głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lusiaczek96 Spójrz czasem na świat Ten całkiem normalny Gdzie występują też szare barwy. Może kiedyś nareszcie zrozumiesz Że tak naprawdę żyć wciąż nie umiesz .! Ile ile je

lusiaczek96

lusiaczek96.moblo.pl
Spójrz czasem na świat Ten całkiem normalny Gdzie występują też szare barwy. Może kiedyś nareszcie zrozumiesz Że tak naprawdę żyć wciąż nie umiesz .!
Spójrz czasem na świat   Ten... teksty

lusiaczek96 dodano: 2 stycznia 2016

Spójrz czasem na świat , Ten całkiem normalny Gdzie występują też szare barwy. Może kiedyś nareszcie zrozumiesz Że tak naprawdę żyć wciąż nie umiesz .!

Ile ile jeszcze muszę wycierpieć... teksty

lusiaczek96 dodano: 25 grudnia 2015

Ile ile jeszcze muszę wycierpieć czasem wydaje mi się że jestem na tym świecie tylko po to żeby ktoś mógł sprawdzić ile wytrzyma człowiek bo ja przeszłam już wszystko od dziecka moje życie nie było łatwe nawet nie mam dobrych wspomnień z dzieciństwa i tak jest do dziś zawsze jestem krzywdzona i co chwila mam nową przeszkodę w życiu ale ile kurwa mogę tak cierpieć mam dość szczerze mówiąc samobójstwo było by dla mnie ratunkiem.coraz poważniej się nad tym zastanawiam już prawie jestem gotowa to zrobić bo chcę się w końcu uwolnić.

Poddaje sie jest znów gorzej... teksty

lusiaczek96 dodano: 25 grudnia 2015

Poddaje sie jest znów gorzej chłopak składa mi pierdolone obietnice że sie zmieni że będzie dobrze a jest gorzej nic nie robi miłość jest pojebana oddasz komuś swoje serce a on potrafi cię tylko krzywdzić i zabiera ci ostatnie chęci do życia.

Kocham cię z całego serca kocham... teksty

lusiaczek96 dodano: 21 grudnia 2015

Kocham cię z całego serca kocham cię tak bardzo że nic się po za tobą nie liczy jesteś dla mnie wszystkim lecz dlaczego mnie tak krzywdzisz dlaczego zostawiasz mnie samą z tą codziennością z tym wszystkim i pozwalasz bym upadała na samo dno a gdy wyciągam do ciebie rękę żebyś za nią chwycił i pomógł mi się podnieść ty wolisz to olać nie chcę cię zadręczać swoimi problemami ale bądź przy mnie pomóż mi kochaj mnie i nigdy przenigdy nie zostawiaj BŁAGAM !!!

Czuje się coraz słabsza cały... teksty

lusiaczek96 dodano: 17 grudnia 2015

Czuje się coraz słabsza cały dzień leżę w łóżku a gdy wstaje kreci mi się w głowie idąc do kuchni muszę trzymać się ściany żeby nie upaść i płacze przeraźliwie płacze i te straszne myśli które mnie gnębią one każą mi się zabić bo nie jestem tu nikomu potrzebna wszyscy traktują mnie jak powietrze ale ja walczę ale z dnia na dzień jest coraz gorzej nie jem nie śpię ja poprostu powoli już umieram.

Moją głupotą było to że byłam... teksty

lusiaczek96 dodano: 17 grudnia 2015

Moją głupotą było to że byłam gotowa przepłynąć ocean dla kogoś kto dla mnie nie przeskoczył by nawet kałuży. :(

życie jest cholernie trudne z dnia... teksty

lusiaczek96 dodano: 17 grudnia 2015

życie jest cholernie trudne z dnia na dzień jest gorzej nie mam matki nie mam ojca jestem sierotą a do tego mój chłopak ma mnie totalnie w dupie woli pić i spędzać czas z kolegami szkoda że on nie wie że ja się rozpadam na ciele mam znów świeże cięcia coraz bardziej przekonuje się że miłości nie ma miłość to ściema są tylko głupie zauroczenia :(

Przed śmier­cią chciałabym... teksty

lusiaczek96 dodano: 24 czerwca 2015

Przed śmier­cią chciałabym zro­bić trzy rzeczy: Przy­tulić Cię, po­wie­dzieć, jak bar­dzo Cię kocham i przep­ro­sić za to, iż po­pełniam sa­mobójstwo, zos­ta­wiając Cię samego.

Cza­sem smu­tek tak w nas uderza... teksty

lusiaczek96 dodano: 24 czerwca 2015

Cza­sem smu­tek tak w nas uderza, że po pros­tu je­dynym wyjściem ja­kie wy­daje nam się naj­lep­sze w ta­kiej chwi­li jest samobójstwo...

Łzy w oczach  Ból w sercu... teksty

lusiaczek96 dodano: 24 czerwca 2015

Łzy w oczach Ból w sercu Sa­mobójstwo w myślach... Nie bój się to tyl­ko mo­ja codzienność...

Żyję codzien­nością i... teksty

lusiaczek96 dodano: 24 czerwca 2015

Żyję codzien­nością i otaczającą mnie bandą kretynów. Pier­do­lony realis­tyczny świat, pełen ku­rew­skich marionetek. Niena­widzę sa­mej siebie. Niena­widzę te­go kim jestem. Niepop­rawna romantyczka, budząca się z ko­lej­nym po­mysłem na samobójstwo.

Czasu nie da się zatrzymać. Będzie... teksty

lusiaczek96 dodano: 18 maja 2015

Czasu nie da się zatrzymać. Będzie rwał na przód nawet wtedy, kiedy Ty nie masz siły za nim gonić. Biegnąc na przód zabiera nam to co najcenniejsze, zostawiając wielką pustkę w naszych sercach

Poprzednia
1
2 3 4 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV