głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Było pochmurne popołudnie wzięłam do ręki słuchawki i postanowiłam iść na spacer. Podążyłam w stronę pobliskiego parku i usiadłam na jednej z ławek. Brakowało m

memoirs

memoirs.moblo.pl
Było pochmurne popołudnie wzięłam do ręki słuchawki i postanowiłam iść na spacer. Podążyłam w stronę pobliskiego parku i usiadłam na jednej z ławek. Brakowało mi Ciebi
Było pochmurne popołudnie wzięłam... teksty

memoirs dodano: 3 luty 2011

Było pochmurne popołudnie wzięłam do ręki słuchawki i postanowiłam iść na spacer. Podążyłam w stronę pobliskiego parku i usiadłam na jednej z ławek. Brakowało mi Ciebie. Rodzice zawsze wszystko nam komplikowali. Wsłuchałam się w tekst piosenki i zamknęłam oczy. Po chwili usłyszałam dziwnie znajomy śmiech. Otworzyłam oczy i dostrzegłam jakąś laskę u Twojego boku. O dziwo nie wpadłam w histerie. Wystukałam jedynie wiadomość "nie wspominałeś, że rodzice dali Ci jakąś sukę pod opiekę." Po jej przeczytaniu rozejrzałeś się dookoła i Twoje przerażone oczy zatrzymały się na mnie. Wstałam z miejsca i ruszyłam w stronę domu. Dostawałam coraz to więcej wiadomości od ciebie lecz zaśmiałam się tylko gorzko i wyrzuciłam kartę sim do śmieci. Dopiero wtedy zauważyłam łzy spływające po moim policzku. Odwróciłam się, lecz Ciebie nie było. Właśnie wtedy zaczęłam nowy etap w swoim życiu.

Przestań się oszukiwać dziewczyno.... teksty

memoirs dodano: 3 luty 2011

Przestań się oszukiwać dziewczyno. Gdyby mu zależało to by znalazł sto sposobów, żeby się z Tobą skontaktować. Nie odzywa się? Szuka sto powodów, dla których zawsze "nie może". Przejrzyj na oczy!

Nigdy nie będę taką laleczką jak... teksty

memoirs dodano: 3 luty 2011

Nigdy nie będę taką laleczką jak ty skarbie, nie będę kozaczyć przez gg. Chcesz to chodź się bić, chyba, że boisz się o paznokcie!

To ten typ czekania  kiedy wiesz  że... teksty

memoirs dodano: 3 luty 2011

To ten typ czekania, kiedy wiesz, że się nie doczekasz...

Lepiej kogoś stracić? Czy nie mieć... teksty

memoirs dodano: 3 luty 2011

Lepiej kogoś stracić? Czy nie mieć kogo tracić?

Miałaś kiedyś tak  że specjalnie... teksty

memoirs dodano: 3 luty 2011

Miałaś kiedyś tak, że specjalnie wracałaś w miejsca które Ci się z nim kojarzą? Że czytałaś sms-y zachowane z przed paru miesięcy, że wszędzie szukałaś jego zapachu, jego spojrzenia i jego głosu, miałaś tak, że za każdym razem, gdy wracały wspomnienia zwijałaś się z bólu, miałaś tak, że oszukiwałaś cały świat i wmawiałaś innym, że masz wyjebane? Miałaś kiedyś tak, że po pewnym czasie nie umiałaś już płakać? Tylko czułaś takie okropne uczucie w środku, żyłaś kiedykolwiek ze świadomością, że to było najlepszym co przydarzyło Ci się w życiu i sama przyczyniłaś się do zakończenia tego? No właśnie, nie miałaś tak, więc nie mów mi, że rozumiesz.

Odepchnęłam Cię na odległość... teksty

memoirs dodano: 3 luty 2011

Odepchnęłam Cię na odległość jednego kroku. Ty oddaliłeś się o kolejnych tysiące...

Byłaś młodą miss  jesteś młodą... teksty

memoirs dodano: 31 stycznia 2011

Byłaś młodą miss, jesteś młodą mamą dziś!

Ale któregoś pięknego dnia  zaraz... teksty

memoirs dodano: 30 stycznia 2011

Ale któregoś pięknego dnia, zaraz przed tym, jak wszystko trafi szlag, sięgnę do pamięci dna i stamtąd wyciągnę ten ślad.

Kocham w nim to  że uważa  że... teksty

memoirs dodano: 30 stycznia 2011

Kocham w nim to, że uważa, że jestem wyjątkowa, idealna. W tak wspaniały sposób pomaga mi dostrzegać w sobie piękno. Uwielbiam jego dotyk. To, że gładzi moje włosy, czule rozkoszując się ich zapachem. Kocham jego słowa. To jak do mnie mówi, dzieli się ze mną wszystkimi myślami i uczuciami. Rozmowa z nim jest tym czego potrzebuje najbardziej.

Gdyby nie było jutra  pewnie... teksty

memoirs dodano: 27 stycznia 2011

Gdyby nie było jutra, pewnie zadzwoniłabym do Ciebie i powiedziała, że zajebiście mi zależy! < 3

Oczy ze szkła  z plastiku łza tak... teksty

memoirs dodano: 27 stycznia 2011

Oczy ze szkła, z plastiku łza tak znowu zaczyna się, jej plastikowy dzień. Klejem do rzęs posklejać chce z plastiku świat swoje ja.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV