głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Im bardziej miałam wyjebane tym bardziej się starałeś im więcej mi zależało tym bardziej Ty miałeś wyjebane. Przyszedł czas że oboje mamy wyjebane! Spierdalaj m

memoirs

memoirs.moblo.pl
Im bardziej miałam wyjebane tym bardziej się starałeś im więcej mi zależało tym bardziej Ty miałeś wyjebane. Przyszedł czas że oboje mamy wyjebane!
Im bardziej miałam wyjebane  tym... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

Im bardziej miałam wyjebane, tym bardziej się starałeś, im więcej mi zależało tym bardziej Ty miałeś wyjebane. Przyszedł czas, że oboje mamy wyjebane!

Spierdalaj mi z oczu i z pamięci! teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

Spierdalaj mi z oczu i z pamięci!

Nie wystarczy mieć dokąd wrócić... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

Nie wystarczy mieć dokąd wrócić, trzeba mieć jeszcze kogoś, kto będzie na Ciebie czekał.

To zabawne  że są ludzie  którzy... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

To zabawne, że są ludzie, którzy potrafią stanąć przed człowiekiem i zacząć wytykać mu jego braki, a nie widzą, że w rzeczywistości mówią do lustra.

Nigdy nie jesteś wystarczająco... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

Nigdy nie jesteś wystarczająco dobra, wystarczająco cudowna, wystarczająco wystarczająca. Zawsze znajdzie się jakaś zdzira, która będzie lepsza od Ciebie.

Los takich jak Ty z reguły bywa... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

Los takich jak Ty z reguły bywa krótki, powinieneś pod uwagę wziąć kariere prostytutki.

I okazuje się ze nikt nas nie... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

I okazuje się ze nikt nas nie okłamał, tylko my zbyt dużo sobie wyobrażaliśmy.

Znudziłeś mi się. Znudziło mi... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

Znudziłeś mi się. Znudziło mi się to, że każdego dnia od jakiejś nieznajomej osoby muszę wysłuchiwać, co też o mnie nie mówiłeś, znudził mi się Twój zasrany charakter, znudziło mi się to, że po tych durnych rozmowach przez telefon mogę liczyć jedynie na niemrawe 'cześć' w szkole. Znudziły mi się Twoje spojrzenia, które zapewne mogą zabić. Znudziły mi się Twoje niebieskie oczy, wypowiadanie Twojego imienia też mi się znudziło. Nawet ruch Twojej dłoni, gdy przeczesujesz włosy mnie już nie bawi. Tak, dobrze zrozumiałeś. Mam Cię dość.

Dziś jestem smutny i... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

Dziś jestem smutny i nieszczęśliwy. Co mam począć? Stanę się zgorzkniały i stracę zaufanie do ludzi, bo zawiódł mnie jeden człowiek. Będę ział nienawiścią do tych, co odnaleźli swoje skarby, bo ja sam nie dotarłem do mojego. I zawsze będę dbał tylko o tę drobinę, którą posiadam, bo jestem za maluczki by mieć cały świat. - Paulo Coelho

I co Cię trzyma przy mnie  lepiej by... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

I co Cię trzyma przy mnie, lepiej by Ci było z dala. Tylko piję, przeklinam i się ciągle opierdalam.

Właśnie tak podnoszę głowę... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

Właśnie tak podnoszę głowę, patrzę na niebo, by choć przez chwilę nie czuć się jak dnia każdego, pytam dlaczego lecz znów odpowiedzi nie ma żadnej, wiem tylko jedno - że zawsze wstanę gdy upadnę.

Przepraszam Cię za każdego focha... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

Przepraszam Cię za każdego focha, każdy krzyk, każde dąsanie się, każde nieodpowiednie słowa, że często bywam nieznośna, muszę postawić na swoim, spóźniam się, czepiam się szczegółów i że wszystko muszę mieć idealnie zrobione, bo inaczej zawsze jestem niezadowolona, za to że przez tyle czasu zdążyłam się na Ciebie obrazić 3 razy dziennie, ale wiesz, że mam ciężki charakter i mimo, że w takich momentach moje serce łamie się na milion kawałków to i tak będę dalej brnęła w swoim postanowieniu nie wiedząc co chcę tym w ogóle udowodnić. Cudownie, że mimo wszystko za każdym razem przychodziłeś do mnie z tym samym ciepłem i coraz to większą miłością. Dziękuję. ;*

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV