśli tęsknisz to znaczy że dalej kochasz . ;) do wpisu 9 maja 2011
Świetne .  teksty mis_nieszczescia dodał komentarz: Świetne . ;* do wpisu 9 maja 2011
Świetne wpisy .  teksty mis_nieszczescia dodał komentarz: Świetne wpisy . ;* do wpisu 9 maja 2011
Oo.. Świetne  teksty mis_nieszczescia dodał komentarz: Oo.. Świetne ;* do wpisu 9 maja 2011
 Cz.3   Nie bój się  nie chcę... teksty

mis_nieszczescia dodano: 9 maja 2011

[ Cz.3 ] - Nie bój się , nie chcę zrobić Ci krzywdy . Chcę Ci pomóc . Zaraz po tym ujżała pewną niewistę . Przestraszyła się jej , lecz z pewnej strony miała dziwne uczucie bezpieczeństwa . Gdy postać zbliżyła się do niej , przyjżała się jej . -Nie możliwe . Przecież to nie może być on . Przecież mój ukochany żyje . Łzy ponownie naleciały jej do oczu . - Kochanie , przepraszam . Wiem że narozrabiałem . Nie mogłem bez ciebie wytrzymać po rostaniu się . Dlatego odebrałem sobię życie by być przy tobie cały czas .Coś odebrało jej mowę . Nie mogła nic powiedzieć . Wtedy on podszedł do niej , przytulił ją i powiedział że będą już na wieki razem .

 Cz.2 Jej oczy powoli robiły się... teksty

mis_nieszczescia dodano: 9 maja 2011

[ Cz.2] Jej oczy powoli robiły się coraz mniejsze . - Przecież nie mogę tego zrobić bratu . Nie , nie mogę zostawić swojego brata samego - ledwie szeptała . Nagle otworzyła oczy i próbowała się podnieść . Wtedy na swoich ramionach poczuła lekkość . Tak jakby coś pomagało jej wstać . Podniosła się . obejrzała się za siebię ale nikogo tam nie było . Jedynie lekki wiatr plączący jej złote włosy .Nagle usłyszała głos . - Nie bój się . Nie będziesz sama . Będę Cię wspierał jak tylko będę mógł . Obejrzła się jeszcze raz lecz tam dalej nikogo ne było . Zaczeła się bać . Jej strach narastał szybko , wtedy usłyszała jeszcze raz ten sam głos .

 Cz.1 Oderwana od rzeczywistości... teksty

mis_nieszczescia dodano: 9 maja 2011

[Cz.1] Oderwana od rzeczywistości , biegnąc przed siebie myślała że nic gorszego nie może się wydarzyć . Przecież straciła swego ukochanego . Wtedy w kieszeni poczuła wibracje . Zatrzymała się na chwilę i wyjeła telefon z myślą że dzwoni on . - Braciszek - Przeczytała w myślach . A on czego chcę . Przecież powiniemn być w szkole . Odebrała . - Mała tylko prosze nie płacz . - No mów co się stało . Przecież i tak nic gorszego nie może się stać - pomyślała . Wtedy on jej dokończył . - Siostra , mama nie żyje . Wnet jej serce na chwile przestało bić . Rozłączyła się . Stała nieruchomo nie wiedząc co teraz ma robić , w którą stronę iść . Zaczeła wylewać jeszcze więcej łez kładąc się na ziemi . - Dlaczego , dlaczego mi to zrobiłeś ? - Krzyczała do Boga . - Jak my teraz sobię poradzimy . Nie mamy już nikogo . Jak ja teraz z bratem sobię poradzę ?- Szlochała . -Czemu ja , czemu akurat ja ? . jej buzia się zamknęła . Nie miała siły wypowiedzieć ani jednego słowa więcej .

I na koniec zawsze nachodzi mnie... teksty

mis_nieszczescia dodano: 8 maja 2011

I na koniec zawsze nachodzi mnie jedna myśl - czy ty kiedykolwiek coś do mnie czułeś ?

Teraz pozostaje tylko zapomnieć . teksty

mis_nieszczescia dodano: 8 maja 2011

Teraz pozostaje tylko zapomnieć .

Nosz kurwa  pragnę Ciebie .♥ teksty

mis_nieszczescia dodano: 8 maja 2011

Nosz kurwa , pragnę Ciebie .♥

 Boję się śmierci  Ja nie  Serio... teksty

mis_nieszczescia dodano: 8 maja 2011

-Boję się śmierci - Ja nie - Serio .Czemu ? - Może w niebie nie będzie takich skurwysynów jak na ziemi .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV