głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
marryall Kwestia widoku. Kwestia perspektywy.Falą stawiać opór nocą rano otwierać oczy śmiało Muszę być skałą trwałą. Co by się nie działo. Wolałabym oślepnąć niż widząc

marryall

marryall.moblo.pl
Kwestia widoku. Kwestia perspektywy.Falą stawiać opór nocą rano otwierać oczy śmiało
Kwestia widoku. Kwestia... teksty

marryall dodano: 4 grudnia 2014

Kwestia widoku. Kwestia perspektywy.Falą stawiać opór nocą, rano otwierać oczy śmiało

Muszę być skałą trwałą. Co by... teksty

marryall dodano: 4 grudnia 2014

Muszę być skałą trwałą. Co by się nie działo.

Wolałabym  oślepnąć  niż widząc... teksty

marryall dodano: 4 grudnia 2014

Wolałabym oślepnąć niż widząc Ciebie odchodzącego ode mnie.

Piosenki czasem pisane są dla Nas.... teksty

marryall dodano: 4 grudnia 2014

Piosenki czasem pisane są dla Nas."Coś mi powiedziało,że To był koniec, kiedy zobaczyłam Ciebie i ją rozmawiających. Coś załamało się we mnie. Moja dusza powiedziała "Płacz dziewczyno" Kiedy zobaczyłam Cibie i tę dziewczynę odchodzących" #TBT wakakcje

♫ Beyoncé   I'd Rather Go Blind... teksty

marryall dodano: 4 grudnia 2014

♫ Beyoncé - I'd Rather Go Blind /Popłakać się w momencie "Ja tylko Siedziałam tutaj myslałam o Twoich pocałunkach i Twoim ciepłym obejmowaniu Odbicie w szkle trzymałam się moich ust kochanie ujawniłam łzy na mojej twarzy"

To jest parodia.Patrzę na zdjęcie... teksty

marryall dodano: 4 grudnia 2014

To jest parodia.Patrzę na zdjęcie lotek,które mi wysłał i ta myśl, że nie zobaczę ich już na własne oczy doprowadza mnie do płaczu? #Lotki#Mistrza

Miałam ochotę zniknąć gdy jak... teksty

marryall dodano: 4 grudnia 2014

Miałam ochotę zniknąć gdy jak gdyby nigdy nic usiadł naprzeciw mnie. Nie wiedziałam co zrobić z oczyma. Byle tylko na Niego nie spojrzeć. To takie kurwa tragiczne być z kimś tyle czasu a być kompletnie obcym dla siebie. Nie ma żadnego cześć (duma nie pozwala). Nie ma spojrzeń (za bardzo boli). Żadnego słowa (bo niby o czym). Wielkie NIC pod którym stoję mała Ja. Czego się spodziewam?

Myślałam  że nie pozwoli nigdy... teksty

marryall dodano: 4 grudnia 2014

Myślałam, że nie pozwoli nigdy żeby nasz związek się rozpadł. Dziś nie wiem czy więcej czasu poświęca szkole czy pracy. Czy jeździ na akcje czy imprezuje. I im więcej stawiam sobie tych pytań tym więcej łez napływa mi do oczu. Tak cholernie tęsknie.

Może czas uświadomić sobie  że... teksty

marryall dodano: 4 grudnia 2014

Może czas uświadomić sobie, że MAGII nie było i nie ma, że chociaż myślę o NIM to ON o mnie już nie. Czemu tak trudno jest mi przyswoić sobie jedno słowo 'ZRYWAM' które skierował do mnie. A ja dalej mam NADZIEJE czy już nie?

Czasem mam wrażenie  że w pewnym... teksty

marryall dodano: 4 grudnia 2014

Czasem mam wrażenie, że w pewnym momencie wstanę i po prostu zrobię sobie krzywdę. Każdy dzień to jest jakaś walka żeby coraz mniej myśli było związanych z nim.

 Żałuj  że ze mną nie jesteś.... teksty

marryall dodano: 4 grudnia 2014

"Żałuj, że ze mną nie jesteś." Serio tyle miał do powiedzenia jakiś tydzień po zerwaniu ze mną? Mam już dosyć. Wysiadam powoli.. Co mam o tym wszystkim myśleć..

I to tak cholernie nie fair  że moje... teksty

marryall dodano: 2 grudnia 2014

I to tak cholernie nie fair, że moje myśli dalej krążą wokół niego tworząc jakieś dziwne scenariusze. Kładę się przygotowana na kolejny sen który po przebudzeniu okaże się TYLKO snem. A Jego już nigdy przy mnie nie będzie. I nie będzie tych onirycznych słów skierowanych do mnie. Nie będzie nic. Martwa cisza.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV