głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malinka666 Nigdy nie lubiłam być okłamywana a on robił to tak doskonale. Nie potrafiłam wyczytać z jego twarzy które słowo było prawdą a które kłamstwem. To mnie zniszczył

malinka666

malinka666.moblo.pl
Nigdy nie lubiłam być okłamywana a on robił to tak doskonale. Nie potrafiłam wyczytać z jego twarzy które słowo było prawdą a które kłamstwem. To mnie zniszczyło f
Nigdy nie lubiłam być okłamywana... teksty

malinka666 dodano: 9 maja 2012

Nigdy nie lubiłam być okłamywana, a on robił to tak doskonale. Nie potrafiłam wyczytać z jego twarzy, które słowo było prawdą, a które kłamstwem. To mnie zniszczyło, fałsz zabijał mnie dzień po dniu.

Wbrew pozorom  doskonale wiem  o co... teksty

malinka666 dodano: 9 maja 2012

Wbrew pozorom, doskonale wiem, o co mu chodzi. Po prostu nie widzę w tym sensu.

Najważniejsze postanowienia  to te... teksty

malinka666 dodano: 9 maja 2012

Najważniejsze postanowienia, to te, które chowamy głęboko, które podejmujemy wewnątrz siebie.

Myślałam  że mi przeszło  że to... teksty

malinka666 dodano: 9 maja 2012

Myślałam, że mi przeszło, że to głupie zdanie już nigdy nie zrobi na mnie żadnego wrażenia, aż dziś usłyszałam je po raz kolejny. Nadal boli tak samo.

Ciepłe ciała  gorące oddechy... teksty

malinka666 dodano: 9 maja 2012

Ciepłe ciała, gorące oddechy, czułe słowa i spojrzenia, podniecenie, które próbujemy pohamować, wbijając paznokcie w swoje ciała. Każdy Twój ruch, każdy gest, każde drobne drgnięcie powoduje, że pragnę Cię bardziej. Każda rozmowa, nawet kłótnia zbliża nas do siebie. To takie duże, tak ogromne, że nie mogę pomieścić tego w mojej małej główce. Tak cholernie Cię kocham, wiesz?

Był okres  kiedy to oni zastępowali... teksty

malinka666 dodano: 9 maja 2012

Był okres, kiedy to oni zastępowali mi rodzinę. Wtedy nie widziałam, jak bardzo toksyczna była. Ćpanie, chlanie, przespanie się z którąś z nowych lasek było dla nich rzeczą codzienną. Przez jakiś czas mi się podobało, bawiłam się jak oni, śmiałam z każdej kolejnej szmaty, która dała im dupy za działkę. Przez melanże przewijało się mnóstwo ludzi, niektórzy zostawali na dłużej, niektórzy wbijali od czasu do czasu, a jeszcze inni dosłownie odpadali po pierwszym razie. Na początku mnie to ruszało, każda osoba, która przegięła, ale po kilku takich akcjach stałam się na to mniej wrażliwa. Kiedy zobaczyłam, jak źle to na mnie wszystko działa, nie chciałam odchodzić, bo to tam znalazłam miłość. Tak, ta miłość również była toksyczna, ale nadal była miłością. Z czasem zniknęła, od tak, a ja pożegnałam się z moją rodziną. Odeszłam, zabierając ze sobą kilka dobrych doświadczeń i całą masę złych wspomnień. Mimo to, jestem wdzięczna, za każdy dzień z nimi.

Nie  nie będę walczyć  nigdy nie... teksty

malinka666 dodano: 9 maja 2012

Nie, nie będę walczyć, nigdy nie walczyłam. Miałam nadzieję, że o miłość nie trzeba, bo ta prawdziwa walczy sama o siebie

Ta pieprzona różnica między tym... teksty

malinka666 dodano: 9 maja 2012

Ta pieprzona różnica między tym, czego wtedy chciałam, a tym, co wiedziałam, że muszę zrobić zabolała mnie i Ciebie prawdopodobnie też.

Coraz częściej bezsilność daje mi... teksty

malinka666 dodano: 9 maja 2012

Coraz częściej bezsilność daje mi w mordę. Ostatnio za każdym razem mocniej

Byłam świadkiem wielu tragedii i... teksty

malinka666 dodano: 9 maja 2012

Byłam świadkiem wielu tragedii i nieciekawych zdarzeń, dlatego proszę, zajeb mi, jeśli w przyszłości będę zachowywać się jak ludzie, których teraz potępiam

Jedyna i wyjątkowa? Przecież wiesz... teksty

malinka666 dodano: 9 maja 2012

Jedyna i wyjątkowa? Przecież wiesz, że jesteś po prostu kolejną.

Kolejny weekend  kolejny melanż.... teksty

malinka666 dodano: 9 maja 2012

Kolejny weekend, kolejny melanż. Jeszcze niedawno miałam uraz do takiego spędzania weekendów, ale szczerze? Przeszło mi, odkąd na każdym jesteśmy razem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV