głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Jestem wredna arogancka niemiła? Być może. Ale to dlatego że ktoś mi kiedyś powiedział że w życiu nie można być gorszym od innych. Trzeba się dostosować. Wzrusz

memoirs

memoirs.moblo.pl
Jestem wredna arogancka niemiła? Być może. Ale to dlatego że ktoś mi kiedyś powiedział że w życiu nie można być gorszym od innych. Trzeba się dostosować.
Jestem wredna  arogancka  niemiła?... teksty

memoirs dodano: 27 stycznia 2011

Jestem wredna, arogancka, niemiła? Być może. Ale to dlatego, że ktoś mi kiedyś powiedział, że w życiu nie można być gorszym od innych. Trzeba się dostosować.

Wzruszyłabym się  ale tusz był za... teksty

memoirs dodano: 27 stycznia 2011

Wzruszyłabym się, ale tusz był za drogi.

Bramki są trzy: ona  ja  wypierdalaj. teksty

memoirs dodano: 27 stycznia 2011

Bramki są trzy: ona, ja, wypierdalaj.

Mówisz  że masz dość? To spójrz... teksty

memoirs dodano: 27 stycznia 2011

Mówisz, że masz dość? To spójrz na tego pijaka pod sklepem, który ma tylko butelkę, która ma na etykiecie ma jakieś procenty i tylko w tym widzi sens. Spójrz na te wszystkie samotne, opuszczone dzieci, umierające z głodu. Spójrz na otaczający Cię świat, a dopiero później mów, że nie masz siły by żyć.

Jest jak jest  a nie jak powinno być... teksty

memoirs dodano: 27 stycznia 2011

Jest jak jest, a nie jak powinno być...

W moim  powiedzmy poprzednim życiu... teksty

memoirs dodano: 27 stycznia 2011

W moim, powiedzmy poprzednim życiu, kochałam przede wszystkim swobodę. Wolność. Prawo wyboru. Milion rozwiązań. Kiedy poprosiłeś mnie o to, żebym dała Nam szansę i w końcu uwierzyła w miłość, straciłam to wszystko. Jednak, czułam się z tym świetnie. Bo byłam cholernie szczęśliwa, wiesz? Kiedy zaś mnie rzuciłeś, nie odzyskałam tego, co miałam dawniej. Wciąż jestem uzależniona od Ciebie, z tą różnicą, że Ty już nie jesteś ode mnie.

Jestem pijana. Od wina tylko trochę.... teksty

memoirs dodano: 27 stycznia 2011

Jestem pijana. Od wina tylko trochę. Najbardziej od wspomnień.

Jeśli przeszłość Cię nie... teksty

memoirs dodano: 27 stycznia 2011

Jeśli przeszłość Cię nie zadowala, zapomnij o niej. Wymyśl sobie inną historię życia i uwierz w nią. Pamiętaj tylko te chwile, kiedy udało Ci się dopiąć celu. Poczujesz siłę, by osiągnąć to, czego pragniesz.

Szukałam w Tobie jego  mówiłeś... teksty

memoirs dodano: 27 stycznia 2011

Szukałam w Tobie jego, mówiłeś pięknie tak, myślałeś, że mnie w ręku masz, teraz wszytko jasne, bo zrozumiałam, że Ty masz tylko jego twarz...

Światła miasta odbite na mokrym... teksty

memoirs dodano: 25 stycznia 2011

Światła miasta odbite na mokrym asfalcie, znów w nocnych klubach ktoś podaje mi szklankę, ja Twej twarzy szukam podbijają Ci gracze, nie chcę ich słuchać, nie mogę na nich patrzeć. Najmniejszy akcent myśli do Ciebie ciągną i piję znów bordo zmieszane z melancholią i palę za wolność.

Zgubmy się we własnych uśmiechach.... teksty

memoirs dodano: 22 stycznia 2011

Zgubmy się we własnych uśmiechach. Znajdźmy własną drogę pośród kropli deszczu. Dojdźmy na kres świata. Odkryjmy zagadkę początku i końca tęczy. Nauczmy kochać własne serca. Zerwijmy każdą czterolistną koniczynę. Policzmy wszystkie gwiazdy na niebie. Pokonajmy bezwzględne bariery rzeczywistości. Razem.

Gdyby miłość była piekłem... teksty

memoirs dodano: 21 stycznia 2011

Gdyby miłość była piekłem, oddałabym duszę diabłu, by być z Tobą. Gdyby miłość była zbrodnią, popełniłabym ją, by być z Tobą. Gdyby miłość była śmiercią, umarłabym, by być z Tobą... A jednak, miłość jest zbawieniem, więc jestem w niebie. Miłość jest czekaniem, więc czekam. Miłość jest ogniem, więc płonę. Miłość jest Tobą, więc... KOCHAM CIĘ!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV