głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
marlenn93 omg. mam w oczach łzy. jesteś boska Grasz na emocjach a potem wracasz z podkulonym ogonem. Liczysz na to że znów zmięknę i ulegnę Twojemu urokowi a ja tak słodk

marlenn93

marlenn93.moblo.pl
omg. mam w oczach łzy. jesteś boska
omg. mam w oczach łzy. jesteś boska teksty marlenn93 dodał komentarz: omg. mam w oczach łzy. jesteś boska do wpisu 7 czerwca 2011
Grasz na emocjach  a potem wracasz z... teksty

marlenn93 dodano: 7 czerwca 2011

Grasz na emocjach, a potem wracasz z podkulonym ogonem. Liczysz na to, że znów zmięknę i ulegnę Twojemu urokowi, a ja tak słodko udaję złość. Chociaż dawno już przestałam się Tobą przejmować.

Głęboko skrywany w sercu ból... teksty

marlenn93 dodano: 7 czerwca 2011

Głęboko skrywany w sercu ból tłumiła głośną muzyką i butelkami wypitego likieru. Wszelkie smutki przelewała na papier. To jedyne co w tej chwili pozwalało jej nadal żyć. Pisała by wyrzucić z siebie niezrozumienie i ogromną pustkę. Opróżnić się z emocji, jednak zachować je na kawałku papieru. Nikt jej nie znał na prawdę, nikt nie wiedział o niej dostatecznie wiele, a ona była z tego dumna. Nie chciała, żeby ktokolwiek znał ją w całości. Tym trudniej było ją skrzywdzić.

To  czego się o nim dowiedziała... teksty

marlenn93 dodano: 7 czerwca 2011

To, czego się o nim dowiedziała sprawiło, że upojenie jego osobą przestało działać. Trzeźwiała zwijając się z bólu i w świadomości, że przyjdzie czas na wielkiego moralnego kaca.

Wyidealizowany obraz nieidealnego... teksty

marlenn93 dodano: 7 czerwca 2011

Wyidealizowany obraz nieidealnego mężczyzny przesłaniał jej daleki od ideału świat, który w tej chwili wydawał jej się przejrzysto idealny.

Jesteś tylko kolejną krótką... teksty

marlenn93 dodano: 7 czerwca 2011

Jesteś tylko kolejną krótką historyjką w długiej powieści zwanej "moje życie".

Suka  która z zimną krwią spojrzy... teksty

marlenn93 dodano: 6 czerwca 2011

Suka, która z zimną krwią spojrzy Ci głęboko w oczy i będzie Ci kłamać. A Ty nawet się nie zorientujesz kiedy owinie Cię wokół najmniejszego palca. Będziesz skomlał o więcej i więcej, nieświadom, że tak naprawdę robi Cię w chuja. A ona? Nieważne, że nie prześpi przez to wielu nocy. Nieważne, że zeżrą ją wyrzuty sumienia. Musi osiągnąć cel. Ty Nim jesteś.

Przekroczyliśmy wszystkie granice... teksty

marlenn93 dodano: 5 czerwca 2011

Przekroczyliśmy wszystkie granice, pokonaliśmy wszelkie bariery. Została Nam już tylko jedna. Real.

Z jej smutnych oczu płynęły słone... teksty

marlenn93 dodano: 5 czerwca 2011

Z jej smutnych oczu płynęły słone łzy, których on nie potrafił zatrzymać. Opowiedziała mu swoją przeszłość, płakała ona.. Potem płakali już oboje. Połączyła ich wielka przyjaźń, obdarzyli się ogromnym zaufaniem. Ona wiedziała, że historia, którą mu przekazała nie wypłynie nigdy z jego ust.

Jak to jest  że jedna wolniejsza... teksty

marlenn93 dodano: 5 czerwca 2011

Jak to jest, że jedna wolniejsza piosenka, jeden smutniejszy kawałek tekstu jest w stanie wprowadzić Cię w stan, którego żadne z Nas nie jest w stanie ogarnąć. Jak to jest, że jedna głupia szmata była w stanie zniszczyć Ciebie całego. Dlaczego ból po stracie bliskiej osoby jest tak silny, że nie uleczy go nawet najlepsze lekarstwo? Cierpisz, a ja cierpię razem z Tobą. Cierpię, bo nie potrafię Ci pomóc.

Sama siebie oszukuje i wmawiam sobie... teksty

marlenn93 dodano: 4 czerwca 2011

Sama siebie oszukuje i wmawiam sobie, że Twoje słowa i wysyłane w komunikatorze buziaki nic nie znaczą. Wciąż jednak robi mi się od nich ciepło.. Ja wciąż tęsknię.

Głodna brzydkich słów  głodna... teksty

marlenn93 dodano: 4 czerwca 2011

Głodna brzydkich słów, głodna dotyku patrzy Ci prosto w oczy, a w oczach ma kurwiki. Niesamowicie rozpalone ciało, nieograniczona energia, a to że dziś za dużo wypiła tylko to pogłębia. Jesteś jak związany w uścisku jej spojrzenia i nic nie możesz zrobić. Ogarnia Cię paraliż, bo wiesz jaka jest niedostępna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV