głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lusiaczek96 Niby silna a jednak sobie nie radzi. Niby mądra a popełnia głupie błędy. Niby szczęśliwa a jednak płacze co noc. Niby przyjacielska a jednak nienawidzi ludzi.

lusiaczek96

lusiaczek96.moblo.pl
Niby silna a jednak sobie nie radzi. Niby mądra a popełnia głupie błędy. Niby szczęśliwa a jednak płacze co noc. Niby przyjacielska a jednak nienawidzi ludzi.
 Niby silna a jednak sobie nie radzi.... teksty

lusiaczek96 dodano: 7 stycznia 2015

-Niby silna a jednak sobie nie radzi. -Niby mądra a popełnia głupie błędy. -Niby szczęśliwa a jednak płacze co noc. -Niby przyjacielska a jednak nienawidzi ludzi. -Niby ma wspaniałe życie a jednak dzień w dzień śni by je zakończyć. -Niby wiesz o niej tak dużo a tak naprawdę nie wiesz nic przez jakie piekło musi przechodzić co dnia i z jakimi problemami musi sobie sama radzić.

Czytałam dziś nasze stare... teksty

lusiaczek96 dodano: 7 stycznia 2015

Czytałam dziś nasze stare wiadomości. Jejku... I pomyśleć że kiedyś byłam taka szczęśliwa. Nie pamiętam już jak to jest kogoś kochać. Jakie to uczucie ?

Gdzie się podziałeś stróżujący... teksty

lusiaczek96 dodano: 7 stycznia 2015

Gdzie się podziałeś stróżujący aniele popadłam już w depresję nie czuję nic kompletnie.nie chcę już żyć nie trzyma mnie tu nic moje serce skamieniałe bo przez ciebie roztrzaskane nie jestem z twych snów nie bierz mnie za wzór żyletkę trzymam w ręku ciach ciach i po lęku krew powoli spływa życie ze mnie ubywa ale w końcu jestem szczęśliwa. :'(

Ten świat jest złym miejscem chcę... teksty

lusiaczek96 dodano: 23 listopada 2014

Ten świat jest złym miejscem chcę uciec lecz nie mam gdzie. :-(

Poprzednia 1 2 3
4
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV