głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
marryall Tak długo jak wiem jak się kocha wiem po prostu że pozostanę przy życiu. Mam całe życie do przeżycia. Mam pełno miłości do oddania Przetrwam. Zużyłam całą swoją

marryall

marryall.moblo.pl
Tak długo jak wiem jak się kocha wiem po prostu że pozostanę przy życiu. Mam całe życie do przeżycia. Mam pełno miłości do oddania Przetrwam.
Tak długo jak wiem jak się kocha... teksty

marryall dodano: 19 października 2014

Tak długo jak wiem jak się kocha, wiem po prostu, że pozostanę przy życiu. Mam całe życie do przeżycia. Mam pełno miłości do oddania, Przetrwam.

Zużyłam całą swoją siłę... teksty

marryall dodano: 19 października 2014

Zużyłam całą swoją siłę, Tylko po to by się nie rozpaść, Tak mocno starałam się naprawić kawałki mojego złamanego serca. I spędziłam, tak wiele nocy, Współczując samej sobie, Płakałam, Ale teraz chce iść z podniesioną głową, I zobaczysz mnie, Z kimś nowym, Już nie będę tą małą, głupią osóbką, zakochaną w tobie, Ale teraz zachowam całą swoją miłość, Dla kogoś kto będzie i mnie kochał.

Na początku byłam przestraszona... teksty

marryall dodano: 19 października 2014

Na początku byłam przestraszona, Skamieniałam, Myśląc, że nigdy nie mogłabym żyć bez ciebie obok. Ale spędziłam tyle nocy, Myśląc, jak źle mnie traktowałeś, I urosłam w siłę, Naucze się sobie radzić,Powinnam wcześniej zmienić pieprzony zamek do mojego serca. Nie jesteś już mile widziany, Czy to nie ty chciałeś mnie z ochotą załamać? Myślałeś, że się skruszę? Myślałeś, że położę się i umrę? Nie. Przetrwam. Tak długo jak wiem jak się kocha, wiem, że pozostanę przy życiu. Mam całe życie do przeżycia. Mam pełno miłości do oddania, Przetrwam.

 Rozstania  powroty  euforia... teksty

marryall dodano: 18 października 2014

"Rozstania, powroty, euforia, tęsknota, Nie doceniłem Ciebie jako młody chłopak, Teraz doceniam, choć to nic nie zmienia, Byłaś za dobra dla mnie, Byłaś za dobra bez zwątpienia, A ja jak jakiś palant robiłem wszystko, By swój apetyt zadowalac, Ty byłaś piękna - Ja raczej obciach, Byłaś mi wierna - ja nie do końca, Uwierz mi nie żałuję że tak wyszło, Każdy z nas czasem jest egoistą, Przy Tobie mogłem mieć wszystko, Stało się inaczej, ide dalej nie płacze, Nie rozpaczam, ale za to pamietam, Ciągle czuję Twoje włosy w moich rękach, Ty byłaś piękna - ja byłem śplepy Byłaś mi wierna - a ja... niestety."

Baby I'm wasted  All I wanna do is... teksty

marryall dodano: 11 października 2014

Baby I'm wasted All I wanna do is drive home to you Baby I'm faded All I wanna do is take you downtown

 zawsze mnie denerwował   Jego... teksty

marryall dodano: 7 października 2014

"zawsze mnie denerwował - Jego sposób mówienia, który był tak bardzo arogancki. Jego miny, typu "jesteś pojebana". Jego ciągła chęć pochłaniania wiedzy. Jego kontrole, które zdawały się być częstsze niż te więzienne. wkurwiało mnie Jego wszystko.. On - zdecydowanie...cały On.. ale dzisiaj gdy tak siedzę, spoglądając od czasu do czasu na telefon, który milczy - pragnę żeby mnie powkurwiał. żeby się wydzierał, stroił te swoje głupie miny, i kontrolował... pragnę żeby był, po prostu..." Veriolla

 Bo to się okazuję  że podstawą... teksty

marryall dodano: 4 października 2014

-Bo to się okazuję, że podstawą jest wspólny mianownik..My też mamy jakby wspólny mianownik /ułamki w miłości

Jak masz miękkie serce  to obyś... teksty

marryall dodano: 27 września 2014

Jak masz miękkie serce, to obyś dupy nie miał szklanej.

decydując się na mnie  nie możesz... teksty

marryall dodano: 17 września 2014

decydując się na mnie, nie możesz bywać. musisz być - stanowczo, i zawsze, bo ja, to taka mała życiowa niezdara. ja się potykam, i trzeba mnie podnosić. ja nie umiem sama podejmować decyzji, i trzeba mi w tym pomagać. ja się lubię przyzwyczajać, wiesz? więc musisz być zawsze, o każdej porze dnia i nocy, stuprocentowo - by uczyć mnie życia, bo chyba ominęłam kilka lekcji, a na ściągach to ja tu nie przetrwam./ veriolla

 I rozpalam w was ogień  jeśli... teksty

marryall dodano: 14 września 2014

"I rozpalam w was ogień, jeśli tylko mam szansę Chcę tobie mówić o rapie i wracać co chwilę Nie tylko po to, żeby znów móc Cię łapać za tyłek Bo wiem, że w końcu poderwę latem dziewczynę Co lubi oldschool, na równi stawia lateks z winylem"

 Jutro wieczorem  jeśli znów mi... teksty

marryall dodano: 14 września 2014

"Jutro wieczorem, jeśli znów mi się nie urwie film Będę rycerzem, jeśli wcześniej się nie wkurwię i Nie wyląduję gdzieś na mieście w jakimś klubie z kimś Kto również lubi pić, wiem ten świat jest dziwny"

Jestem chmurą na wietrze tuż nad... teksty

marryall dodano: 13 września 2014

Jestem chmurą na wietrze tuż nad twoją głową, Chmurą z twoich płuc wydychaną nerwowo, Jestem szlugiem, który odpalasz jeden za drugim, Każdy buch odkłada się i kumuluje, jak długi. Dzień długi, noc krótka.Znów szlug, wdychasz chemię, Jestem dymem wnikam w dywan, firanki i boazerię,

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV