głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malinkowaaaa Zamiast rozmyślać o tym by być kimś innym zacznij być dumny z tego kim jesteś. Nigdy nie wiesz kto patrzy na Ciebie marząc by być Tobą. Przeszłość skasowałem p

malinkowaaaa

malinkowaaaa.moblo.pl
Zamiast rozmyślać o tym by być kimś innym zacznij być dumny z tego kim jesteś. Nigdy nie wiesz kto patrzy na Ciebie marząc by być Tobą.
 Zamiast rozmyślać o tym by być... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

"Zamiast rozmyślać o tym, by być kimś innym, zacznij być dumny z tego, kim jesteś. Nigdy nie wiesz, kto patrzy na Ciebie marząc, by być Tobą."

Przeszłość skasowałem pewnej... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Przeszłość, skasowałem pewnej nocy tak poprostu Zostało po niej kilka oczywistych wniosków.

 Znaleźć człowieka z którym... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

"Znaleźć człowieka, z którym można porozmawiać nie wysłuchując banałów, konowałów, idiotyzmów cwaniackich, łgarstw, fałszywych zapewnień, tanich sprośności lub specjalistycznych bełkotów 'fachowca', dla którego branżowe wykształcenie plus umiejętność trzymania widelca jest całą jego kulturą, kogoś bez płaskostopia mózgowego i bez lizusowskiej mentalności - to znaleźć skarb."

Kiedy się wiele w życiu... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Kiedy się wiele w życiu wycierpiało, każde dodatkowe cierpienie jest jednocześnie i czymś nie do zniesienia, i błahostką."

Im jestem starszy tym bardziej... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Im jestem starszy, tym bardziej jestem przekonany, że liczą się proste rzeczy. Nie kasa, tylko miłość (która, czasami jest jak depilacja okolic bikini, ale bez niej będziesz pluć na wszystko dookoła). Że każdy ranek to nowy początek. Że można porozmawiać bez ściem, tarcz i szóstych znaczeń i mówić dokładnie to, co myślimy. Że stary mesio, może dać tyle samo radochy co Ferrari. Że można siedzieć pod drzewem, pić tanie wino, jeść kurczaka palcami i być bardziej szczęśliwym i pełnym, niż wpierdalając śledzia zawiniętego w pączek, w ekskluzywnej skandynawskiej restauracji, gdzie na stolik czeka się trzy miesiące." Piotr C "Pokolenie Ikea"

Ludzie którzy otwarcie pokazują... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Ludzie, którzy otwarcie pokazują swoje uczucia, ani nie są głupi, ani naiwni. Wręcz przeciwnie są tak silni, że nie potrzebują masek.

Nikt z nas nie opuści tego świata... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Nikt z nas nie opuści tego świata żywy. Więc proszę przestań się obciążać zbyt wieloma myślami i zakazami. Jedz pyszne jedzenie. Biegaj w słońcu. Skacz do morza. Mów prawdę, która kryje się w Twoim sercu. Pozwól sobie być głupi. Bądź przyjacielski. Bądź zabawny. Nie ma czasu na nic innego!

Urodziłeś się żyjesz i kiedyś... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Urodziłeś się, żyjesz i kiedyś przyjdzie ci umierać: żyj i rób to, co sprawia ci radość, nie żałuj niczego co powoduje, że jesteś autentyczny, nie obawiaj sie kochać głośno, szanuj ludzi, doceniaj bliskich i przyjaciół, śmiej się i płacz, czasem z sensem, a czasem niedorzecznie. Wyrażaj swobodnie myśli, nie kryj emocji, nie krzywdź świadomie. To twoje życie, twoje wybory, sukcesy i porażki. Upadłeś, nie leż zbyt długo, jesteś człowiekiem i żyj jak człowiek, rzadziej pochylony, częściej wyprostowany. Nie daj sobie wmówić, że jest inaczej, bo inaczej nie czujesz, że żyjesz, bo inaczej powoli konasz każdego dnia, marząc, aby ponownie się narodzić, a to nie nastąpi. Przyjmuj od życia lekcje, wyciągaj wnioski i sięgaj po to, co najlepsze, dziękuj ciepłem, pokorą, szacunkiem i sercem. Walcz teraz o szczęście, nie gdy okazja bezpowrotnie ci zwiędnie. I pamiętaj, nie urodziłeś się, aby żyć bezbłędnie.

 Dobrze że jesteś  bo już się... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

"Dobrze, że jesteś, bo już się bałam że do końca życia będę niczyja..." Jarosław Borszewicz "Telegram od Nieobecnej (1)"

 Opłacz to wykrzycz to a później... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

"Opłacz to, wykrzycz to, a później weź się w garść, stań na nogi i zacznij żyć. Możesz żyć tak szczęśliwie, że głowa mała." ~Adam Szustak

Trudno jest kochać z oddali kiedy... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Trudno jest kochać z oddali, kiedy serce pragnie być blisko. Lecz o wiele trudniej jest nie kochać, gdy w drugim sercu odnalazło się wszystko.

To że przepraszam nie zawsze... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

To, że przepraszam, nie zawsze znaczy, że ja nie mam racji, a Ty masz. To tylko świadczy o tym, że bardziej cenię Ciebie niż własną dumę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV