głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs 2. Gdy się przy czymś upiera to przesadza a gdy się nie upiera to nie wie czego chce. Jak kocha to jest naiwna a jak nie kocha to jest zimna. Gdy ma ochotę na s

memoirs

memoirs.moblo.pl
2. Gdy się przy czymś upiera to przesadza a gdy się nie upiera to nie wie czego chce. Jak kocha to jest naiwna a jak nie kocha to jest zimna. Gdy ma ochotę na sek
2. Gdy się przy czymś upiera  to... teksty

memoirs dodano: 30 stycznia 2015

2. Gdy się przy czymś upiera, to przesadza, a gdy się nie upiera, to nie wie czego chce. Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna. Gdy ma ochotę na seks, to jest suką, a gdy nie ma ochoty na seks, to też jest suką. Jeśli chce być kimś – to znaczy, że przewróciło się jej w głowie, a jak nie chce być kimś, to jest głupią kurą. Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał, a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana. Wtedy też będzie wiedzieć, że gdy dostaje furii – to jej się tylko tak zdaje. W każdym razie, może być pewna, że nie ma żadnych prawdziwych powodów do gniewu i powinna udać się po poradę do psychoterapeuty.

1. Dziewczynka  gdy stanie się... teksty

memoirs dodano: 30 stycznia 2015

1. Dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie. A w szczególności zrozumie, że gdy ją boli, to tak naprawdę nie boli. Gdy jej się chce, to tak naprawdę jej się nie chce, a gdy nie chce, to właśnie chce. Gdy płacze, to histeryzuje i jest niewdzięczna. Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna. Gdy się cieszy, to się wygłupia, albo jest pijana. Gdy chce ładnie wyglądać, to się mizdrzy, a gdy się kimś zainteresuje, to się puszcza. Gdy się wstydzi, to jest głupia, a gdy się nie wstydzi to jest bezwstydna.

Uważaj na ludzi  których miejsce... teksty

memoirs dodano: 27 stycznia 2015

Uważaj na ludzi, których miejsce jest w przeszłości. Nie wpuszczaj ich z powrotem do swojego życia. Racja, dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi. 5, 6 ani 10 razy też nie.

W życiu chodzi o to aby zakochiwać... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2015

W życiu chodzi o to aby zakochiwać się i szaleć na fali emocji, cierpieć i znów walić głowa w mur, mieć motyle w brzuchu i pić wódkę o 4 rano bo znów nie wyszło. I to jest nasz sens człowieczeństwa. Odczuwać. Nie zamknięcie się w sobie, nie kupowanie kolejnych butów i pralki, ale emocje.

Każdy z nas coś stracił  czegoś... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2015

Każdy z nas coś stracił, czegoś nie docenił, wypuścił coś cennego z rąk, przegapił jakąś okazję, przestał wierzyć, stracił nadzieję, zgubił sens, próbował uciec, chciał odnaleźć siebie. Każdy z nas choć raz znalazł się na rozstaju dróg i zastanawiał się, którą wybrać, w efekcie nie wybierając żadnej i zostając z niczym. Każdy z nas docenił coś po stracie, zrozumiał za późno, poddał się zbyt wcześnie. Każdy z nas choć raz się na kimś zawiódł, kogoś znienawidził i na kimś się zemścił. Każdy z nas kiedyś kochał, a później tego żałował. Wszyscy się zmieniliśmy, widzimy mniej, a pragniemy więcej, nie dostrzegając, że tak naprawdę to, czego potrzebujemy jest na wyciągniecie ręki.

I niech sobie będą wszyscy mądrzy... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2015

I niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami, a ja z moją miłością niech sobie będę głupi. — Edward Stachura

Nigdy nie rezygnuj z ludzi  do... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2015

Nigdy nie rezygnuj z ludzi, do których dzwonisz o trzeciej rano, a oni odbierają Twój telefon. Którzy przyjeżdżają do Ciebie z drugiego końca miasta, by Ci pomóc, ponieważ nie potrafisz ugotować fasolki szparagowej. Którzy pomimo długiego okresu milczenia, odprowadzą Cię do domu, bo pijana zawieruszyłaś się w ich okolicy.

'Ciągle nie mogę się z tym... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2015

'Ciągle nie mogę się z tym pogodzić. To nie ma sensu. Dlaczego ktoś, kogo kochamy, wkładamy do dziury pełnej błota? Zimnej, pełnej robactwa? To nie może się tak kończyć, po tym wszystkim, czym była.'

Muszę podziękować Ci za wszystko.... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2015

Muszę podziękować Ci za wszystko. Dziękuję za danie mi odwagi, abym zawsze zadawał pytania, nawet kiedy nie chcę odpowiedzi. Dziękuję za kochanie mnie tak, jak kochasz. Dziękuję za pokazanie mi, że nie zawsze musimy być silni, żeby być przy sobie – że w porządku jest być słabym, tak długo jak jesteśmy razem. I dziękuję za odnalezienie mnie po tych wszystkich latach. Ale najbardziej dziękuję Ci za stracenie mnie tyle lat temu, bo moje życie nie byłoby takie same, gdybyś nigdy nie odszedł.

Jesteś uwięziony między tym  co... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2015

Jesteś uwięziony między tym, co czujesz, a tym, co wypada zrobić i co pomyślą inni. Zawsze wybieraj to, co sprawia, że możesz być szczęśliwy. Chyba że chcesz, by szczęśliwi byli wszyscy oprócz Ciebie.

Już klękałem  pragnąc Cię o to... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2015

Już klękałem, pragnąc Cię o to zapytać. Ledwie zdążyłem powiedzieć -'wyjdziesz'- , a Ty wyszłaś, trzaskając drzwiami.

Kiedyś może zrozumiesz jak trudno... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2015

Kiedyś może zrozumiesz jak trudno jest wstać i walczyć od nowa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV