głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs część 2. . Stwierdziłam że Ci nie zależy że jestem tylko dziewczyną do studii. Napisałeś tylko: 'acha..' Czemu dziś piszę? Bo dziś mija kolejny dzień kiedy Cie

memoirs

memoirs.moblo.pl
część 2. . Stwierdziłam że Ci nie zależy że jestem tylko dziewczyną do studii. Napisałeś tylko: 'acha..' Czemu dziś piszę? Bo dziś mija kolejny dzień kiedy Ciebie
 część 2.  . Stwierdziłam  że Ci... teksty

memoirs dodano: 28 grudnia 2010

(część 2.) . Stwierdziłam, że Ci nie zależy, że jestem tylko dziewczyną do studii. Napisałeś tylko: 'acha..' Czemu dziś piszę? Bo dziś mija kolejny dzień kiedy Ciebie nie ma już w moim życiu. Dziś...czyli już sześćdziesiąty drugi dzień. Nie mam żalu do Ciebie, nie potrafię mieć. Za bardzo Cię kocham. Nawet nie chcę się mścić. Jesteś najważniejszą osobą dla mnie na tym świecie. Dawałeś mi tyle nadziei. Zostawiłeś tyle wspólnych niezrealizowanych marzeń. Ale zawsze Cię miło wspominam. Zawsze. W końcu tyle razem przeszliśmy. Znałeś dokładnie całe moje ciało, każdy kawałeczek, wiedziałeś ile mam pieprzyków i gdzie one są.

  część 1.  Są dni kiedy nie... teksty

memoirs dodano: 28 grudnia 2010

( część 1.) Są dni kiedy nie wiesz co ze sobą zrobić. Siedzisz i masz ochotę umrzeć. Iść na tory i się rzucić pod pociąg. Ciekawe czy Ty też tak masz. Napisałam do Ciebie już z 1000 listów. Pisałam je wszędzie. Na komputerze, na najładniejszej kartce papieru, pisałam go w myślach, pisałam go na szybie, wszędzie. Pisałam tyle razy. Nigdy nie wysłałam... Spędziłam z Tobą 105 dni i 22godziny. Żaden mężczyzna nie miał tak dużo czasu dla mnie i żaden mi tyle nie dał. Jeden był ze mną rok, a nie umiał mi dać tego, co miałam z Tobą już po 6 godzinach. Zostawiłam Cię, bo przestałeś się odzywać. Zadzwoniłam do Ciebie chcąc się dowiedzieć co i jak będzie. a Ty olałeś. Nie słuchałeś mnie wtedy. i po 20.00 napisałeś łaskawie : 'no nie wiem czy to ma jeszcze sens'. Zerwałam.

' Mnie nie zamkniesz w klatce... teksty

memoirs dodano: 28 grudnia 2010

' Mnie nie zamkniesz w klatce świadomości, nie mów mi, że 'nie potrafię' chociaż zawsze ktoś wątpi. Ponad chmurami, tu gdzie ziemi nie widać, a pragnienia z marzeniami tworzą latający dywan. Powietrze porywa moje problemy przyziemne, dziś czuję się jak Bóg, każde pragnienie spełnię. Chłonę serce, każdą sekundę, oddech, nie mów mi w jaką przyszłość przyjdzie pojutrze spojrzeć. Wolę zapomnieć, nie ma stresu i barier, zamiast żyć w pełnym biegu dla problemów i karier. Nie chcę tych zmartwień, opuść ten lokal dziś, chodź pokażę Tobie świat jaki pokochałbyś. Nie chcę żyć jeśli masz mi to zabrać, wyobraźnia mi mówi, że wszystko płynie w nas. ' O.S.T.R 'Instynkt'

dopóki mam dość siły by siebie... teksty

memoirs dodano: 28 grudnia 2010

dopóki mam dość siły by siebie okłamywać, że będę umiała bez Ciebie żyć.

Wszystko powoli Ci spowszednieje.... teksty

memoirs dodano: 28 grudnia 2010

Wszystko powoli Ci spowszednieje. Codzienne smsy, codzienne rozmowy, ciągłe mówienie kocham. Po prostu spowszednieje ci miłość.

Nie umiem bez Ciebie żyć. Z Tobą... teksty

memoirs dodano: 28 grudnia 2010

Nie umiem bez Ciebie żyć. Z Tobą też już nie umiem...

And I always will remember all the... teksty

memoirs dodano: 28 grudnia 2010

And I always will remember all the strength you gave to me / zawsze będę wdzięczna za siłę, którą mi dałeś/ Your love made me make it through / Twoja miłość pomogła mi przejść przez to wszystko.

And everywhere I am there you'll be... teksty

memoirs dodano: 28 grudnia 2010

And everywhere I am there you'll be / gdziekolwiek będę, będziesz tam ze mną.

In my heart there'll always be a... teksty

memoirs dodano: 28 grudnia 2010

In my heart there'll always be a place for you for all my life / W moim świecie zawsze będzie dla Ciebie miejsce.

I think back on these times and the... teksty

memoirs dodano: 28 grudnia 2010

I think back on these times and the dreams we left behind / Wspominam tamte czasy i marzenia, których już nie mam.

To nie kłamstwo  jeśli oni... teksty

memoirs dodano: 28 grudnia 2010

To nie kłamstwo, jeśli oni zmuszają Cię, byś kłamał. Jeśli jedyną prawdą, którą mogą zaakceptować, jest ich własna prawda.

Jeśli kogoś kochasz nie możesz z... teksty

memoirs dodano: 28 grudnia 2010

Jeśli kogoś kochasz nie możesz z tej osoby rezygnować. Nie ważne co myślą inni.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV