głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malinkowaaaa Jeśli naprawdę chcesz kogoś zobaczyć to nie czekasz trzech dni aby mu o tym powiedzieć. “Musisz wiedzieć że nie jest łatwo lecz warto walczyć. Są rzeczy które d

malinkowaaaa

malinkowaaaa.moblo.pl
Jeśli naprawdę chcesz kogoś zobaczyć to nie czekasz trzech dni aby mu o tym powiedzieć.
Jeśli naprawdę chcesz kogoś... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Jeśli naprawdę chcesz kogoś zobaczyć, to nie czekasz trzech dni aby mu o tym powiedzieć.

“Musisz wiedzieć  że nie jest... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

“Musisz wiedzieć, że nie jest łatwo, lecz warto walczyć. Są rzeczy, które docierają do Ciebie dopiero gdy miną. Są dni, które nabierają sensu dopiero wieczorem”

 Nasze życie składa się ze... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

"Nasze życie składa się ze spotkań, i rozstań. Ludzie pojawiają się w Twoim życiu każdego dnia. Witasz się z nimi, potem żegnasz. Niektórzy zostają kilka minut, inni kilka miesięcy, może rok, a czasem całe życie."

Gdy tak myślę  to tak rozpaczliwie... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Gdy tak myślę, to tak rozpaczliwie tęsknię za Tobą, że chce mi się płakać. I nie jestem pewien, czy z tego smutku, że tak tęsknię, czy z tej radości, że mogę tęsknić.

“W miłości jest tak  że nikt... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

“W miłości jest tak, że nikt nikogo nie wybiera. Zakochujesz się, i tyle. A kiedy się już zakochasz, kiedy jest to miłość tak wielka, że przez dwadzieścia cztery godziny na dobę żyjesz tą kobietą i nią oddychasz, co można wtedy zrobić? Nic. Możesz wytrzymać bez niej najwyżej kilka godzin, potem wariujesz.”

A zatem  stało się – ktoś inny... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

A zatem, stało się – ktoś inny pojawił się na horyzoncie i nieważne, czy chce być z Tobą, czy nie. Nieważne, czy ze sobą sypiacie, czy wymieniacie tylko smsy, komentarze na Facebooku czy maile. Ważne, że pojawił się ktoś nowy, a Ty zastanawiasz się, czy nie byłoby Ci z nim lepiej. Inaczej, żywiej, ciekawiej. Wiesz, jak to się nazywa? Skurwysyństwo. W wersji dla pensjonarek – zwykłe draństwo. Jak możesz patrzeć w oczy jednej osobie, a myśleć o drugiej? Jak możesz szukać pretekstu do spotkania, kłamać, oszukiwać, przemilczać? Związek to przywilej, a nie obowiązek, dlatego należy go brać z całym dobrodziejstwem inwentarza. A jedną z jego składowych jest zwyczajna, ludzka uczciwość. - Joanna Pachla z wyrwane z kontekstu

Najważniejsza w życiu jest rodzina.... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Najważniejsza w życiu jest rodzina. Najpierw ta w której się urodziłeś, później ta, którą sam stworzyłeś.

Jeżeli mimo tego  że ktoś Cię... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Jeżeli mimo tego, że ktoś Cię skrzywdził... nadal martwisz się o tą osobę i ciągle Ci na niej zależy - niestety kochasz ją naprawdę.

Przychodzi w życiu taki czas  kiedy... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Przychodzi w życiu taki czas, kiedy oddalasz się od dramatów i osób, które je tworzą. Otaczasz się ludźmi, z którymi się śmiejesz. Zapominasz złe rzeczy i koncentrujesz się na tych dobrych. Kochasz ludzi, którzy dobrze Cię traktują, a za pozostałych się modlisz. Życie jest krótkie, przeżyj je szczęśliwie. Upadki są częścią życia, a podnoszenie się to w istocie samo życie. Żyć to prezent, zaś być szczęśliwym to Twój wybór.

 Musisz zrozumieć  że nigdy nie... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

"Musisz zrozumieć, że nigdy nie będę kobietą, która będzie cię prosić o to, żebyś został. Jeśli zdecydujesz się odejść z mojego życia, będę smutna przez jakiś czas, ale nigdy nie będę cię ścigać. Po prostu pozwolę ci odejść."

Brakuje mi jej. Miłości. Bycia... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Brakuje mi jej. Miłości. Bycia kochanym. Twarzy, która na ciebie patrzy i uśmiecha się dlatego, że jesteś. Dłoni, która szuka cię przez sen. Kogoś, z kim jestem cały. Kogoś, kogo twarz chciałbym widzieć, zasypiając na zawsze. Kogoś, kto jest moim domem. — Nina George "Księżyc nad Bretanią"

“Ludzie zakochują się i... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

“Ludzie zakochują się i nienawidzą, piją wódkę, palą papierosy i tęsknią za czymś, czego być może nie ma i nigdy nie będzie.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV