głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs 2. Pamiętajcie że nikomu nie musicie się tłumaczyć ze swojego życia ani nikt nie musi tłumaczyć się Wam. Każdy przeżywa je i tak sam nikt za nas tego nie zrobi.

memoirs

memoirs.moblo.pl
2. Pamiętajcie że nikomu nie musicie się tłumaczyć ze swojego życia ani nikt nie musi tłumaczyć się Wam. Każdy przeżywa je i tak sam nikt za nas tego nie zrobi. Ufa
2. Pamiętajcie  że nikomu nie... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2015

2. Pamiętajcie, że nikomu nie musicie się tłumaczyć ze swojego życia, ani nikt nie musi tłumaczyć się Wam. Każdy przeżywa je i tak sam, nikt za nas tego nie zrobi. Ufajcie ludziom, którzy potrafią mówić prawdę w cztery oczy i co najważniejsze - tym, którzy potrafią się szczerze cieszyć nie tyle ze swoich własnych, ale i Waszych sukcesów..

1. Wiecie czego najbardziej nie... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2015

1. Wiecie czego najbardziej nie lubię w ludziach? Wykorzystywania czyjegoś wrażliwego sumienia. Ahh.. i wzbudzania poczucia winy, choć tak naprawdę człowiek nic złego nie zrobił tylko musiał coś wybrać. Coraz bardziej przekonuję się do tego, że z niektórymi sprawami, problemami, miejscami bądź nawet ludźmi należy się rozstać i nie chodzi tutaj o jakąkolwiek dumę, ale o spokój wewnętrzny bo chyba to daje tak naprawdę największe szczęście. Poza tym można to jeszcze wtyłumaczyć w taki sposób, iż po jaką cholerkę mamy otaczać się ludźmi którzy potrafią jedynie oceniać innych, nie mając zamiaru odrobinę spojrzeć na samych siebie czy też zamiast powiedzieć nam w twarz co naprawdę myślą, robić to zaraz po tym jak znikamy za pierwszym lepszym 'rogiem'.

Jeśli naprawdę kogoś kochasz... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2015

Jeśli naprawdę kogoś kochasz, pozwolisz, by złamał Ci serce.

Uważaj  żeby pewnego dnia nie... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2015

Uważaj, żeby pewnego dnia nie poczuć za mocno. Uważaj, żeby pewnego dnia znów nie stracić za wiele.

Czasem kiedy myślę o tym co... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2015

Czasem kiedy myślę o tym co robiłam, ile dałam, żeby go zdobyć, żeby mnie kochał, myślę o tym i jest mi wstyd... Dać wam radę? Nie warto walczyć o coś czego nie ma, serio.

Opłakuję coś  czego nigdy nie... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2015

Opłakuję coś, czego nigdy nie miałam. Co za absurd. Rozpacz z powodu przeklętych nadziei, przeklętych marzeń i oczekiwań.

'Jestem z pokolenia  które znało... teksty

memoirs dodano: 18 stycznia 2015

'Jestem z pokolenia, które znało swoje ograniczenia i wiedziało, że ich nie przeskoczy. Z pokolenia orłów, którym wmawiano, że są kurami i skrzydła nie służą im od latania. Z pokolenia dziobiącego ze spuszczoną głową. Dlatego kiedy podniosłem głowę, rozłożyłem skrzydła, odbiłem się od ziemi i wzniosłem wysoko, to wiedziałem już, że nigdy, ale to przenigdy nie chcę wrócić do kurnika. Wiedziałem, że chociaż się boję latać i mam lęk wysokości, to choćbym miał się porzygać ze strachu, nie dam się już ściągnąć na ziemię. I Tobie też tego życzę. Podnieś głowę. Spójrz w niebo i poleć.'

'Klęczy przed figurą  a diabła ma... teksty

memoirs dodano: 16 stycznia 2015

'Klęczy przed figurą, a diabła ma za skórą.'

Zło  które Ci wyrządzono zamieniaj... teksty

memoirs dodano: 12 stycznia 2015

Zło, które Ci wyrządzono zamieniaj w dobro.

A potem sam się znajdzie powód  by... teksty

memoirs dodano: 8 stycznia 2015

A potem sam się znajdzie powód, by zwątpić czy to się opłaca. Znajdziemy powód by odchodzić i sto powodów żeby wracać.

Chciałam nie raz się targnąć... teksty

memoirs dodano: 8 stycznia 2015

Chciałam nie raz się targnąć, skończyć z tym raz na zawsze, ile można czekać, pragnąc nie skoczyć po nowa szanse... Proszę Cie raz ostatni, przełknę każdej prawdy ciernie, karmiona nadziejami chyba wcale wole nie jeść. Dniami nocami ciągle pytam się gdzie jesteś, ale chyba powątpiewam czy Ty w ogóle istniejesz.

Wyrwij me serce i wyrzuć  spal... teksty

memoirs dodano: 1 stycznia 2015

Wyrwij me serce i wyrzuć, spal, potnij, nakłuj, zjedz! Cokolwiek. Już go nie potrzebuje...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV