głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Jest znacznie łatwiej burzyć niż budować szkodzić niż pomagać nienawidzić niż kochać. Kiedy byłem dzieckiem bardzo się tym przejmowałem. Jako nastolatek zrobiłe

memoirs

memoirs.moblo.pl
Jest znacznie łatwiej burzyć niż budować szkodzić niż pomagać nienawidzić niż kochać.
Jest znacznie łatwiej burzyć niż... teksty

memoirs dodano: 11 luty 2015

Jest znacznie łatwiej burzyć niż budować, szkodzić niż pomagać, nienawidzić niż kochać.

Kiedy byłem dzieckiem  bardzo się... teksty

memoirs dodano: 11 luty 2015

Kiedy byłem dzieckiem, bardzo się tym przejmowałem. Jako nastolatek zrobiłem się zgorzkniały i bardzo zdystansowałem do świata. Jednak z wiekiem zrozumiałem, że wystarczy odrobina poczucia humoru. Jeśli komuś się nie podobasz to nie jest Twój problem. To problem tego kogoś.

Przeszłość ma to do siebie  że... teksty

memoirs dodano: 11 luty 2015

Przeszłość ma to do siebie, że nas prześladuje.

 Spośród wszystkiego  co sprawia... teksty

memoirs dodano: 11 luty 2015

"Spośród wszystkiego, co sprawia, że cierpimy, nic nie daje nam tak wyraźnego poczucia, że wreszcie dotykamy Prawdy, jak rozczarowanie."

 Trochę się zdenerwowałam  a... teksty

memoirs dodano: 9 luty 2015

"Trochę się zdenerwowałam, a trochę mi się zrobiło smutno. Zawsze mi jest smutno, kiedy się przekonuję, że oceniłam kogoś za wysoko."

2. Gdy się przy czymś upiera  to... teksty

memoirs dodano: 30 stycznia 2015

2. Gdy się przy czymś upiera, to przesadza, a gdy się nie upiera, to nie wie czego chce. Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna. Gdy ma ochotę na seks, to jest suką, a gdy nie ma ochoty na seks, to też jest suką. Jeśli chce być kimś – to znaczy, że przewróciło się jej w głowie, a jak nie chce być kimś, to jest głupią kurą. Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał, a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana. Wtedy też będzie wiedzieć, że gdy dostaje furii – to jej się tylko tak zdaje. W każdym razie, może być pewna, że nie ma żadnych prawdziwych powodów do gniewu i powinna udać się po poradę do psychoterapeuty.

1. Dziewczynka  gdy stanie się... teksty

memoirs dodano: 30 stycznia 2015

1. Dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie. A w szczególności zrozumie, że gdy ją boli, to tak naprawdę nie boli. Gdy jej się chce, to tak naprawdę jej się nie chce, a gdy nie chce, to właśnie chce. Gdy płacze, to histeryzuje i jest niewdzięczna. Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna. Gdy się cieszy, to się wygłupia, albo jest pijana. Gdy chce ładnie wyglądać, to się mizdrzy, a gdy się kimś zainteresuje, to się puszcza. Gdy się wstydzi, to jest głupia, a gdy się nie wstydzi to jest bezwstydna.

Uważaj na ludzi  których miejsce... teksty

memoirs dodano: 27 stycznia 2015

Uważaj na ludzi, których miejsce jest w przeszłości. Nie wpuszczaj ich z powrotem do swojego życia. Racja, dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi. 5, 6 ani 10 razy też nie.

W życiu chodzi o to aby zakochiwać... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2015

W życiu chodzi o to aby zakochiwać się i szaleć na fali emocji, cierpieć i znów walić głowa w mur, mieć motyle w brzuchu i pić wódkę o 4 rano bo znów nie wyszło. I to jest nasz sens człowieczeństwa. Odczuwać. Nie zamknięcie się w sobie, nie kupowanie kolejnych butów i pralki, ale emocje.

Każdy z nas coś stracił  czegoś... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2015

Każdy z nas coś stracił, czegoś nie docenił, wypuścił coś cennego z rąk, przegapił jakąś okazję, przestał wierzyć, stracił nadzieję, zgubił sens, próbował uciec, chciał odnaleźć siebie. Każdy z nas choć raz znalazł się na rozstaju dróg i zastanawiał się, którą wybrać, w efekcie nie wybierając żadnej i zostając z niczym. Każdy z nas docenił coś po stracie, zrozumiał za późno, poddał się zbyt wcześnie. Każdy z nas choć raz się na kimś zawiódł, kogoś znienawidził i na kimś się zemścił. Każdy z nas kiedyś kochał, a później tego żałował. Wszyscy się zmieniliśmy, widzimy mniej, a pragniemy więcej, nie dostrzegając, że tak naprawdę to, czego potrzebujemy jest na wyciągniecie ręki.

I niech sobie będą wszyscy mądrzy... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2015

I niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami, a ja z moją miłością niech sobie będę głupi. — Edward Stachura

Nigdy nie rezygnuj z ludzi  do... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2015

Nigdy nie rezygnuj z ludzi, do których dzwonisz o trzeciej rano, a oni odbierają Twój telefon. Którzy przyjeżdżają do Ciebie z drugiego końca miasta, by Ci pomóc, ponieważ nie potrafisz ugotować fasolki szparagowej. Którzy pomimo długiego okresu milczenia, odprowadzą Cię do domu, bo pijana zawieruszyłaś się w ich okolicy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV