głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Nie pozwól mi od siebie odejść nigdy... Jeśli postradam rozumy i rozkażę Ci mnie zostawić nie słuchaj mnie i zatrzymaj na siłę na wypadek gdybym ja chciała obró

memoirs

memoirs.moblo.pl
Nie pozwól mi od siebie odejść nigdy... Jeśli postradam rozumy i rozkażę Ci mnie zostawić nie słuchaj mnie i zatrzymaj na siłę na wypadek gdybym ja chciała obrócić si
Nie pozwól mi od siebie odejść... teksty

memoirs dodano: 20 stycznia 2011

Nie pozwól mi od siebie odejść, nigdy... Jeśli postradam rozumy i rozkażę Ci mnie zostawić - nie słuchaj mnie i zatrzymaj na siłę, na wypadek gdybym ja chciała obrócić się i pójść w dal, zniknąć za horyzontem. Zdominuj, chwyć roztrzęsione dłonie i namiętnie mnie pocałuj. Tego chcę, to Twoja rola... Nigdy nie pozwól nam tego spieprzyć, bo wiesz jaka ja jestem i wiesz, że to Ty musisz nad tym panować. Ja jestem na to zbyt mała i niedojrzała, zbyt głupia. Nie zostawiaj i nie pozwól mi siebie zostawić - to moje jedyne życzenie, jedyne które wypowiem Ci, gdy Ty zapytasz 'Co chciałabyś dostać?'. Kocham Cię. Po Prostu.

Czarowałaś świat  dopóki Cię nie... teksty

memoirs dodano: 18 stycznia 2011

Czarowałaś świat, dopóki Cię nie rozczarował... / memoirs

Kochałam tę wolność w sobie... teksty

memoirs dodano: 18 stycznia 2011

Kochałam tę wolność w sobie, choć zniszczyła mi Babilon. / memoirs

było mi wszystko wolno  z czasem... teksty

memoirs dodano: 18 stycznia 2011

było mi wszystko wolno, z czasem wszystko jedno. / memoirs

I nigdy nie mów  że kochasz tylko... teksty

memoirs dodano: 18 stycznia 2011

I nigdy nie mów, że kochasz tylko po to, żeby kogoś pocieszyć. Nigdy nie mów o wspólnych nocach, skoro wiesz, że jednak nie chcesz. Nigdy nie zostawiaj pijanego, skoro wiesz, że sam pijesz. Nigdy nie mów, że Cię nie ma, lecz po prostu powiedz, że nie chcesz rozmawiać. Nigdy nie mów, że wszystko Ci się we mnie podoba, jeśli nie podoba Ci się nic. Nigdy nie mów, że jestem jedyna, wyjątkowa, skoro wiesz, że to gówno prawda. Nigdy nie całuj, jeśli wiesz, że to dla Ciebie nic nie znaczy, bo dla kogoś może to oznaczać bardzo dużo. Nigdy nie mów "zapomnij", skoro wiesz, że i tak tego nie zrobię, bo nie chcę i nie potrafię. Nigdy nie mów, że to nie jest takie trudne, jeśli wiesz, że dla mnie to najtrudniejsza rzecz jaka kiedykolwiek zrobiłam. Nigdy nie chciej wracać do starych czasów, skoro wiesz, że niedługo zostawisz, złamiesz serce i powiesz "spierdalaj". Proszę Cię, nie kłam. Czy wymagam za wiele?

Zastanawiasz się dlaczego rozmawiam... teksty

memoirs dodano: 18 stycznia 2011

Zastanawiasz się dlaczego rozmawiam ze wszystkimi Twoimi kolegami, a Ciebie olewam? Patrząc w Twoje oczy gdy próbujesz zagadać, a ja zbywam Cię półsłówkami kraja mi się serce, nie jest wcale łatwo traktować w taki sposób osobę do której miało się tak wielkie uczucia... Jednak czas abyś poczuł się jak ja, gdy chciałam Cię obdarować całą moją miłością, a Ty mnie wtedy zbywałeś.

Zawsze jest trochę prawdy w każdym... teksty

memoirs dodano: 17 stycznia 2011

Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałem". Trochę wiedzy w każdym "nie wiem". Trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku".

Wszystkie zażalenia na moją osobę... teksty

memoirs dodano: 17 stycznia 2011

Wszystkie zażalenia na moją osobę przyjmuję na: MAM.TO.W.DUPIE.com !

Nauczyłam się spokojniej oddychać... teksty

memoirs dodano: 16 stycznia 2011

Nauczyłam się spokojniej oddychać, wcześniej zasypiać, normalnie funkcjonować. Czasami tylko spotkam Ciebie i wtedy uczę się tego wszystkiego od nowa...

zawsze znaczyłam dla Ciebie mało...... teksty

memoirs dodano: 13 stycznia 2011

zawsze znaczyłam dla Ciebie mało... zdecydowanie AŻ za mało. ;( / memoirs

http:  www.youtube.com... teksty

memoirs dodano: 13 stycznia 2011

I gdyby nie fakt  że potrafię być... teksty

memoirs dodano: 12 stycznia 2011

I gdyby nie fakt, że potrafię być wredna, sprytna i upierdliwa, nie miałabym nic. Ale gdybym miała fajniejszy tyłek, dłuższe nogi i całkowity brak szacunku do samej siebie, zapewne miałabym wszystko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV