głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malinka666 Kilka wypowiedzianych za dużo słów to nam zaszkodziło. Kilka przemilczanych myśli to nas zabiło. Zbyt często używam słówek takich jak 'no' lub 'ej'. Zazdrość zb

malinka666

malinka666.moblo.pl
Kilka wypowiedzianych za dużo słów to nam zaszkodziło. Kilka przemilczanych myśli to nas zabiło.
Kilka wypowiedzianych za dużo słów... teksty

malinka666 dodano: 9 maja 2012

Kilka wypowiedzianych za dużo słów ,to nam zaszkodziło. Kilka przemilczanych myśli, to nas zabiło.

Zbyt często używam słówek takich... teksty

malinka666 dodano: 9 maja 2012

Zbyt często używam słówek takich jak 'no' lub 'ej'. Zazdrość zbyt często bierze górę. Zbyt często z martwienia się, przechodzę w obsesję. Zbyt często wkurwiam się o coś. Zbyt często łamię obietnice dawane samej sobie. Zbyt często się wszystkim przejmuję. Zbyt często jestem sobą, wiesz?

Wrócił i co przyniósł? Kolejne... teksty

malinka666 dodano: 9 maja 2012

Wrócił i co przyniósł? Kolejne niespełnione obietnice. Tyle, że tym razem nie zawiódł, tym razem na nic nie liczyłam, tym razem stawiam na miłość, tym razem moje uczucia nie mają z nim nic wspólnego.

do tej pory pamiętam ten dzień.... teksty

malinka666 dodano: 9 maja 2012

do tej pory pamiętam ten dzień. wilgotne usta drżały z każdym twoim oddechem. twój zapach ewidentnie nie pozwalał mi zasnąć, twój dotyk doprawiał mnie o minimalne dreszcze podniecenia. a bicie twojego serca odgrywało swój prywatny bit. cały świat mógłby mi pozazdrościć, że jestem tu i teraz, że jestem tą najszczęśliwszą.

To wszystko znowu wraca. Powoli... teksty

malinka666 dodano: 9 maja 2012

To wszystko znowu wraca. Powoli, małymi kroczkami dostaje się do mojego poukładanego świata, a ja dopiero teraz to zauważyłam. Staram się to pohamować, ale mi nie wychodzi. Nie mam siły walczyć ze samą sobą. Boję się, że tym razem przegram.

I po chuj to robisz? Po to  żeby... teksty

malinka666 dodano: 9 maja 2012

I po chuj to robisz? Po to, żeby bolało jeszcze bardziej? Żeby całkowicie mi dojebać? Żeby łez było jeszcze więcej? Jeśli tak, to gratulacje, osiągnęłaś swoje

Obietnice rzucane na wiatr  to coś... teksty

malinka666 dodano: 9 maja 2012

Obietnice rzucane na wiatr, to coś, w czym specjalizuje się najbardziej

nigdy nie decyduj w złości i nie... teksty

malinka666 dodano: 9 maja 2012

nigdy nie decyduj w złości i nie obiecuj w szczęściu II johny_napalony

Mam słabość do słodyczy... teksty

malinka666 dodano: 9 maja 2012

Mam słabość do słodyczy, niepotrzebnych mi drobiazgów i kosmetyków. Mam skłonności do przesadzania i wyolbrzymiania wielu spraw. Zbyt często oglądam ogłupiające mnie filmy i wolę bajki od seriali. Jestem zazdrosna o większość otaczających mnie ludzi i nie myślę o przyszłości. Rzadko doceniam ludzi i nie słynę z bycia szczerą. Ale żaden ten powód nie jest zaprzeczeniem tego, że potrafię obdarzyć miłością, głębszą niż możesz sobie wyobrazić.

Jestem zbyt porywcza. Zbyt często i... teksty

malinka666 dodano: 9 maja 2012

Jestem zbyt porywcza. Zbyt często i zbyt szybko się wkurwiam. Nie daję ludziom dojść do słowa, kiedy chcę przekonać ich do swojego zdania. Uspokojenie się trwa u mnie za długo, a obrywa się w tym czasie bliskim mi osobom. Zbyt często pozwalam emocją wziąć górę nade mną.

Dla miłości znosimy wiele. Zdrady... teksty

malinka666 dodano: 9 maja 2012

Dla miłości znosimy wiele. Zdrady, upokorzenia, ból fizyczne, kolejne rany na ciele, kłótnie, kolejne rozstania i powroty. Tak, znosimy, bo kochamy. Ważne, żeby nie popełniać po raz kolejny tych samych błędów i naprawiać co się da, bo cierpliwość ma swoje granice. I nie, to nie prawda, że miłość nie rani, bo to właśnie ona krzywdzi najbardziej, bo to ona jest dla nas wszystkim

Powiedzmy sobie szczerze  mało go... teksty

malinka666 dodano: 9 maja 2012

Powiedzmy sobie szczerze, mało go interesuje, czy coś sobie zrobię, czy zjem kolację, czy pójdę spać, czy jednak przeryczę całą noc. Nawet teraz postanowił zlać to wszystko. Więc jednak się nie myliłam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV