głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Jesteśmy winni wielu błędów i pomyłek lecz naszą największą zbrodnią jest zaniedbywanie dzieci brak troski o te fontanny życia. Wiele z naszych potrzeb może zac

memoirs

memoirs.moblo.pl
Jesteśmy winni wielu błędów i pomyłek lecz naszą największą zbrodnią jest zaniedbywanie dzieci brak troski o te fontanny życia. Wiele z naszych potrzeb może zaczekać.
Jesteśmy winni wielu błędów i... teksty

memoirs dodano: 29 marca 2013

Jesteśmy winni wielu błędów i pomyłek, lecz naszą największą zbrodnią jest zaniedbywanie dzieci, brak troski o te fontanny życia. Wiele z naszych potrzeb może zaczekać. Dzieci nie mogą. Teraz formują się ich kości, tworzy się ich krew, rozwijają się ich zmysły. Nie możemy im odpowiedzieć „Jutro”. Ich imię brzmi „Dzisiaj”.

Nigdy nie wymieniaj nadaremnie mojego... teksty

memoirs dodano: 22 luty 2013

Nigdy nie wymieniaj nadaremnie mojego imienia. Jeśli nie masz co powiedzieć, to nie otwieraj gęby. Kłapiesz głupim ryjem, jakbyś sam był, kurwa, święty!

Nie pozwól  żeby otwarte rany... teksty

memoirs dodano: 21 luty 2013

Nie pozwól, żeby otwarte rany przemieniły Cię w kogoś, kim nie jesteś. - Paulo Coelho

Od prawie roku  budzę się i... teksty

memoirs dodano: 20 luty 2013

Od prawie roku, budzę się i zasypiam z tą samą myślą. Czekam z całych sił, aż nadejdzie ten dzień, w którym dasz mi to czego najbardziej pragnę, to czego oby dwoje chcemy, lecz nie mamy odwagi, by kolejny raz spróbować.

A w Twoim 'tęskniłem' było tak... teksty

memoirs dodano: 20 luty 2013

A w Twoim 'tęskniłem' było tak ogromnie dużo bólu i prawdy. tak wiele nieprzespanych nocy i zagryzanych warg. Tak dużo kasowanych w połowie smsów i rozłączanych połączeń. Tak wiele cierpienia - aż trudno było uwierzyć, że stać Cię na tak skrajne uczucia.

Ze wszystkich rzeczy wiecznych... teksty

memoirs dodano: 20 luty 2013

Ze wszystkich rzeczy wiecznych miłość trwa najkrócej.

Życzę Ci wszystkiego najgorszego... teksty

memoirs dodano: 7 luty 2013

Życzę Ci wszystkiego najgorszego, żeby Twoje szczęście i całe życie rozjebało się w drobny mak! Żebyś błagał o litość, o śmierć, zastanawiał się dlaczego Cię to spotkało, kto Ci życzy źle, komu zależy na tym. By każdy dzień był gehenną, zadawał bezlitosne tortury, byś tego nie wytrzymywał i w końcu postradał rozum... Żebyś za każdą minutę mojego cierpienia z Twojego powodu cierpiał godzinę i to stukrotne bardziej niż ja. Na nową drogę życia którą podążasz już dłuższy czas wręczam Ci odbezpieczony granat i nóż w serce. By nikt przez Ciebie już nigdy nie cierpiał, a przede wszystkim by nikt nie mógł Cię mieć. Minęło sporo czasu, a ja dalej myślę o Tobie, i chociaż próbuję nie mogę zapomnieć...

Podobno miałeś na mnie plan  tak mi... teksty

memoirs dodano: 5 luty 2013

Podobno miałeś na mnie plan, tak mi opowiadałeś kiedyś. Wtedy jeszcze ze mną gadałeś, wtedy. A ja jak kretyn wierzyłem w Twoje szepty i byłem gotów oddać im się bez reszty. Wierz mi, aż twój głos nagle zniknął i nawet nie było mi specjalnie przykro.

Zaczarowana magią Świąt stanę... teksty

memoirs dodano: 22 grudnia 2012

Zaczarowana magią Świąt stanę samotnie pod rozgwieżdżonym niebem i patrząc na spadające płatki śniegu. Pomyślę o ludziach, których noszę w sercu, zwłaszcza o Tobie... życząc Ci spokojnych Świąt, wszędzie tam, gdziekolwiek jesteś.

Za każdym razem  gdy robi się coś... teksty

memoirs dodano: 13 grudnia 2012

Za każdym razem, gdy robi się coś dlatego, że 'życie jest zbyt krótkie' można być pewnym, że życie okaże się wystarczająco długie, by za to pokarać.

Nie przeczę  że nie macie racji.... teksty

memoirs dodano: 12 grudnia 2012

Nie przeczę, że nie macie racji. Szukam tylko namacalnych dowodów. Wtedy uwierzę.

Więc pij za wolność i wyjście na... teksty

memoirs dodano: 7 grudnia 2012

Więc pij za wolność i wyjście na prostą, osobno, bo razem nam się zjebał światopogląd, podobno.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV