głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Ja używam    teksty meganxrose dodał komentarz: Ja używam ;) do wpisu 27 stycznia 2012
A wiesz  kiedy dopiero całkowicie... teksty

meganxrose dodano: 3 grudnia 2011

A wiesz, kiedy dopiero całkowicie wymażę Cię z pamięci? Kiedy podejdziesz, popatrzysz mi prosto w oczy i powiesz, że nic nie znaczę, a nasza znajomość to tylko pomyłka.

lostxlucky.fbl.pl teksty

meganxrose dodano: 20 września 2011

lostxlucky.fbl.pl

Wspaniałe wpisy. teksty meganxrose dodał komentarz: Wspaniałe wpisy. do wpisu 16 września 2011
Ciebie wciąż nie ma. Nie słyszę... teksty

meganxrose dodano: 16 września 2011

Ciebie wciąż nie ma. Nie słyszę Twojego głosu. Wariuję. Co mam robić? Nie wiem sama. Może sam mi to powiesz? Nie, nie powiesz. Nie masz jak. Nie chcesz mieć jak. Jestem Ci obojętna, jak zeszłoroczny śnieg, a nawet bardziej. Nie mów nic, i tak wiem, że nie masz nic na swoją obronę. Do widzenia. Kocham Cię. Tak, dobrze zrozumiałeś. Odezwiesz się? Do Ciebie mówić, to jak do słupa, do drzewa, lub stawu. Nic.

Nie chcę pocieszenia. Chcę wsparcie... teksty

meganxrose dodano: 16 września 2011

Nie chcę pocieszenia. Chcę wsparcie, kopa w dupę i słowa motywacji.

Wyładował swoje uczucia... teksty

meganxrose dodano: 16 września 2011

Wyładował swoje uczucia zapominając o mnie. O tym, że ja też je mam. Silniejsze, z większą potrzebą czułości. Ale to przecież nie jest ważne. Ja zawsze jestem na ostatnim miejscu.

Sięgam po telefon  zaczynam pisać... teksty

meganxrose dodano: 16 września 2011

Sięgam po telefon, zaczynam pisać, ale nie, jest jednak blokada - nie wyślę, nie mogę, nie teraz. Za dużo już straciłam, aby pogaraszać jeszcze bardziej sytuacje. I tak nie zrozumie.. Ba, wyprze się. Co złego to nie on. Zwykły facet.

Jeden z takich dni  w których... teksty

meganxrose dodano: 16 września 2011

Jeden z takich dni, w których zakładasz maskę własnego, uśmiechniętego ja, a w duszy masz piekielną pustkę, smutek i żal. Myśli coraz bardziej biją się z tym, co czuję. Serce każe, rozum nie pozwala.

Nie jesteście razem od tygodnia. To... teksty

meganxrose dodano: 19 sierpnia 2011

Nie jesteście razem od tygodnia. To był trudny wybór, no ale.. Stało się. Musieliśmy dać sobie trochę przerwy. On nie wytrzymał, dzwonił do Ciebie z płaczliwym głosem, że nie da rady, że jestem najważniejsza i jedyna. Kocha mnie bez granic.. Następnego dnia przechadzając się po parku widzisz go w objęciach innej. Nadal wierzysz w miłość?..

Po 19 miesiącach i 16 dniach mogę... teksty

meganxrose dodano: 12 sierpnia 2011

Po 19 miesiącach i 16 dniach mogę spokojnie powiedzieć, że już go nie kocham. Zero przyśpieszonego bicia serca, gdy tylko przypadkiem go spotkam. Żadnych motylków, gdy dostanę od niego najzwyklejszego sms'a. Mimo słabości, która tyle trwała wyleczyłam się z cholernej, pierwszej, prawdziwej miłości. Czuje się przez to taka szczęsliwa.

Zależy mi na wielu   rzeczach . Bez... teksty

meganxrose dodano: 12 sierpnia 2011

Zależy mi na wielu ,,rzeczach". Bez pewnych osób, sytuacji i rzeczy nie dałabym rady. Błądze codziennie w labiryncie swoich myśli i marzeń zastanawiając się ciągle ,,A może to jednak wszytsko moja wina? Może to ja kroczę złą drogą?". Chwile refleksji są jedank potrzebne.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 56 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV