głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Szukałam w Tobie jego mówiłeś pięknie tak myślałeś że mnie w ręku masz teraz wszytko jasne bo zrozumiałam że Ty masz tylko jego twarz... Światła miasta odbite n

memoirs

memoirs.moblo.pl
Szukałam w Tobie jego mówiłeś pięknie tak myślałeś że mnie w ręku masz teraz wszytko jasne bo zrozumiałam że Ty masz tylko jego twarz...
Szukałam w Tobie jego  mówiłeś... teksty

memoirs dodano: 27 stycznia 2011

Szukałam w Tobie jego, mówiłeś pięknie tak, myślałeś, że mnie w ręku masz, teraz wszytko jasne, bo zrozumiałam, że Ty masz tylko jego twarz...

Światła miasta odbite na mokrym... teksty

memoirs dodano: 25 stycznia 2011

Światła miasta odbite na mokrym asfalcie, znów w nocnych klubach ktoś podaje mi szklankę, ja Twej twarzy szukam podbijają Ci gracze, nie chcę ich słuchać, nie mogę na nich patrzeć. Najmniejszy akcent myśli do Ciebie ciągną i piję znów bordo zmieszane z melancholią i palę za wolność.

Zgubmy się we własnych uśmiechach.... teksty

memoirs dodano: 22 stycznia 2011

Zgubmy się we własnych uśmiechach. Znajdźmy własną drogę pośród kropli deszczu. Dojdźmy na kres świata. Odkryjmy zagadkę początku i końca tęczy. Nauczmy kochać własne serca. Zerwijmy każdą czterolistną koniczynę. Policzmy wszystkie gwiazdy na niebie. Pokonajmy bezwzględne bariery rzeczywistości. Razem.

Gdyby miłość była piekłem... teksty

memoirs dodano: 21 stycznia 2011

Gdyby miłość była piekłem, oddałabym duszę diabłu, by być z Tobą. Gdyby miłość była zbrodnią, popełniłabym ją, by być z Tobą. Gdyby miłość była śmiercią, umarłabym, by być z Tobą... A jednak, miłość jest zbawieniem, więc jestem w niebie. Miłość jest czekaniem, więc czekam. Miłość jest ogniem, więc płonę. Miłość jest Tobą, więc... KOCHAM CIĘ!

Nie pozwól mi od siebie odejść... teksty

memoirs dodano: 20 stycznia 2011

Nie pozwól mi od siebie odejść, nigdy... Jeśli postradam rozumy i rozkażę Ci mnie zostawić - nie słuchaj mnie i zatrzymaj na siłę, na wypadek gdybym ja chciała obrócić się i pójść w dal, zniknąć za horyzontem. Zdominuj, chwyć roztrzęsione dłonie i namiętnie mnie pocałuj. Tego chcę, to Twoja rola... Nigdy nie pozwól nam tego spieprzyć, bo wiesz jaka ja jestem i wiesz, że to Ty musisz nad tym panować. Ja jestem na to zbyt mała i niedojrzała, zbyt głupia. Nie zostawiaj i nie pozwól mi siebie zostawić - to moje jedyne życzenie, jedyne które wypowiem Ci, gdy Ty zapytasz 'Co chciałabyś dostać?'. Kocham Cię. Po Prostu.

Czarowałaś świat  dopóki Cię nie... teksty

memoirs dodano: 18 stycznia 2011

Czarowałaś świat, dopóki Cię nie rozczarował... / memoirs

Kochałam tę wolność w sobie... teksty

memoirs dodano: 18 stycznia 2011

Kochałam tę wolność w sobie, choć zniszczyła mi Babilon. / memoirs

było mi wszystko wolno  z czasem... teksty

memoirs dodano: 18 stycznia 2011

było mi wszystko wolno, z czasem wszystko jedno. / memoirs

I nigdy nie mów  że kochasz tylko... teksty

memoirs dodano: 18 stycznia 2011

I nigdy nie mów, że kochasz tylko po to, żeby kogoś pocieszyć. Nigdy nie mów o wspólnych nocach, skoro wiesz, że jednak nie chcesz. Nigdy nie zostawiaj pijanego, skoro wiesz, że sam pijesz. Nigdy nie mów, że Cię nie ma, lecz po prostu powiedz, że nie chcesz rozmawiać. Nigdy nie mów, że wszystko Ci się we mnie podoba, jeśli nie podoba Ci się nic. Nigdy nie mów, że jestem jedyna, wyjątkowa, skoro wiesz, że to gówno prawda. Nigdy nie całuj, jeśli wiesz, że to dla Ciebie nic nie znaczy, bo dla kogoś może to oznaczać bardzo dużo. Nigdy nie mów "zapomnij", skoro wiesz, że i tak tego nie zrobię, bo nie chcę i nie potrafię. Nigdy nie mów, że to nie jest takie trudne, jeśli wiesz, że dla mnie to najtrudniejsza rzecz jaka kiedykolwiek zrobiłam. Nigdy nie chciej wracać do starych czasów, skoro wiesz, że niedługo zostawisz, złamiesz serce i powiesz "spierdalaj". Proszę Cię, nie kłam. Czy wymagam za wiele?

Zastanawiasz się dlaczego rozmawiam... teksty

memoirs dodano: 18 stycznia 2011

Zastanawiasz się dlaczego rozmawiam ze wszystkimi Twoimi kolegami, a Ciebie olewam? Patrząc w Twoje oczy gdy próbujesz zagadać, a ja zbywam Cię półsłówkami kraja mi się serce, nie jest wcale łatwo traktować w taki sposób osobę do której miało się tak wielkie uczucia... Jednak czas abyś poczuł się jak ja, gdy chciałam Cię obdarować całą moją miłością, a Ty mnie wtedy zbywałeś.

Zawsze jest trochę prawdy w każdym... teksty

memoirs dodano: 17 stycznia 2011

Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałem". Trochę wiedzy w każdym "nie wiem". Trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku".

Wszystkie zażalenia na moją osobę... teksty

memoirs dodano: 17 stycznia 2011

Wszystkie zażalenia na moją osobę przyjmuję na: MAM.TO.W.DUPIE.com !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV