głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Musisz wiedzieć że ja nie jestem tą która cierpliwie czeka na Twój telefon. Jestem tą która denerwuje się okropnie kiedy nie odzywasz się cały dzień. Tą która k

memoirs

memoirs.moblo.pl
Musisz wiedzieć że ja nie jestem tą która cierpliwie czeka na Twój telefon. Jestem tą która denerwuje się okropnie kiedy nie odzywasz się cały dzień. Tą która każde
Musisz wiedzieć  że ja nie jestem... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

Musisz wiedzieć, że ja nie jestem tą, która cierpliwie czeka na Twój telefon. Jestem tą, która denerwuje się okropnie, kiedy nie odzywasz się cały dzień. Tą, która każde Twoje słowo tłumaczy sobie na milion różnych sposobów. Tą, która każdą sytuację dokładnie zapamiętuje i przechowuje w sercu już na zawsze. A wszystko to dlatego, że tak cholernie mi na Tobie zależy. I strasznie przeraża mnie myśl, że kiedykolwiek mogłabym Cię stracić.

Dziękuję Ci  że nadałeś sens... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

Dziękuję Ci, że nadałeś sens memu życiu. Przyszłam na świat, by przeżyć to, co przeżyłam, uszkodzić sobie serce, spotkać się z Tobą, wspiąć się na ten zamek, i po to, byś wyrył w swej duszy moją twarz. To jedyny powód, dla którego przyszłam na świat. Nie pozwól, by moje życie stało się niepotrzebne.

I uwielbiam kiedy tak na mnie... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

I uwielbiam kiedy tak na mnie patrzysz. Kiedy te Twoje oczka wpatrują się w moje. Kiedy tak niesamowicie czule przytulasz do siebie i po chwili mówisz ` Moja ` kiedy mnie całujesz. Czuje wtedy takie dreszcze na sobie. Kiedy trzymasz za rękę i prowadzisz przez miasto. Kiedy każdemu mówisz że jestem Twoja. Wiesz po prostu uwielbiam Cię w całości .

  Dziewczynie  którą ktoś... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

` Dziewczynie, którą ktoś okłamał podle, zawiódł nocny bar i blask ekranów. Daruj lepszy świt niż ten co zna już, nie mów jej, że masz piękniejsze od niej. Miasto, które zna jak brudną plamę, teraz niech jak sen przy Tobie zgaśnie. ` - Seweryn Krajewski

Nie rozpieszczaj mnie za bardzo  bo... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

Nie rozpieszczaj mnie za bardzo, bo ucieknę szybko, chcę czuć Cię blisko, ale chcę też oddychać.

Wiesz kiedy na prawdę kochasz? Kiedy... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

Wiesz kiedy na prawdę kochasz? Kiedy się do Ciebie nie odzywa, odrzuca połączenia, a Ty nadal dzwonisz. Kiedy powoduje, że po Twojej twarzy spływają łzy, a Ty nadal chcesz z nim być. Kiedy budzisz się w środku nocy i mam ochotę napisać mu sms-a 'Kocham Cię', chociaż wiesz, że odczyta go dopiero rano.

Nie obchodziło ją  co inni o niej... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

Nie obchodziło ją, co inni o niej myślą. Nauczyła się żyć po swojemu. W końcu doceniła życie. Odeszła z wariatem, bo go pokochała. Sama też była szalona.

Wszystko co chcę to świadomość... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

Wszystko co chcę to świadomość, że mi ufasz, że mnie słuchasz słyszysz, chcesz mówić nigdy nie pouczać.

Choć tracę wiarę  czytam znów... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

Choć tracę wiarę, czytam znów Twoje listy, wracam myślami, nie mogę znieść ciszy.

Co jeśli powiem  że się boje? Już... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

Co jeśli powiem, że się boje? Już nie mogę być tu istnieć, w tą samą stronę iść co życie. Bo tak będzie chyba szybciej, ja Siebie już w tym nie widzę. Co jeśli powiem, że mi łzy płyną? W dni kiedy brakuje powietrza.

Kochać to nie znaczy nie popełniać... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

Kochać to nie znaczy nie popełniać błędów, kochać to naprawiać te błędy razem.

Wszędzie jest niebo  bo śmiejesz... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

Wszędzie jest niebo, bo śmiejesz się znów, serce mi bije na dźwięk Twoich słów. I nagle z radością na świat patrzeć chcę, gdy jesteś tak blisko mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV