głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
marryall Nie chcę wiele na święta Jest tylko jedna rzecz której potrzebuję Nie przejmuję się prezentami Pod choinką Chcę Cię po prostu dla siebie Bardziej niż możesz sob

marryall

marryall.moblo.pl
Nie chcę wiele na święta Jest tylko jedna rzecz której potrzebuję Nie przejmuję się prezentami Pod choinką Chcę Cię po prostu dla siebie Bardziej niż możesz sobie w
Nie chcę wiele na święta   Jest... teksty

marryall dodano: 27 listopada 2014

Nie chcę wiele na święta, Jest tylko jedna rzecz której potrzebuję Nie przejmuję się prezentami Pod choinką Chcę Cię po prostu dla siebie Bardziej niż możesz sobie wyobrazić Spełnij moje marzenie Wszystkim czego chcę na święta jesteś Ty. Nie chcę wiele na święta, Jest tylko jedna rzecz której potrzebuję Nie przejmuję się o prezentami Pod choinką Nie potrzebuję skarpetek powieszonych nad kominkiem Święty Mikołaj nie uczyni mnie szczęśliwą z zabawkami w świąteczny dzień.

Pogrywamy z miłością.  Tyle łez... teksty

marryall dodano: 27 listopada 2014

Pogrywamy z miłością. Tyle łez przelałam. I tyle przecierpiałam. Ale,to już koniec, już wszystko stracone. Tyle lat próbowałam Utrzymać nasza miłość przy życiu. Ile już razy Poddawaliśmy się Ale w końcu zawsze udawało nam się do siebie powrócić A wszystkie moje niepewności i obawy Niezmiennie wprawiały mnie w zadumę Czy zawsze będę tak zakochana To już koniec.

Rzeczy które były takie słodkie... teksty

marryall dodano: 27 listopada 2014

Rzeczy które były takie słodkie już mnie nie ruszają. Ale nie przestaję próbować, cały czas próbuję. Wszystko czego chcę to spokój serca. Abym mogła zacząć Odnajdywać swoją drogę.. Spośród ciemności.

Co to za świat w którym żyjemy?... teksty

marryall dodano: 27 listopada 2014

Co to za świat w którym żyjemy? Gdzie jest miłość? Musimy nieustannie dawać.

Let my spirit fly. Just for a little fun teksty

marryall dodano: 27 listopada 2014

Let my spirit fly. Just for a little fun

Feel I got to get away teksty

marryall dodano: 27 listopada 2014

Feel I got to get away

I want to get away.  I want to fly away. teksty

marryall dodano: 27 listopada 2014

I want to get away. I want to fly away.

Zabiłeś miłość  która kiedyś... teksty

marryall dodano: 20 listopada 2014

Zabiłeś miłość, która kiedyś była tak silna, Nie żałując tego, co zrobiłeś źle. Czy powinnam zostać i walczyć? Czy możemy to naprawić? Czy istaniałam dla ciebie kiedykowliek? Dałam ci całą swoją miłość. I dałam ci kolejną szansę. Wtedy ty naładowałeś broń I zastrzeliłeś moje serce ze szkła. Ten raz będzie ostatni. Grałeś w swoją grę, traktowałeś mnie jak pionek. Szach-mat, skończyłeś i nie było cię. Czy zbytnio się spieszyłam? Myślałam, że przetrwamy. Teraz, gdy to już koniec, nie czuję twojej duszy Tam, gdzie była miłość, kłamstwa i pusta dziura Przez tyle nocy... Stałam przy ścianie Z zasłoniętymi oczami i papierosem Czekając na upadek.

Zawsze myślę o tych dobrych... teksty

marryall dodano: 11 listopada 2014

Zawsze myślę o tych dobrych chwilach..one błąkają sie po mojej głowie. Teraz czuje się jak podczas tych kilku miesięcy gdy leżałam całe dnie gapiąc się w ściane. I żaden kolejny dzień nie był lżejszy. Zamykałam się w łazience rycząc i krzycząc, że kocham i i tak będę z Tobą. Wstyd mi teraz kilku wydarzeń i kilku osób które były świadkami mojej rozpaczliwej miłości.

strata boli zawsze   z całych sił... teksty

marryall dodano: 2 listopada 2014

strata boli zawsze - z całych sił, w całej głębi duszy. sprawia, że tracimy cząstkę siebie. cząstkę czegoś, co kiedyś było naszym dniem codziennym, stabilizacją, rutyną. strata jest czymś co nas cofa.. gdzieś wstecz, do tych dawnych czasów, do tych ludzi, którymi byliśmy zanim coś zyskaliśmy.., czymś co nas niszczy - kawałek po kawałku, do cna...#Veriolla

Biorę wdech    Równowaga.  Co ma... teksty

marryall dodano: 24 października 2014

Biorę wdech, Równowaga. Co ma być to jest. Czuję brak oczekiwań. Świętuję każdy gest. Celebruję naszą bliskość. Bez oceny. Jakościowy czas i wszystko. Co dajemy sobie tu i teraz. Otwierasz to co tajemnicze i bliskie, Ogień w postaci czystej. Wczoraj minęło i nie czekam na jutro. Tu i teraz przy tobie . Popłyńmy. Zrób krok, Wszystko w tej jednej chwili, Wystarczy abyśmy tylko byli.

Jeżeli teraz ma tak być   Biorę to... teksty

marryall dodano: 24 października 2014

Jeżeli teraz ma tak być Biorę to co dla mnie dobre i więcej nie chcę nic Wiem że nie będzie jak dawniej Żyję odważnie i niepoprawnie w prawdzie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV