głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
marryall ♫ Beyoncé I'd Rather Go Blind Popłakać się w momencie Ja tylko Siedziałam tutaj myslałam o Twoich pocałunkach i Twoim ciepłym obejmowaniu Odbicie w szkle trzyma

marryall

marryall.moblo.pl
♫ Beyoncé I'd Rather Go Blind Popłakać się w momencie Ja tylko Siedziałam tutaj myslałam o Twoich pocałunkach i Twoim ciepłym obejmowaniu Odbicie w szkle tr
♫ Beyoncé   I'd Rather Go Blind... teksty

marryall dodano: 4 grudnia 2014

♫ Beyoncé - I'd Rather Go Blind /Popłakać się w momencie "Ja tylko Siedziałam tutaj myslałam o Twoich pocałunkach i Twoim ciepłym obejmowaniu Odbicie w szkle trzymałam się moich ust kochanie ujawniłam łzy na mojej twarzy"

To jest parodia.Patrzę na zdjęcie... teksty

marryall dodano: 4 grudnia 2014

To jest parodia.Patrzę na zdjęcie lotek,które mi wysłał i ta myśl, że nie zobaczę ich już na własne oczy doprowadza mnie do płaczu? #Lotki#Mistrza

Miałam ochotę zniknąć gdy jak... teksty

marryall dodano: 4 grudnia 2014

Miałam ochotę zniknąć gdy jak gdyby nigdy nic usiadł naprzeciw mnie. Nie wiedziałam co zrobić z oczyma. Byle tylko na Niego nie spojrzeć. To takie kurwa tragiczne być z kimś tyle czasu a być kompletnie obcym dla siebie. Nie ma żadnego cześć (duma nie pozwala). Nie ma spojrzeń (za bardzo boli). Żadnego słowa (bo niby o czym). Wielkie NIC pod którym stoję mała Ja. Czego się spodziewam?

Myślałam  że nie pozwoli nigdy... teksty

marryall dodano: 4 grudnia 2014

Myślałam, że nie pozwoli nigdy żeby nasz związek się rozpadł. Dziś nie wiem czy więcej czasu poświęca szkole czy pracy. Czy jeździ na akcje czy imprezuje. I im więcej stawiam sobie tych pytań tym więcej łez napływa mi do oczu. Tak cholernie tęsknie.

Może czas uświadomić sobie  że... teksty

marryall dodano: 4 grudnia 2014

Może czas uświadomić sobie, że MAGII nie było i nie ma, że chociaż myślę o NIM to ON o mnie już nie. Czemu tak trudno jest mi przyswoić sobie jedno słowo 'ZRYWAM' które skierował do mnie. A ja dalej mam NADZIEJE czy już nie?

Czasem mam wrażenie  że w pewnym... teksty

marryall dodano: 4 grudnia 2014

Czasem mam wrażenie, że w pewnym momencie wstanę i po prostu zrobię sobie krzywdę. Każdy dzień to jest jakaś walka żeby coraz mniej myśli było związanych z nim.

 Żałuj  że ze mną nie jesteś.... teksty

marryall dodano: 4 grudnia 2014

"Żałuj, że ze mną nie jesteś." Serio tyle miał do powiedzenia jakiś tydzień po zerwaniu ze mną? Mam już dosyć. Wysiadam powoli.. Co mam o tym wszystkim myśleć..

I to tak cholernie nie fair  że moje... teksty

marryall dodano: 2 grudnia 2014

I to tak cholernie nie fair, że moje myśli dalej krążą wokół niego tworząc jakieś dziwne scenariusze. Kładę się przygotowana na kolejny sen który po przebudzeniu okaże się TYLKO snem. A Jego już nigdy przy mnie nie będzie. I nie będzie tych onirycznych słów skierowanych do mnie. Nie będzie nic. Martwa cisza.

Po jego ostatnim smsie  na którego... teksty

marryall dodano: 2 grudnia 2014

Po jego ostatnim smsie (na którego zresztą nie odpisałam) miałam wielką ochotę odpisać: Zapomniałeś kurwa? Wszyscy oprócz Ciebie nie , ale Mam nadzieję, że już niedługo wszyscy zapomną o istnieniu tego jebanego tatuażu na mojej ręce,gdy on zniknie.

Ostatnim razem  jechałam... teksty

marryall dodano: 2 grudnia 2014

Ostatnim razem, jechałam późniejszym autobusem i kompletnie nie spodziewałam się go tam zobaczyć. Kiedy wsiadał jak zawsze serce zaczęło mi walić jak młotem. Czułam napływające do oczu łzy ale nie mogłam pozwolić im wypłynąć. Usiadł za mną jak gdyby nigdy nic. Cała droga do szkoły była jednym wielkim cierpieniem. Mając go za sobą a nie mając go już wg...

Gdy jade autobusem  szczególnie... teksty

marryall dodano: 2 grudnia 2014

Gdy jade autobusem (szczególnie wtedy) mysle czy to wszystko jakos go dotyka. Czy boli jego tak jak mnie gdy mnie widzi lub nie widzi. czy zastanawia sie co robie lub o czym mysle...pewnie nie. Przecież ma takie doskonałe życie.

Zerwał  poraz kolejny i tym razem... teksty

marryall dodano: 2 grudnia 2014

Zerwał poraz kolejny i tym razem ostatni. Zerwał przez smsa (tak,to takie dojrzałe po ponad 3 latach związku) Nie, nie robie z tego tragedii bo gdyby zrobił to prosto w oczy,byłoby to zbyt bolesne.I brak szansy ostatniego pożegnania chyba zostawia mi jakąs nadzieje z tyłu głowy? choć wiem ,że nadzieja nie pozwala na rozpoczęcie nowego rozdziału życia

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV