głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Udajesz że omijasz system udajesz buntownika nie cierpisz zasad. Ale to co sam robisz to zastępowanie zasad społecznych własnymi. To miła prosta zasada – być s

memoirs

memoirs.moblo.pl
Udajesz że omijasz system udajesz buntownika nie cierpisz zasad. Ale to co sam robisz to zastępowanie zasad społecznych własnymi. To miła prosta zasada – być szczer
  Udajesz  że omijasz system... teksty

memoirs dodano: 30 grudnia 2010

" Udajesz, że omijasz system, udajesz buntownika, nie cierpisz zasad. Ale to co sam robisz to zastępowanie zasad społecznych własnymi. To miła, prosta zasada – być szczerym, uczciwym w najmroczniejszy sposób. Co będzie to będzie. Co będzie, powinno być. A wszyscy inni to tchórze. Ale mylisz się. Tchórz nie powinien nazywać kogoś idiotą. Ludzie nie są taktowni i uprzejmi tylko dlatego, że to miłe. Są tacy ponieważ mają w sobie odrobinę pokory. Ponieważ wiedzą, że popełniają błędy, a za swe działania podejmą konsekwencje które są ich winą. Czemu aż tak bardzo nie chcesz być człowiekiem? "

Kiedy ludzie ze sobą zrywają... teksty

memoirs dodano: 30 grudnia 2010

Kiedy ludzie ze sobą zrywają, zazwyczaj częstują się na odchodnym tekstem: ,,Zostańmy przyjaciółmi". Nie wiadomo, po co sobie to mówią, bo to, co następuje po zerwaniu, nie ma z przyjaźnią wiele wspólnego.

Porozmawiajmy. Bez patrzenie w... teksty

memoirs dodano: 30 grudnia 2010

Porozmawiajmy. Bez patrzenie w przeszłość, bez żalu i uczuć.

Gdybym wiedziała  że są to... teksty

memoirs dodano: 30 grudnia 2010

Gdybym wiedziała, że są to ostatnie minuty, kiedy Cię widzę, powiedziałabym kocham Cię, a nie zakładałabym głupio, że przecież o tym wiesz.

Jak byłam młodsza  to... teksty

memoirs dodano: 30 grudnia 2010

Jak byłam młodsza, to nienawidziłam chodzić na śluby. Prawie wszystkie ciotki i podstarzałe krewne podchodziły do mnie, szturchały mnie w ramię mówiąc: "No, teraz twoja kolej!''. Przestały, kiedy zaczęłam im to samo robić na pogrzebach. ;)))))))))))))

Na tym polega kłopot z piciem... teksty

memoirs dodano: 30 grudnia 2010

Na tym polega kłopot z piciem, pomyślałam, nalewając sobie drinka. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, żeby zapomnieć.

Nie potrzebujesz moich rzeczy  by o... teksty

memoirs dodano: 30 grudnia 2010

Nie potrzebujesz moich rzeczy, by o mnie pamiętać, nie potrzebujesz trzymać ich jako dowód, że istniałam czy też wciąż istnieję w Twoich myślach. Nie musisz nosić mojego swetra, by czuć moją obecność, ja i tak tu jestem... zawsze Cię obejmując.

Dlaczego mądre dziewczyny nie mają... teksty

memoirs dodano: 30 grudnia 2010

Dlaczego mądre dziewczyny nie mają facetów? Bo nie grzebią w śmieciach! xDD

Serce zaczyna łomotać  myślisz o... teksty

memoirs dodano: 30 grudnia 2010

Serce zaczyna łomotać, myślisz o stu rzeczach na raz. Odczuwasz wewnętrzny ból. Pali cię od środka. Nie wiesz, co robić i podświadomie zaczynasz się bać. Tak. Właśnie w tej chwili straciłeś coś ważnego.

Minął rok. Nauczyłam się... teksty

memoirs dodano: 30 grudnia 2010

Minął rok. Nauczyłam się spokojniej oddychać, wcześniej zasypiać, normalnie funkcjonować. Czasami tylko spotkam Ciebie i wtedy uczę się tego wszystkiego od nowa.

A jednak muszę godzić się... teksty

memoirs dodano: 30 grudnia 2010

A jednak muszę godzić się nieustannie z własnym buntem, rozgniewanym sercem, okaleczonym ciałem, chorą duszą, samotnymi powrotami. trzeba się pogodzić, bo nie ma innej drogi.

Jeśli chce się być szczęśliwym... teksty

memoirs dodano: 30 grudnia 2010

Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV